Цього року вчителям зарплати не піднімуть, - Квіт

Державний бюджет нинішнього року не дозволяє підвищувати заробітну плату в сфері освіти

Цього року вчителям зарплати не піднімуть, - Квіт

У Міністерстві освіти і науки України не бачать можливостей для підвищення зарплат вчителям у 2014 році. Про це сказав міністр освіти Сергій Квіт під час прес-конференції у Києві, повідомляє "Українська правда. Життя".

«На сьогоднішній день я не можу сказати, коли планується підвищення зарплати вчителям. У нинішньому році не планується», - сказав міністр освіти і науки.

За словами міністра, в поточному році очікується індексація зарплати педагогів на індекс інфляції. У той же час він зазначив, що бюджет нинішнього року не дозволяє підвищувати зарплату в сфері освіти.

При цьому у відомстві підкреслюють необхідність підвищення соціального статусу педагогів шляхом збільшення зарплат вчителям.

Нагадаємо, 10 червня 2014 року відбулася прес-конференція керівництва Міністерства освіти і науки України щодо діяльності МОН за 100 днів роботи та реформування освітньої галузі.

Освіта.ua
10.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ
Піднімати престиж праці? Ха-ха! З нового навчроку з нас знімають 20% за цю престижність. Ми маємо написати заяву і попросити про це! Іронія й знущання. Інакше - звільнення. Обговорюють лімітування грошей на перевірки зошитів і класкерівництво. Висунули цілий перелік пунктів, яким має відповідати вчитель, щоб отримувати гроші за зошити й керівництво. А як все встигнути?! Про заміни уроків і оплату факультативів з кабінетами я мовчу. Ходжу на роботу з температурою, бо знаю, що в кінці року не вичитаю програму, адже під час моєї хвороби до дітей на заміну ніхто не прийде. Я розчарована у цій професії. Або добре там, де нас немає, або вчителі - лохи (вибачте).А пан Позняк правду пише. Більше 200 гривень минулого року обійшлися фекалії. Ось такі справи, "престижні" мої колеженьки.
Я
Для НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ: А на якій підставі звільняти?
можливо й так
Для Я: Та хіба то проблема знайти підставу? На якій підставі люди працювали беоплатно? На якій підставі людям вчасно не виплачувалась зарплатня? На якій підставі з*явились побори з батьків? На якій підставі вчителі мають робити ремонти в класах?
НЕРОЗУМНИЙ ЧИТАЧ
Для Я: Було сказано, раз нас не влаштовують зміни до умов праці, то закладу ми не підходимо: їхні умови не за нашими потребами - отже, припинення роботи. От і все.
Коментувати
Олекса Позняк
Пошёл сдавать анализы -содрали в санстанции 37 гривен, завтра иду на сифилис проверяться -ещё 50 готовь. Мне вот интересно а много ли сифилитиков среди учителей? Почему проституток с Окружной никто не проверяет а учителей большая половина которых "за 60" выстраивают в очередь в вендиспансер. Очень колоритно смотримся. А бактпосев?-готовь бабки. Самое интересное что у 5 человек из коллектива нашли не те бактерии. И шо? На курорт отправили?Сказали: идите работать А анализы зачем? А бабки с учителя стричь - собачник эту схему с коммерческими анализами придумал теперь квит стругает денюжку. Квит скажи людям честно сколько заработал на моих какашках? А вообще ты знаешь что за медосмотр должен платить работодатель?
можливо й так
Для Олекса Позняк: Поддерживаю. Это из области: "Вам нужно...", а на вопрос где взять на это "нужно" финансирование, ответ: "Ну, нужно поискать". Хотя за медосмотр мы не платим. Пока. Но - платили на жизнь психиатру лет 3 назад.Нужно же психиатрам жить.
DOCENT
А хто Вам заважає квитанцію про сплату послуг поліклініки передати в бухгалтерію свого закладу разом і заявою-вимогою відшкодувати ці витрати.
Ирина
Для DOCENT: А где вы видели чтобы такие квитанции в поликлинике выдавали?
Коментувати
Та отож
Та хай не поднимают. Они хотя бы ЭТО счастье имели силу вовремя платить. Пока сил таких НЕТ. И не наблюдается.
Инна
кто бы сомневался. Нужно же сначала карманы "новой" власти пополнить, поиздержались то на войне. Война с Юго-Востоком, Донбассом дорогой оказалась.
Олекса Позняк
Для Инна: кто там поиздержался-они зарабатывают на всём-на войне на мире на учебниках на какашках...
Коментувати
вчитель
Правильно! Рабы не должны жить хорошо!
Михаил
Для вчитель: если наше новое правительство такое хорошее, что даже нимб сияет, пусть полностью публикуют весь бюджет на год. И мне будет интересно сравнить статьи расходов на образование и например на аппарат президента или на верховную раду.
DOCENT
Закон Про Державний бюджет України на 2014 рік (як і про бюджети на інші роки) знаходиться у відкритому доступі. Кожен може ознайомитися з ним будь-якої миті. http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/719-18
Светлана
Для DOCENT: очень хочется в открытом доступе увидеть и зарплаты работников МОН со всеми премиями, доплатами, надбавками, материальной помощи и тому подобное, в виде расчетной ведомости. А так же директоров и заместителей директоров учебных заведений, а в особенности директоров и замов профтехобразования, которые самостоятельно установили себе надбавки за "особые условия труда" в виде 50% от оклада. Такие же надбавки установлены и у методистов ПТУ. Интересно за какие же такие "особые условия труда" все они получают такие надбавки в сумме 1000-1500 гр. Конкретно это г. Антрацит Луганская область, на протяжении последних 3-5 лет получают такие надбавки и всё это в тайне от коллектива.
Коментувати