Osvita.ua Середня освіта Варіант диктанту для учнів 9-х класів оголосять о 9.00
Варіант диктанту для учнів 9-х класів оголосять о 9.00

13 червня випускники 9-х класів складуть іспит з української мови. Текст диктанту буде оголошено о 9.00

Варіант диктанту для учнів 9-х класів оголосять о 9.00

Державна підсумкова атестація з української мови є обов’язковою і буде проведена у формі диктанту. Варіант завдання буде оголошено у п’ятницю 13 червня о 9.00 на Першому національному.

Текст диктанту визначатиметься за "Збірником диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас". Збірник містить тексти 100 диктантів, обсяг яких відповідає вимогам чинної програми і складає 160-170 слів.

На проведення державної підсумкової атестації відводиться 1 астрономічна година. Відлік часу ведеться від початку читання вчителем тексту. Використання учнями допоміжних джерел не допускається.

Перевірці під час ДПА з української мови підлягатимуть уміння правильно писати слова на вивчені орфографічні правила та словникові слова, визначені для запам’ятовування; уміння ставити розділові знаки відповідно до опрацьованих правил пунктуації.

Як відомо, державна підсумкова атестація у 9-х класах проводиться з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. Цього року атестація відбувається з 2 по 16 червня.

Освіта.ua
12.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
яяяя
100 білет
DOCENT
Учні напишуть диктант № 100 "Київські каштани" (сторінка № 72) зі "Збірника диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас". Текст диктанту складається зі 167 слів. На проведення іспиту відведено 1 астрономічна година. Відлік часу ведеться від початку читання вчителем тексту.
Коментувати
андр
Напишіть в 9 годин
Max
http://file-space.org/files/get/PltwtxBEge/ukrainska-mova-9.pdf.html тут вказано номер диктанту, котрий завтра буде
user
де можна дізнатися номер диктанту онлайн ?(на якому сайті?)
DOCENT
Для user: А варіант, що завтра витягнуть випадковий номер з лототрону не підходить?
Коментувати
Anick
Хто знає який номер диктанту буде??(хоча б приблизно)
Іван
Для Anick: 15 або 16
Катя
звідки ти знаєш?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!