Osvita.ua Середня освіта Школи мають використовувати за призначенням, - МОН
Школи мають використовувати за призначенням, - МОН

База навчальних закладів не може використовуватись для цілей, не пов’язаних з навчанням

Школи мають використовувати за призначенням, - МОН

Міністр освіти і науки Сергій Квіт наголошує, що матеріально-технічна база навчальних закладів не може використовуватись для цілей, не пов’язаних з навчально-виховним процесом всупереч законодавству України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Відповідна реакція МОН викликана зверненнями вчителів, керівників навчальних закладів, батьків, представників громадськості щодо можливості використання матеріально-технічної бази навчальних закладів для заходів, не пов’язаних з навчально-виховним процесом.

У зв’язку з цим, міністр освіти звернувся до місцевих органів управління освітою та керівників навчальних закладів з вимогою вжити всіх вичерпних заходів щодо недопущення використання матеріально-технічної бази навчальних закладів для проведення зібрань, вивчення громадської думки, постійного чи тимчасового перебування сторонніх осіб, передвиборчої агітації, інших заходів, що суперечать законодавству України.

У МОН нагадали, що відповідно до частини п’ятої статті 63 Закону України "Про освіту" об’єкти освіти, що фінансуються з бюджету, не підлягають використанню не за призначенням.

Освіта.ua
07.05.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктор
ИСПОЛЬЗОВАНИЕ БАЗЫ ШКОЛ НУЖНО РЕГЛАМЕНТИРОВАТЬ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫМИ ДОКУМЕНТАМИ А НЕ ТОЛЬКО СТ.63
Учитель
Если так, то почему же школы уже определены, как избирательные участки на 25 мая, а на 11 мая нельзя? Хватит двойных стандартов!
Восток Украины
А почему же об этом МОН раньше не думало? Почему в прошлые времена на всех выборах и референдумах в школах проходили выборы и учителей насильно заставляли работать в избирательных комиссиях. Спохватились? Боитесь??? И правильно делаете что боитесь. РЕФЕРЕНДУМ НА ВОСТОКЕ УКРАИНЫ СОСТОИТСЯ!!! Просрали Крым и Восток Украины тоже....
Випадково
Для Восток Украины: І кого боятися? Спитих, прокурених вічно дотованих з нашої кишені? А чи ви так потрібні Україні?
Володимир
Українці обов’язково потрібні Україні. Де б вони не мешкали. Щодо "прошлых времен", то мабуть це гарно, коли щось змінюється на краще? Проте, мабуть зараз уже запізно (у контексті виборів 25 травня) - дільничі виборчі комісії уже розписані за приміщеннями. Щось змінювати зараз - це міняти коней на переправі. А от на наступні вибори про це слід подумати заздалегіть.
Вчитель
Для Випадково: Це схід - вічно дотований? Та ви були кровососами, такими і залишилися!!! З голою сракою підете до своїх європейців!!!!
Коментувати
Вікторія
А брати комп’ютери на виборчі дільниці з комп’ютерного класу дозволяється?
Олена
Мудрое, правильное решение. Школа вне политики должна быть. Предоставление своего помещения для одной из Партий - это явное предпочтение ей и зависимость директора от идеологии Партии. Детей втягивать в споры недопустимо.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!