Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Позиция министерства: и нашим, и вашим... А может немного потрусить олигархов-вон их сколько развелось,пусть станут меценатами,они ведь так ратуют за будущее Украины,а будущее-наши дети. Пусть восстановят нормальные лагеря,которые они бессовестно "прибрали к рукам".
DOCENT
Для Татьяна: Як Ви це собі уявляєте? Прийти до них з автоматом і сказати за булгаковським Шаріковим , що треба "Всё поделить"
Коментувати
DOCENT
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
DOCENT
Для Вчителів: Запропонуйте керівництву ознайомитися з Листом МОН та 19 статтею Конституції. Поясніть, що їх дії це ПЕРЕВИЩЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ
спочатку мама
А чому не можна просто направити лист МОН, де буде чітко написано, що "відпочинок на асфальті несе загрозу життю дітей і тому (посилання на відповідні статті Законів) є незаконним". Освітянські очільники (керівництво всіх рівнів, особливо районне і безпосередньо шкільне) ніколи не зважали на думку вчителів: мовляв, розумні тут ми, а ваша справа - виконувати, а не розповідати про Конституцію ... Поки що в освіті простому вчителеві дуже важко відстояти свою правоту. Подивіться, відповіді на які питання турбують учителів (розділ "Ваші питання" на цьому сайті). Адміністрація школи прекрасно знає, що змушує учителів прцювати вихователями за 50% оплату , але ніхто відповідальність не поніс .І КРУ перевіряє, і нічого!!!
DOCENT
"(А чому не можна просто направити лист МОН, де буде чітко написано, що "відпочинок на асфальті несе загрозу життю дітей і тому (посилання на відповідні статті Законів) є незаконним". )" _____________ На жаль це поза компетенцією МОН. Саме відповідно до 19 Конституції.
Коментувати
Ліна Банах
Спробувала дізнатися звідки ноги в наказу "насильного оздоровлення" ростуть. Виявляється цю схему нав’зує міськвиконком на чолі з мером . Висновок -міськвно проти мера не попре , директори -проти міськвно не підуть ,вчителі-проти дирекції теж. Цього року ПОВИННІ ОЗДОРОВИТИСЯ не менше 50% дітей. Махрова корупційна схема в наявності. ХТО МАЄ ЦИМ ЗАЙНЯТИСЯ???
Oleg
Ви і Ваші однодумці, починайте з вчителів, а інакше Ви є самі учасниками корупційної схеми. Я, як директор школи і мої колеги виступаємо не проти райво, а проти безглуздих рішень і це доводимо, іноді з піною на устах, але поки, що всі живі і на своїх місцях.
Коментувати
Марія
Допоки буде це знущання? Мене призначили директором табору. Я педагог-організатор в маленькій школі. Заст.зНВР відсутній. Кількість паперів,які треба підготувати для відкриття табору занадто велика, а обов’язків-хоч відбавляй,та й відповідальність може бути кримінальною.Крім того треба підготувати свято останнього дзвоника,випускний вечір у 9 класі,звітів багато ( ще раз повторюсь,заст.з ВР відсутній. І всі ці папери вимушена готувати я.) І при цьому я працюю на 0,5 ставки.Хочеться,щоб хтось із міністерства спообував пожити в такому графіку і на таку зарплатню.
учитель, якого призначили вихователем у таборі
У Сєвєродонецьку Луганської області вже довели до керівництва шкіл "планові показники" щодо кількості (відсотків) дітей, які в обов’язковому порядку повинні бути залучені до відпочинку в пришкільних таборах з денним перебуванням, причому впродовж 2-ох місяців. Таке враження що Міністерство і місцеві органи влади проживають на різних планетах.
Вікторія
Шановна адміністрація ресурсу! Якщо ви надаєте змогу нам коментувати, то яка мета цих коментарів? Щоб ми "випустили пар"?! І пішли ствоювати табори, майданчики, писати звіти, збирати кошти..... Хоча б хто із міністерства читає, що ми пишемо? Так, в нашій школі теж організовують майданчик. На 120 дітей.
Віра
Людина вірила в змін, новий міністер, але знову треба переконатися в тому, що все залишилося так як було. Не треба нікому ці табори, ні дітям, ні батькам а тим паче вчителям! Зробіть уже порядок!!!
