МОН проведе нараду з питань середньої освіти

Міносвіти обговорить із освітянами актуальні питання середньої освіти в контексті нового закону "Про освіту"

МОН проведе нараду з питань середньої освіти

27 травня 2014 р. об 11 годині в актовій залі Міністерства освіти і науки відбудеться Всеукраїнська нарада з питань загальної середньої освіти у контексті розроблення базового Закону України "Про освіту". Про це повідомили у прес-службі освітнього відомства.

На розгляд будуть запропоновані питання щодо 12-річної освіти, доступності якісної освіти, педагогічної свободи вчителя та його соціального захисту, національного характеру освіти і національного виховання, захисту освітніх прав представників національних меншин, розвитку інклюзивної освіти.

Також будуть розглянуті питання модернізації змісту освіти, профільного навчання у старшій школі, реформування методичної служби та інститутів післядипломної педагогічної освіти, нової системи відбору та грифування підручників та посібників, децентралізації та дебюрократизації управління освітою, дистанційного навчання та ролі Інтернету в освіті.

Освіта.ua
22.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель
ОСВІТА разом з МОНУ організуйте онлайн трансляцію наради на своїх сайтах. Це й буде вашим першим кроком в удосконалення формату взаємодії міністерства з навчальними закладами. А якщо Ви навіть до цього не здогадалися, то гріш Вам ціна- пусті слова на нараді. таке вже було!!!!!
Зацікавлена
Для вчитель: Повністю підтримую !!!
Коментувати
Муніч
Сподіваюся, що Ви там будете, на жаль пізно дізналася, дякую за повідомлення та відповідь. З повагою, Н. Муніч
Зацікавлена
Де цей базовий закон "Про освіту"? Як освітяни можуть із ним ознайомитись ? Чому не було його обговорення в школах серед педколективів ?
Отец ребенка
Вы еще Табачника будете вспоминать как лучший период своей жизни и работы, потому что любая стабильность дает возможность усовершенствовать ошибки в роботе. А это чудо цветастое совсем не понимает какие проблемы есть у средней школы, не говоря про проблемы учителя.
Олесь
Для Отец ребенка: В гробу с Табачником я видел его стабильность. Я 40 лет работаю в школе но большего подонка и вора не было.Каждыйгод переставляли разделы в программе и миллионы учебников шли в макулатуру, на их место спешно с ошибками выдавали в типографиях собачника новые миллионы, а районо шарила по подсобкам что бы пользовались только его учебниками
Отец ребенка
Олесь- в гробу говоришь, я думаю, что это тебе современная чесна власть устроит, гражданская война уже идет. Есть правило- никогла не бывает так полохо, что бы не было еще хуже.
Inessa Mi
Для Отец ребенка! Согласна с Вами на все 100%!!! Наші шановні освітяни ещё выгребут!!! Вот сейчас спихнут образование на плечи местных бюджетов да плюс дурдома понаделают в образовании... Вот тогда посмотрим! Кроме гражданской войны организовывают и полное уничтожение системы образования! Правда ни все это поняли, но некоторым начинает уже доходить... Запускают полнейшее национализирование и "пиар" бандер в период ВОВ! Класс! Здобулы!
Коментувати
Вчитель сільської школи
Мені цікаво,хто буде на цій нараді?Як завжди,ректори,депутати,чиновники,простих вчителів,як завжди не буде...сільських тим паче....чи я помиляюсь?
Татьяна
Для Вчитель сільської школи: А вы как думали? Кому интересно наше мнение? Ведь документ, который будет обсуждаться, даже не опубликован! Видимо там такое "покращення" нам грозит, что страшно вслух об этом говорить!
Наталя
Які "покращення". Вже через тиждень видавати атестати, а про середній бал атестата тільки говорять: то вага складе 12 балів, то максимальний бал буде 60. А де наказ, де таблиця переведення
люда
Всі (діти, батьки, вчителі) про це говорять, чекають. Але тільки на форумах здогади. Ніхто з міністерства і не думає нічого повідомити. Дійсно: чудо... Ніби міністру байдуже.
Коментувати