Osvita.ua Середня освіта 23 травня відбудеться ДПА з української мови
23 травня відбудеться ДПА з української мови

За 90 хвилин одинадцятикласникам необхідно докладно відтворити текст в письмовій формі

23 травня відбудеться ДПА з української мови

23 травня в українських школах буде проведено перший іспит для випускників шкіл з української мови.

Державна підсумкова атестація з української мови є обов’язковою для учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів і буде проведена у формі переказу тексту. Цього року варіант переказу буде обраний з 53 текстів, що запропоновані у Збірнику переказів для державної підсумкової атестації з української мови.

Обсяг текстів для переказів відповідає вимогам чинної програми і складає від 350 до 450 слів.

На виконання завдання державної підсумкової атестації з української мови в 11 класі відводиться 90 хвилин, протягом яких учні мають сприйняти на слух текст й докладно відтворити його в письмовій формі з урахуванням його смислової і структурної цілісності. Орієнтовно учням необхідно відтворити 70 % первинного тексту.

Оголошення завдання переказу відбудеться 23 травня о 9.00 годині.

Результати державної підсумкової атестації виставляються у додатки до атестатів про повну загальну середню освіту та враховуються при визначенні середнього бала атестата.

Окрім переказу з української мови випускники шкіл упродовж наступного тижня складуть випускні іспити ще з двох навчальних предметів.

Вручення атестатів та святкування випускних вечорів у більшості регіонів відбудеться у суботу 31 травня.

Ті випускники 11 класів, які планують вступати до вищих навчальних закладів, після завершення навчального року складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року ЗНО розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня. Розпочне програму ЗНО-2014 тест з іноземних мов.

Для самостійної підготовки також див.:

Освіта.ua
19.05.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родион
ЦИТАТА:"3.5. Під час проведення атестації, крім членів комісії, можуть бути присутніми особи, уповноважені органами управління освітою. 3.6. Втручання в проведення атестації та визначення її результатів особами, які не є членами комісії, не допускається." Ну як же без них ? Це ж просто недовіра до членів комісій. Втручаються, ще й як: перевіряєш роботу, а над головою методист зі своїми "цінними вказівками" Та як би ж воно щось тямило . Бере роботу медаліста і звіряє з друкованим текстом. І звіріє... Тут мене, можливо, не всі зрозуміють.
Завуч
Погано, що вже 20 травня, атипових навчальних планів ще і досі нема!!!!
Учень
Будь ласка, відреагуйте перший абзац статті (замініть "23 червня" на "23 травня").

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!