Ольга Шлемко
Шановне Міністерство освіти і науки прошу не "звертати " увагу управлінь освіти про необов’язковість перебування дітей у шкільних таборах , а ЗАБОРОНИТИ такий відпочинок . Покажіть , що ви НОВА влада.
?!!!
Шановне Міністерство! Напевно чиновники від освіти на місцях мають чиюсь чітку вказівку дискредитувативашу роботу. Ось лише окремі факти з роботи школи на період з 12.05 по 16.06 крім обов"язкових ДПА в початковій, основній, старшій школах, підсумкових перевірок знань учнів (контрольні роботи) та навчальних екскурсій і практик: 1. Інтерактивний конкурс "Знай Шевченка!"; 2. Інтерактивний конкурс "За Україну, за її волю…"; 3. Перевірка готовності навчального закладу до роботи літньої відпочинкової зміни (всі інстанції); 4. Перевірка Управлінням юстиції стану правовиховної роботи за період від 01.01.2013 р.; 5. Моніторинг стану організації фізкультурно-оздоровчої роботи в школі (охопити дирекцію школи, вчителів, учнів, батьків); 6. перевірка фінансовим управлінням роботи ГПД та шкільних гуртків; 7. Табір з обов"язковим охопленням не менше 45%. Це те, що на сьогодні вже відомо. А ще безконечні звіти, звіти, звіти... Може запропонуєте ще шнурок і мило?
Геннадий
Интересно, норму в 30 детей в группе в летнем лагере придумали на местах или это негласное распоряжение министерства? Не перевелись дуроломы в Киеве.
Алла
Для Геннадий: у нас 40 чел в отряде...и два воспитателя,которые должны за ними уследить.Еще и развлекать детей чем-то надо,не имея ни игр,ни мяча,ничего.А нервы?мы могли бы спокойно до отпуска сидеть и наводить порядки в кабинетах.
Геннадий
Для Алла: чтобы не было двусмысленности я допечатаю: минимум 30 детей. Попробуйте набрать их в малокомплектной школе! А лагерь, будь добр, открой.
Коментувати
Родион
Пане міністре, а Ви не пробували поміняти чиновників, які саботують Ваші накази і розпорядження? Ці вічні проФФесіонали відбулися легким переляком після перемоги Майдану, а тепер знову взялись за свою чорну справу. Ракова пухлина корупції продовжує нищити освіту. В країні фактично війна, а хапуги думають лише про свої кишені, прикриваючись турботою про дітей. Ми чекали змін, а тепер чекаємо і вже маємо помсту від непереможних чиновників. Враження від статті гнітюче, - Ви підписуєтесь у власному безсиллі.
спочатку мама
Про яку якість можна говорити, а тим більше писати у листі МОН, якщо"... і працівники системи освіти, і батьки та діти свідомі того, що неможливо в таборі з денним перебуванням в умовах приміщення школи забезпечити дітям повний комплекс спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, як це передбачено Законом України "?! Чому учитель з навантаженням 17 годин повинен працювати вихователем у таборі з 8 до 14 години без перетарифікації?! Чи про це у МОН теж не знають???
Сергей
Нет слов ... в школе "наезжают" 65 учеников старших классов обязательно должно быть в лагере домой пришел, читаешь совсем другое наш министр не знает, что творится на местах ну и зачем такой министр с министерством
Іра
А навчальна практика буде? Як можна водити учнів на екскурсії, коли у державі таке робиться? Чому вчитель повинен брати відповідальність на себе і водити дітей десь.... , коли на автошляхах охорона зі зброєю, барикади? Хотілося б, щоб наша влада задумалась над цим питанням.Наприклад, у нашій школі адміністрація вимагає відпрацьовувати години навчальної практики не у школі, а за її межами. Порушити цей закон не вдається нікому! Для чого взагалі ця навчальна практика?
Софія
Не ту країну назвали Гондурасом !!! Таке враження що Міністерство і місцеві органи влади проживають на різних планетах. Тут читаєш одне, а реалії зовсім інші ... Скільки можна терпіти ці знущання ?
