Школи мають використовувати за призначенням, - МОН

База навчальних закладів не може використовуватись для цілей, не пов’язаних з навчанням

Школи мають використовувати за призначенням, - МОН

Міністр освіти і науки Сергій Квіт наголошує, що матеріально-технічна база навчальних закладів не може використовуватись для цілей, не пов’язаних з навчально-виховним процесом всупереч законодавству України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Відповідна реакція МОН викликана зверненнями вчителів, керівників навчальних закладів, батьків, представників громадськості щодо можливості використання матеріально-технічної бази навчальних закладів для заходів, не пов’язаних з навчально-виховним процесом.

У зв’язку з цим, міністр освіти звернувся до місцевих органів управління освітою та керівників навчальних закладів з вимогою вжити всіх вичерпних заходів щодо недопущення використання матеріально-технічної бази навчальних закладів для проведення зібрань, вивчення громадської думки, постійного чи тимчасового перебування сторонніх осіб, передвиборчої агітації, інших заходів, що суперечать законодавству України.

У МОН нагадали, що відповідно до частини п’ятої статті 63 Закону України "Про освіту" об’єкти освіти, що фінансуються з бюджету, не підлягають використанню не за призначенням.

Освіта.ua
07.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктор
ИСПОЛЬЗОВАНИЕ БАЗЫ ШКОЛ НУЖНО РЕГЛАМЕНТИРОВАТЬ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫМИ ДОКУМЕНТАМИ А НЕ ТОЛЬКО СТ.63
Учитель
Если так, то почему же школы уже определены, как избирательные участки на 25 мая, а на 11 мая нельзя? Хватит двойных стандартов!
Восток Украины
А почему же об этом МОН раньше не думало? Почему в прошлые времена на всех выборах и референдумах в школах проходили выборы и учителей насильно заставляли работать в избирательных комиссиях. Спохватились? Боитесь??? И правильно делаете что боитесь. РЕФЕРЕНДУМ НА ВОСТОКЕ УКРАИНЫ СОСТОИТСЯ!!! Просрали Крым и Восток Украины тоже....
Випадково
Для Восток Украины: І кого боятися? Спитих, прокурених вічно дотованих з нашої кишені? А чи ви так потрібні Україні?
Володимир
Українці обов’язково потрібні Україні. Де б вони не мешкали. Щодо "прошлых времен", то мабуть це гарно, коли щось змінюється на краще? Проте, мабуть зараз уже запізно (у контексті виборів 25 травня) - дільничі виборчі комісії уже розписані за приміщеннями. Щось змінювати зараз - це міняти коней на переправі. А от на наступні вибори про це слід подумати заздалегіть.
Вчитель
Для Випадково: Це схід - вічно дотований? Та ви були кровососами, такими і залишилися!!! З голою сракою підете до своїх європейців!!!!
Коментувати
Вікторія
А брати комп’ютери на виборчі дільниці з комп’ютерного класу дозволяється?
Олена
Мудрое, правильное решение. Школа вне политики должна быть. Предоставление своего помещения для одной из Партий - это явное предпочтение ей и зависимость директора от идеологии Партии. Детей втягивать в споры недопустимо.