Донецькі школи змушують обслуговувати "референдум"

Для проведення референдуму про "незалежність" республіки використовуватимуть школи

Донецькі школи змушують обслуговувати "референдум"

У деяких донецьких школах уже готуються до організації дільниць для проведення так званого "референдуму ДНР", а вчителів змушують стежити за порядком. Про це розповів один із викладачів школи № 12 в Калінінському районі, повідомляє Українська правда з посиланням на "Остров".

"Сьогодні в школі була нарада, директор (Тарас Пилипака, член ПР) повідомив педколективу про те, що в приміщенні школи 11.05 відбудеться голосування (референдум ДНР). Сказав, що "це питання вже вирішене", що "ми нічого тут змінити не можемо", що сам він "поза процесом", але в нього були "гості від ДНР", отож треба "надати людям можливість проголосувати", - розповів він.

За його словами, вчителям запропонували з'явитися в школу 11 травня і організувати чергування - щоб "у школі був порядок і нічого цінного з речей не пропало".

Раніше інформація про те, що прихильники ДНР для проведення референдуму про "незалежність" самопроголошеної республіки мають намір використовувати приміщення шкіл, де традиційно розміщуються виборчі дільниці, з'явилася в соціальних мережах і на радіоканалах сепаратистів.

Як заявив у середу журналістам Донецький міський голова Олександр Лук'янченко, офіційно до міськради ніхто від ДНР не звертався, але при цьому градоначальник не виключив, що такі спроби справді можуть мати місце, і можливості їм перешкодити немає.

"Ви хочете, щоб я заборонив? Щоб розбомбили школи, і в понеділок не розпочався навчальний день в місті Донецьку?", - сказав він.

Лук'янченко запевнив, що знову проведе переговори з представниками ДНР, і доб'ється того, щоб 12 травня всі школярі змогли вийти на заняття.

Як відомо, міністр освіти і науки Сергій Квіт звернувся до місцевих органів управління освітою та керівників навчальних закладів з вимогою вжити всіх вичерпних заходів щодо недопущення використання матеріально-технічної бази навчальних закладів для проведення зібрань, вивчення громадської думки, постійного чи тимчасового перебування сторонніх осіб, передвиборчої агітації, інших заходів, що суперечать законодавству України.

Освіта.ua
07.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лана
Вранье! Никто никого заставляли! Люди бесплатно работали на избирательных участках. И жители Донбасс шли (нет, спешили) на референдум по собственному желанию! Чтобы выразить свое отвращение к политике нынешнего "псевдоправительства"!
дана
брехня суцільна:ніхто нікого не змушував і не силував.Все якраз відбулося демократично і цивілізовано...а от з виборами презика точно зобов’жуть відсидіти в обслугах
Невідома
Як можуть покарати директора за те, що в школі буде проходити референдум? Адже ніхто не питав: можна заходити чи ні, зайшли, сказали у вас буде референдум. Що потрібно було зробити директору, отримати по голові, чи невідомо йще що? Отже, яка відповідальність, стаття, чи знімуть з посади?
Учитель
Хватит врать! Никто никого не заставляет! А если некоторые делают громкие заявление - так это самый обычный пиар! Люди добровольно и совершенно бесплатно хотят работать на пунктах голосования.
Человек
Скачите дальше,мы не скачем-мы москаль!
Teacher
В Киеве фотографии гастролеров их благоденствующего Донбасса сразу помещали в инет. Покажите хотя как ой-то видео или фото факт присутствия правого сектора. Похоже, у вас коллективная паранойя если не шизофрени
Сонце
А коли школи використовували як вборчі дільниці для всіх вибоів - це було и нормально??? Не розповсюджуйте брехню! Нікого не змушують! Люди самі не хочуть бути рабами правосеків, вони залякані цією владою вбивць!!!
учитель
Для Сонце: полностью поддерживаю. Так как "новая власть" поставила школы и учителей в нищенское положение, школы (учителя) сами взяли на себя инициативу оказывать помощь в проведении референдума 11 мая. За что "власть" боролась, на то и напоролась. ХВАТИТ ПИСАТЬ ЛОЖЬ О ВОСТОКЕ УКРАИНЫ. ЛЮДИ ДОБРОВОЛЬНО ПОДНИМАЮТСЯ ОТСТАИВАТЬ СВОИ ПРАВА
Lenin
Новая власть? уже успела? Это когда, за 2 месяца? А за царствования твоего триумвирата Хама-Пшонки-Азирова ты во дворце жил и черной икрой шампанское запивал? или ты на сборниках для КР, ДПА, паршивых учебниках и мониторинге себе бабла из родительского кармана насосал учитель ср****?.Что-то ты при них не вякал про свои права...
вчитель
Для Сонце: Що ви таке говорите???? Абсурд. При новій владі хоч зарплату почати платити, бо Янек зі своєю командою з вересня 2013 року вже зарплати не давав в нашому регіоні. А друга сторона - яка була при ньому зарплата? Така ж як і при Ющенку, а ціни збільшились на скільки? Так що перш ніж писати - хоч трошки думайте.
Коментувати