В українських школах пролунав останній дзвоник

В українських школах закінчився навчальний рік, випускників 11-класів очікує проведення ЗНО

В українських школах пролунав останній дзвоник

У п'ятницю у більшості навчальних закладів України завершився навчальний рік. У навчальних закладах проведено свято "Останнього дзвоника".

Випускні вечори у більшості шкіл відбудуться у суботу. Після них, майбутні абітурієнти складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 3 червня та триматиме до 27 червня. Абітурієнти з Донецької та Луганської областей складатимуть тести під час додаткової сесії ЗНО, що відбудеться з 1 до 15 липня. Також учасники зовнішнього оцінювання з Донбасу мають можливість перереєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання в інших регіонах України.

Учнів 9-х очікує проведення державної підсумкової атестації, що відбудеться з 2 до 16 червня. Упродовж цього часу дев’ятикласники складуть шкільні іспити з п’яти навчальних предметів.

Документи про повну загальну середню освіту випускники отримають 31 травня - 1 червня. Учні 9-х класів документи про базову освіту отримають 18-19 червня.

Освіта.ua
29.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Просто вчитель
Щиро вітаю всіх учасників навчального процесу зі святом останнього дзвоника!Бажаю здоров’я, щоб пережити всі реформи і "покращення", ідеальних учнів, розумного керівництва!Хай літні дні принесуть нам всім наснагу і бажання жити, працювати, творити! Ми варті кращого життя, давайте його саме таким і творити! Хай процвітає наша Україна, а з нею процвітає весь народ!
Просто учительница
Для кого-то он и прозвенит, а вот для детишек из Славянска - нет!!! Это уродливое правительство все забрало у них, а самое главное-часть счастливой детской жизни! Пусть этот министр приедет в Славянск и Краматорск, Донецк и Мариуполь и там даст лично звонок!!! Такой маразм в образовании. Скажите кому нужны эти экскурсии, особенно когда водить детей некуда??? Кому нужны занятия с 23 по 30 мая ????? А что за дебилизм во время учебного процесса у 11 класса принимать экзамены??? Я учитель, должна быть интеллигентной, но простите, матом ругаться хочется!!!
вчитель
Для Просто учительница: Та хто ж Вам винуватий? Ви маєте свою обласну адміністрацію,свою міську регіональну владу то й керуйте! Хочте дзвоніть,хочте не дзвоніть!!! Чи у Вас бандерівці дзвінки позабирали? Самі в своєму краю зчинили колотнечу,а тепер Вам щось не так. Та ж Ваша регіональна нечисть зганьбила всю Україну,так важко від неї,регіональної злодійки,відродити Україну.Але в себе там на своїй землі ви самі керували,жили за рахунок інших областей,та ще й тепер ганьбите дебілізм,який придумали вам Азаров з Табачніком.Ви весь час пританцьовували з регіоналами,а тепер матом ругаться хочется? Їдьте в Росію до своїх любимих Азарова,Табачніка,Януковича,Портнова,Гарбузова і вже там разом з ними дзвоніть у дзвони... А міністр не їздить з дзвінками по Україні,самі з своєю владою і дзвоніть,і, Бог Вам в поміч.А по мені то,за 24 години вас треба відділити від України,щоб не сиділи на шиї у народу і з Путіним дзвоніть як хочте! Він вам розкаже про дзвони! А як вчительці,колезі,то бажаю Вам здоров"я!!!
вчитель
Для вчитель: закомплексованный смерековый коллега, не демонстрируйте свою неграмотность в финансовых вопросах: все крупные и средние предприятия Украины платят налоги, кроме зарплатных, в Киеве. Это в Киеве и западных областях одни дармоеды. Даже с учетом ваших скудоумных мыслей попробуйте перевести данные статистики в пересчете на одного жителя: в Донецке 900 грн. на 1 жителя, во Львове - 1500 грн. Кто "ганьбить дебілізм"?
Коментувати
Завуч
З першого червня частина учителів іде у відпустку. Люди не знають свого навіть приблизного навантаження на наступний навчальний рік. Типових навчальних планів ще і досі нема! Такого за 30 років роботи я не памятаю!!!
Олександр
Для Завуч: Немає змін до діючих навчальних планів, отже, треба користуватися ними,після 1 липня змінювати вже неможливо - треба два місяці для попередження, хоча таких кардинальних змін, які б істотно вплинули на заробітну плату не буде, для цього треба переглянути і концепції, і закони
Коментувати
Оксана
Хотелось бы узнать, в честь чего звонок в этом году звенит аж 30 мая , вместо традиционного 23?
Олександр
Для Оксана: это решение принимал еще Табачник по нему рассчитывались календарные планы - традиционного 23 не было никогда- было 24, 25 мая
Коментувати