Варіант диктанту для учнів 9-х класів оголосять о 9.00

13 червня випускники 9-х класів складуть іспит з української мови. Текст диктанту буде оголошено о 9.00

Варіант диктанту для учнів 9-х класів оголосять о 9.00

Державна підсумкова атестація з української мови є обов’язковою і буде проведена у формі диктанту. Варіант завдання буде оголошено у п’ятницю 13 червня о 9.00 на Першому національному.

Текст диктанту визначатиметься за "Збірником диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас". Збірник містить тексти 100 диктантів, обсяг яких відповідає вимогам чинної програми і складає 160-170 слів.

На проведення державної підсумкової атестації відводиться 1 астрономічна година. Відлік часу ведеться від початку читання вчителем тексту. Використання учнями допоміжних джерел не допускається.

Перевірці під час ДПА з української мови підлягатимуть уміння правильно писати слова на вивчені орфографічні правила та словникові слова, визначені для запам’ятовування; уміння ставити розділові знаки відповідно до опрацьованих правил пунктуації.

Як відомо, державна підсумкова атестація у 9-х класах проводиться з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. Цього року атестація відбувається з 2 по 16 червня.

Освіта.ua
12.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
яяяя
100 білет
DOCENT
Учні напишуть диктант № 100 "Київські каштани" (сторінка № 72) зі "Збірника диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас". Текст диктанту складається зі 167 слів. На проведення іспиту відведено 1 астрономічна година. Відлік часу ведеться від початку читання вчителем тексту.
Коментувати
андр
Напишіть в 9 годин
Max
http://file-space.org/files/get/PltwtxBEge/ukrainska-mova-9.pdf.html тут вказано номер диктанту, котрий завтра буде
user
де можна дізнатися номер диктанту онлайн ?(на якому сайті?)
DOCENT
Для user: А варіант, що завтра витягнуть випадковий номер з лототрону не підходить?
Коментувати
Anick
Хто знає який номер диктанту буде??(хоча б приблизно)
Іван
Для Anick: 15 або 16
Катя
звідки ти знаєш?
Коментувати