Уряд збільшив фінансування учнівських олімпіад

Планом роботи МОН передбачена участь команд України у 9 міжнародних учнівських олімпіадах

Уряд збільшив фінансування учнівських олімпіад

Уряд збільшив видатки на проведення всеукраїнських і міжнародних олімпіад у сфері освіти. Відповідне розпорядження "Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2014 рік" Кабінет Міністрів прийняв 4 червня 2014 року. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

За повідомленням освітнього відомства, Кабінет Міністрів перерозподілив 1600 тис. гривень, передбачених за однією з програм на сплату комунальних послуг та електроенергії та зекономлених у зв’язку зі сприятливими зимово-весняними природними умовами.

Планом роботи Міністерства освіти і науки на 2014 рік передбачена участь команд України у 9 міжнародних учнівських олімпіадах, зокрема з екології, фізики, математики, біології, географії, астрономії, інформатики, хімії та історії. Однак, Держбюджетом на 2014 рік було зменшено фінансування за відповідною програмою, що унеможливлювало боротьбу українських учасників у змаганнях на міжнародній арені.

Для забезпечення участі команд України у цих міжнародних інтелектуальних змаганнях і будуть додатково спрямовані 1600 тис. гривень, які, зокрема, витратять на проживання, добові, проїзд, страхування, оформлення віз, придбання форми та національної символіки для учасників тощо.

Освіта.ua
05.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мама
А на всеукраинские конкурсы и олимпиады деньги выделять не хотят? Мой ребенок за этот учебный год трижды занимал призовые места на Всеукр.конкурсах(конкурсы в НЕНЦе)., учавствовал во Всекур. МАНе в Киеве, деньги за проезд, питание и проживание никто не компенсировал, хотя раньше возвращали...