Кличко просить школи приймати дітей з Донбасу

Директорів київських шкіл та дитсадків просять приймати дітей біженців з Донбасу та Криму

Кличко просить школи приймати дітей з Донбасу

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до директорів столичних шкіл та дитячих садків з тим, аби вони приймали до навчальних закладів дітей з сімей біженців Донбасу та Криму. Про це повідомили у прес-службі партії УДАР.

"Сьогодні ми маємо тисячі біженців зі Сходу та Кримського півострову. Люди фактично починають життя заново, облаштовуючись на новому місці. І ми повинні створити всі умови, аби вони не почувалися покинутими напризволяще і могли швидко адаптуватися і облаштуватися у тимчасовому місці проживання. Керівництво навчальних і дитячих виховних закладів не повинне створювати бюрократичних перепон і має приймати усіх дітей біженців на навчання", - підкреслив Київський міський голова.

Віталій Кличко зазначив, що сьогодні є скарги на те, що в деяких школах та дитсадках відмовляються приймати дітей, посилаючись на відсутність місць чи інші причини. І запевнив, що міська влада розбиратиметься в ситуації в кожному конкретному випадку.

Освіта.ua
10.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мама
А не хочет ли он попросить своих товарищей по оружию прекратить стрелять в детей Донбасса? тогда и бежать никто никуда не будет. Вот ведь интересно получается: граждане Украины остаются без средств к существованию,без жилья, без работы, а украинские власти "просят", но почему-то не внедряют программы по поддержке беженцев. А "воинственная" Россия обеспечивает жильем, питанием, работой,пособием. По поступкам судим, господа "новые власть придержащие"!
вчитель
Мысль светлая, да дела в киевских школах и детсадах темные.
человек
Чтоб школьники тоже смогли сегодня смотреть в завтрашний день.