Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тося
Поки не буде скорочено штат бюрократів від освіти (особливо на місцях), нічого не зміниться! Ці "головні спеціалісти" і "великі методисти" дуже творчі люди - щось придумуватимуть постійно: чи з учнів русалок на день міста зробити, чи пробіг дідів морозів, головне репетицій кілька і всі під час уроків.
Віталіна Вінницька
Для Тося: А хто ж їх скоротить? Якщо скоротять на місцях, то доведеться і в Міністерстві, а вони самі себе як?
Коментувати
Вчитель
Нічого не зміниться, повірте!!!
Завуч
Бюрократія буде подолана, коли звільнять усіх бюрократів - тих, хто стоїть між МОН ом і школою. Усі оці відділи освіти, головні управління освіти і т.і. гальмують нашу реакцію на накази та розпорядження міністерства.
Светлана
Для Завуч: Ви праві. Вся Европа так працює. А ми тільки хочемо в Европу, а змінювати нічого не хочемо.
Коментувати
ник
Сократить методистов - вот и отчетности меньше будет....
111
Для ник: А Вам не спадало на думку, що методисти виконують вказівки того ж таки міністерства?
Олекса Позняк
Спадало. Тільки скажіть а навіщо нам ця прокладка? Раніше інспектор надуваючи щоки розрізав конверт і знайомив з черговим наказом МОНі, тепер я заходжу на сайт і читаю без іспектора. Районо закрить як у грузії а дармоїдів у школу
Коментувати
Ангелина Иванова Старикова
Прочитала все комментарии. А почему во всех школах разные отчеты? МОН у всех одно. А кто тогда защитит учителя от всего этого, а директор всегда прав. "Рот открыл" - и тебя могут уволить, премию не дать и т.д.
Марина
Для Ангелина Иванова Старикова: скажите, если не секрет, в какой школе выдают премии? Мы о таком понятии вообще не слышали, ну разве на День учителя по 50 грн. начислят к зарплате, а потом вместе с налогом и снимут)))))))))))
Алла Крапивная
У нас до этого учебного года были премии ко Дню учителя только не всем. А за победы в конкурсах и олимпиадах как личные так и учеников. А так же за подготовку проведение семинаров районного и областного уровня. Причем разные в зависимиости от результативности. А в этом году казначейство "заморозило" все статьи расходов кроме отопления, зарплаты и питания учеников младших классов.
Коментувати
Олена
Департамент освіти Харківської міської ради вимагає надати інформацію про середній бал табелів 4-х класів, середній бал свідоцтв, середній бал атестатів та усереднений бал всіх цих показників. Цікаво, це передбачені законодавством, звітність та документи, позбавлені чи ні вони управлінського змісту? А ще так званий науково-методичний педагогічний центр м.Харкова задовбав своїми моніторингами та рейтингами.
Тетяна Михайлівна
Для Олена: А ще треба здати звіти про медалістів (29.05.2014), про підсумки ДПА в 11-х (29.05.2014) та 9-х класах (17.06.2014), надати 30.05.2014 на перевірку до РУО документи про освіту, а в Московському районі - до 01.08.2014 - надати до РУО (кожному методисту та спеціалісту) на перевірку та погодження план роботи ЗНЗ на 2014/2015 н.р та оформити так звані "листи погодження" плану. Цікаво: яким нормативним документом все це передбачено? Може хтось знає?
Марина Андреевна
Люди из Московского района! Вы забыли указать настойчивые рекомендации методкабинета,которые нам навязывают при составлении годового плана.Наши планы надо в Министерство отправить.Пусть нам экспертизу сделают-как возможно выполнить все то,что от нас требуют вписать в план.Может в три смены работать...Наши планы-это многотомники,по 300 и более страниц.
Учитель Московского района Харькова
Да если бы 300, так больше 600 страниц, в два тома.
Коментувати
Ангелина Иванова Старикова
А что значит в документе что будут теперь говорить о результативности учителя по уровню знаний учеников. Каким образом это будет осуществляться? И что будет с учителем у которого показатели этих проверок будут низкими? И будут ли проверять с какими учениками работает учитель или снова будем говорить, что ученик - чистый листок, что напишешь, то и будет?
