У Луганській області закрито всі середні школи

Навчальні заклади Луганщини відновлять роботу після нормалізації ситуації в регіоні

У Луганській області закрито всі середні школи

В Луганській області закрили всі школи, за винятком шкіл обласного центру. Вони відновлять роботу після нормалізації ситуації в регіоні.

Про це заявила директор Департаменту освіти і науки Луганської ОДА Ірина Цимбал, повідомляє "Неделя".

Олександр Востряков, начальник управління дошкільної, загальної середньої, професійної освіти та науки Департаменту освіти і науки, повідомив, що навчальний процес вже був припинений в навчальних закладах Станиці Луганської, в школах і дитячих садах Лисичанська, Сєвєродонецька, Антрациту, Рубіжного, Стаханова, Сватово.

"Навчання в них відновиться після нормалізації ситуації", - зазначив він.

Освіта.ua
23.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Natka Polna
натка справа у тому, Світлано, що справді-таки припинили навчання в багатьох містах луганської області. наприклад у нас вже у вівторок був останній дзвоник. тому дуже раджу перевіряти інформацію, а вже потім писати про брехливі ЗМІ
СВЕТЛАНА
Для Natka Polna: закрыли школы но не все, как написано в этой статье - полнейшая брехня. Антрацит, Красный Луч, Ровеньки, Алчевск, Петровское и т.д. учились в то время, когда вышла эта статья (а она вышла 23 мая 2014 года) и последний звонок например в г. Антрацит был 28 мая, а 27 мая были еще учебные занятия, и после последнего звонка школы работают в обычном режиме: идет подготовка к ДПА, проводится ученическая практика, со 2 июня открываются пришкольные лагеря. Так, что вы лучше проверяйте информацию, а не дезинформируйте читателей.
Коментувати
СВЕТЛАНА
И тут полнейшая ложь. г. Антрацит, Алчевск Луганская область - школы работают в обычном режиме. Вы уже как украинские брехливые СМИ искажаете информацию. ПОЗОР