На нагородження медалістів витратять понад 700 тис. грн

Державне підприємство "Інфоресурс" уклало угоду на виготовлення медалей для школярів

На нагородження медалістів витратять понад 700 тис. грн

Державне підприємство "Інфоресурс" Міністерства освіти і науки підписало угоду з ТОВ "Гарант і партнери" на виготовлення золотих і срібних медалей для школярів. Про це повідомляє Свідомо з посиланням "Вісник державних закупівель".

Загальна вартість угоди складає 707 742 грн. За ці гроші фірма має надати 18 300 золотих і 4 100 срібних медалей.

Медаль виготовляється з латуні, що має товщину 3 мм, методом двостороннього штапмування з наступним електрополіруванням. Вона містить міцний захисно-декоративний поверхневий шар, з гальванічним покриттям "позолота" нанесеного методом багатошарового покриття проектних металів.

"У 2013-му медалі для школярів "Інфоресурс" купував у ТОВ "Сувенірний стандарт" - 16 700 золотих і 5 900 срібних за 576 870 гривень. У 2012-му золоті медалі отримали 15 900 випускників. У 2011-му - 11 300. У 2010-му - 10 800. У 2009-му – 7 000", - зазначають у Свідомо.

Як відомо, у цьому навчальному році навчальні заняття в школах мають бути завершені 30 травня. Документи про повну загальну середню освіту випускники отримають 31 травня - 1 червня.

Освіта.ua
07.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Завуч
Медалі вже давно потрібно відмінити!!!
Іван
А хто задумувався над тим,чому Золота медаль так швидко тускніє?Вже після кількох дотиків руками,вона стає матовою і неприємною на дотик.З чого ж її виготовляють?
було якось
Пам*ятаю першій рік роботи. Випускний клас. Дівчинка старається. Та знань немає. Педрада по підсумках . Дитині потрібноставити низький бал. ВСІ колеги в ОДИН голос стверджують, що потрібно ставити відмінно, бо дитина на мендаль іде: "Як же їй не дати медаль? ВОНА ВСІ ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ ВИКОНУЄ". ну-ну... до чого прийшли?
Учитель
Для було якось: К чему пришли? У нас теперь так в школе: первый педсовет в 10 класе и уже оглашают список из 7-8 будущих медалистов (ничего, что за 9 класс у них и 5-6 в свидетельстве есть), и никто уже даже не спорит. Молча пишут за них все два года письменные работы и ставят липовые оценки, поскольку знают, что, если что-то испортят в журнале, покупают новый и все всем перепесывать приходится. Так что стараются сразу рисовать в журнал все правильно. Уже просто тошнит от этого.
було якось
Для Учитель:Добре, що не 30%, як десь писали. І наступне - а не пробували мовчки не писати? У мене вийшло. Але про це потрібно дбати ще в середній ланці. Тобто якщо дитина не тягне, хоч і "домашні всі виконує", то ставите дитині її бал і все. Важко, але мендаля отримували лише ті, хто ЗДАТНИЙ був скласти іспит на відмінно. З мого предметі. Інші мене не цікавили. Якщо хоча б хтось почне, знайдеться інший, який також не схоче малювати...
у нас так було
Да не в средней, а в начальной все начинается! ВОТ наконец в 4ом прошли ДПА по мове... но как-то странно, мой писал вариант и тему "Мова и її значення..." и полкласса 1 вариант -эта же тема, спрашиваю у параллельного класса-тоже самое, ...ЭТО ТАК И ДОЛЖНО БЫТЬ? Ждем математику, и оценки, чувствую я "видминныкив" будет куча...но как-то обыдно, мы все варианты 2014 прогнали , а некоторые вообще не старались и получат тож хорошую оценку..., да нет...-это мне показалось, что учитель за 2 дня до контрольной эту же тему с детьми штудировал...неблагодарная я, мне же лучше хотят...А вот интересно, что будет на математике...16.05....аж страшно! я телепатка(вот до чего доводит мамочек началка),...я кажется знаю какая из контрольных будет!
Коментувати
?!!!
Ну й мудріють наші діти!!! Цікаво, як називається така прогресія?