На Донбасі можуть відмінити ДПА у дев’ятикласників

У разі відсутності умов для проведення ДПА школярів атестують за результатами річного оцінювання

На Донбасі можуть відмінити ДПА у дев’ятикласників

Міністерство освіти і науки звернулося до Департаментів освіти і науки Донецької та Луганської областей щодо варіантів проведення державної підсумкової атестації учнів у регіоні. Про це йдеться у листі МОН, що надісланий до Департаментів освіти і науки Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій.

В освітньому відомстві зазначають, що у випадку виникнення загрозливих для життя і здоров’я учнів та педагогів подій, проведення державної підсумкової атестації у цьому році може бути перенесено до безпечних районів міста чи області.

У разі відсутності умов для проведення підсумкової атестації у Міністерстві освіти і науки пропонують відмовитися від проведення іспитів у 2014 році.

"У разі відсутності умов для проведення ДПА у звичайному форматі, пропонуємо навчальним закладам провести її у формі виставлення відповідного атестаційного бала за результатами річного оцінювання", - йдеться у листі Міністерства освіти і науки.

Як відомо, державна підсумкова атестація учнів є формою контролю за відповідністю освітнього рівня випускників загальноосвітніх навчальних закладів І, II, III ступенів. Відповідно ДПА щороку складають учні 4-х, 9-х та 11-х класів.

Відповідно до графіку проведення державної підсумкової атестації, цього року шкільні іспити вже склали учні 4-х та 11-х класів.

Державна підсумкова атестація дев’ятикласників в усій країні має розпочатися у понеділок 2 червня. Упродовж двох тижнів учні мають скласти іспити з п’яти навчальних предметів, після чого вони отримають документи про базову освіту.

Як повідомлялося раніше, у зв’язку із нестабільною ситуацією у Донецькій і Луганській областях, Міністерство освіти разом із УЦОЯО прийнято вимушене рішення про перенесення термінів проведення зовнішнього незалежного оцінювання у зазначених областях.

Освіта.ua
29.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
яна
а как быть с учебной практикой с 2 по 14 июня в 5 кл в донецком регионе.
???
Може, було б доцільніше припинити війну????
Родион
Було б доцільно відмінити ДПА з географії України в усіх областях.