Вдаримо бюрократією по бюрократії
Дістали своїми наказами "обо всем и ни о чем". Все, що треба, - це вручити кожному учителю КОНКРЕТНИЙ список з переліком необхідних звітів, одинакових для всієї України. А також переглянути хоча б Положення про класного керівника, прикриваючись яким адміністрація практично перетворюється на рабовласника. Та покарати хоча б одного чиновника, який вимагає фото, відеозвіти, портфоліо..., прикидаючись керівником, який іде в ногу з часом. І нікого не цікавить, де я візьму фотоапарат, камеру, хто мене буде знімати, коли я веду урок. А якщо я навіть і маю камеру чи фотоапарат, то це МОЄ, куплене для себе, на зароблені для сім’ї, а не для роботи гроші, та й ті копійки не дають спати цілій армії чиновників, які вважають, що в нас велика зарплата, яку ми не відпрацьовуємо. ДІСТАЛИ ДО ЖИВИХ ПЕЧІНОК. А колись же так любила свою роботу, та й зараз люблю, але тільки ту її частину, яка стосується учнів
за дебюрократизацію
Для Вдаримо бюрократією по бюрократії: підтримую ! Тільки конкретика у всіх наказах і положеннях . Чесні юристи , допоможіть освітянам !
розчарований вчитель
Для Вдаримо бюрократією по бюрократії: читаю 2 останні речення - скільки в Україні таких, як Ви !!! Я колись також любила свою роботу, а зараз ... З кожним новим міністром - одне лише "покращення"!!! А тепер - то ще й у шоколаді все буде !!! У когось !!! Але на жаль не в учителів... Три роки - одна й та сама зарплата, а ціни - за три роки лише ростуть !!! Де та люстрація ??? По 15-20 років чиновники керують... А нам бажають успіхів, досягнень, трудових звершень...ще здоров’я. ДІСТАЛИ ДО ЖИВИХ ПЕЧІНОК. Дістали - не те слово, хочеться народного міцного слова, щоб виразити всю суть... У мене в школі навіть пропозиція записати вчителю у трудовій книжці "Виноситься подяка..." викликає подив у адміністрації, тобто вони працюють поруч, бачать результати, грошової винагороди немає і бути не може, для чого людині подяка ????? Та якщо вже і запису жалко для вчителя, то про що може бути мова... Зарплата - українська, а от вимоги - європейські...Добре було вчителям лише при міністрові С.Ніколаєнко
Алла Крапивная
Як на мене то при Кременю. Він був математиком і вимоги тоді були чіткі і конкретні і вчитель не був головним "корупціонером" в країні
Коментувати
Лілія
Ну да...видно наші місцеві чиновники не надто цікавляться новинами від МОН...бо сьогодні втретє за останні два тижні "попросили" терміново подати інформацію про дітей військовослужбовців, хоча невже так важко з одного кбінету передати інформацію в інший...А 31 травня наказом примушують забезпечити явку учнів на Свято до Дня захисту дітей....в обов’язковому порядку, точно по часу і з двома примірниками списку дітей...от вам і дебюрократизація....все по-старому і навіть ще краще...
bob
Несколько дней назад в 9.00 позвонили из отдела образования с указанием срочно провести акцию "Мы за мир". Отчёт (фото, видео, рисунки и т.д.) "просили" предоставить к 13.00 того же дня. Я, конечно, за мир, но чтобы так самоотверженно как наши управленцы... – не знаю.
Татьяна
А я думаю,что раз за это дело взялся Полянский,то это очередные обещания. Пришкольные лагеря отменили? Нет. Бумаготворчество уменьшилось? Нет. Хотя об этом уже говорилось. Так и сейчас. Одна видимость. Где конкретика? Какие документы обязательны? Какие конкурсы обязательны? Зачем вообще рейтинг? Главный рейтинг-набор учеников в школу. Если дети бегут из школы в другие учебные заведения -вот и весь рейтинг. И т.д. и т.п.