Ольга Шлемко
Невже міністерство не може поставити на місце місцевих чиновників-крадіїв з відділів освіти. Це просто злочин . Павле Броніславовичу дуже вас прошу посприяти відміні корупційних схем імені Табачника і на виділені кошти оздоровити хоч невелику частину знедолених дітей українських патріотів з Луганщини чи Донеччини у таборах відпочинку стабільніших регіонів.
Ліна Банах
"Звертаємо увагу на те, що перебування дітей у період літніх канікул у пришкільних таборах зовсім не є обов’язковим; рішення про те, де і у який спосіб їх діти проводитимуть літні канікули, приймають винятково батьки учнів", - наголошують в освітньому відомств». БРЕХНЯ! У випадку нашої школи-все вирішила адміністрація, вчителі і батьки і були поставлені до відома. Я розумію ,що занадто багато зацікавлених в даній ситуації. По- перше міські відділи освіти в " освоєнні коштів" і показниках кількості дітей , що»оздоровились « , по друге – адміністрація шкіл у змові з працівниками шкільних їдалень у прагненні «зекономити» дещо для себе.
Начальник табору ( примусово назначений )
Для Ліна Банах: Підтримую на всі 100 %. Сьогодні на нараді в районі в приказному тоні озвучили цифру - не менше 70 % дітей оздоровити !!! Надали ТАКИЙ пакет різних вимог, що читати страшно. ЯК ЖЕ НАБРИДЛА БРЕХНЯ І ПОПУЛІЗМ !!! Слова Міністерства знову розходяться з ділом !!!
Адріана Химинець
Ніколи не приходило в голову висловити це все місцевим чиновникам? Показати наказ. Спитати на основі чого вони вас заставляють це робити? Може варто і самим прикласти зусилля хоча б якісь.
Ліна Банах
Адріана Химинець . Я , як представник батьківсько комітету зібрала ініціативну групу з метою вимагати в міськвідділу освіти дати пояснення. Та класний керівник слізно просить мене не робити цього , боячись "репресій". з боку дирекції і міськвно. Як я розумію у більшість теперішніх вчителів така ж психологія як і в шахтарів. Тотальне безробіття і корупція зробили їх рабами системи. Що ж спробую сьогодні ще раз.
Коментувати
Бєлий Володимир
Павле Броніславовичу! Так тримати й надалі. А там дивись і постане питання про реальні посадові санкції до місцевих чиновників, які дозволятимуть собі ігнорувати нормативні галузеві стандарти організації діяльності на догоду місцевих владних анклавів з їхніми нав"язаними батьківській громаді скритими комерційними інтересами.
небайдужий учитель
все це тому, що МОН, на жаль ( а може, й на щастя), нікому не указ. ви самі по собі. чиновники середнього рангу самі по собі, школа ж живе окремим життям. не знаю, як кого, а в нас перевірками замучили, за заміну платити - коштів нема, табір - просто страшне слово, слів нема від доведених планових показників....
Мирослав
Ніби вже усі погоджуються, що від такого відпочинку на асфальті дітям ніякої користі, а кошти можна потратити з розумом. Зокрема і на оздоровлення певних вразливих категорій дітей. Але знову маємо ту ж ситуацію, що і в попередні роки: масові пришкільні табори без належних умов для відпочинку і харчування.
Діти- квіти
Для Мирослав: Ну що ви знову починаєте сумніватись у міністрі. Він же професіонал, у вищій освіті, точніше верхній освіті, ну а середня освіта- має тимчасові негаразди, почекайте трохи, і все стане на свої місця. Не зрадь майдаунів)))
Єпитання
Зрадницькі якісь поради. Один міністр лад не наведе,а ви,вчителі що чи ХТО? Доки будете надіятися,що ХТОСЬ буде наводити лад у вашому домі(ШКОЛІ),доти над вами будуть знущатися.
Геннадий
Не работал ты в школе! Под танки легче кидаться, чем перечить даже школьному руководству в районных и сельских школах! Мнимый патриотизм некоторых родителей сродни глупости. Учитель самое бесправное звено в образовании. Это родители могут "качать права" сколько угодно и им ничего не будет, но они предпочитают радоваться неприятностям учителей.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!