Геннадий
Для Татьяна: по поводу рейтинга школы не соглашусь. У нас в маленьком городе как раз в те школы, которые дают знания дети не особо идут. А школы, где оценки ставят за взятки пользуются большим вниманием.
Та отож
Для Геннадий: слова учня:"Моя знайома в ...(не стану писати місто, бо очі не бачили) школі вчиться. Так вони гроші вчителям платять за оцінки. А тут ТАК ставлять." Що казати і кому?
Коментувати
за дебюрократизацію
А можна десь з"ясувати , які заходи , конкурси , перевірки і т.д. передбачені законодавством ,а які -ні . Бо в деяких законах такі розмиті формулювання , що під них можна підігнати будь-яке чиновницьке свавілля .
Алла
Перелік конкурсів є у листі МОНУ. Але біда в тому що область навязує набагато більше
Коментувати
Марина
Підскажіть, куди можна звернутися в зв`язку з тим, що адмін-ція школи вимагає "добровільно" відмовитись від надбавки за престиж. Погрожуючи звільненням з роботи. Тиск на вчителя йде шалений.
321
Для Марина: Лучше всего обратиться к правому сектору по поводу люстрации администрации. Можно перечислить администрации все нарушения и пригрозить прокуратурой. А вообще я не верю, что в нищей стране в образовании будет улучшение. Поэтому предлагаю продумать вариант перейти на работу в коммерческие структуры.
Марина
правий сектор у нас в одній зв`язці з міською владою, яка й вимагає від дирекції добровільної відмови учителів від надбавки "за престиж".
Коментувати
Віктор
Дивний наказ. Щось схоже на вдаримо по бюрократії бюрократією, або папірцем по папірцях. Невже його автори сподіваютьсь хоч на йоту зменшити об’єм непотрібної роботи за допомогою такого бюрократичного папірця. Здається це вже не перший "антибюрократичний" наказ нового міністерства. Попередні вже виконали? Де в наказі "управлінський зміст"?
задурений учитель
28.05.14 Маріуполь 2 дні тому дміністрація дала нові звіти, які в тому році не заповнювали. Один - самоаналіз учителя на 6 аркушів, інший - опис власного передового досвіду на 3 аркуші. Сиджу третій вечір. Хай живе дебюрократизація!!!
Адріана Химинець
Для задурений учитель: А ви просто не пишіть! І все. А ще можете запитати на підставі якого наказу чи закону вимагають це зробити, і попросіть дати вам ПИСЬМОВУ відповідь. Випробуваний метод, який, здебільшого ставить чиновника в ступор!
Слава
Писала...лгут на бумаге и не докажешь, круговая порука. Вручают "сертификаты" своим, не понятно за что. Не читая материалов отправленных на конкурс. Безпредел РОНО, ГОРОНО и т.д.
Олекса
Пойдёш против директора - вылетиш со школы (если не любовница прокурора).Я рассказал на собрании как директор ворует и теперь работаю в другой школе (киев большой)
Коментувати
Геннадий
"Міносвіти вимагає припинити бюрократію" - это что-то типа "пчелы против меда"? А как же куча "незаменимых" сотрудников того же министерства, проверяющих документацию, проводящих обязательные конкурсы, запрещающих и проверяющих? Пойдут улицы убирать?
DOCENT
Для Геннадий: це буде стосуватися виключно органів управління освітою на місцях, які і вигадують не існуючі в законодавстві вимоги та документи для виправдання свого існування
Отец ребенка
Я думаю, что это именно то что надо учителям. Уровень жизни подняли. зарплаты еуропейские, осталось дебюрократизировать бюрократизаторов и смело двигаться навстречу прекрасному будущему. А может своего сына отправить в педагогический, нет - там наверное будут очереди, нет придется на финансы и кредит, не так престижно как на педагогическом, ну что ж поделать, что так быстро пришло "Покращення"
Геннадий
Для DOCENT: сразу назову два документа: календарный и поурочный планы. Особенно поурочный. Только у нас в стране благими намерениями ....
Коментувати