Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гость
Когда повесят Турчинова, ЯЫценюка и им подобных за МАССОВОЕ УБИЙСТВО моего народа?!! Они называют бандитами простых людей восточной Украины, а сами поддерживают бандформирования в Киеве! Господи, накажи их!!!
Українець
Для Гость: Друже! Схаменись! Ми всі ОДИН народ - УКРАЇНЦІ! То давай будемо вболівати за Україну, а на Сході сепаратисти закликають до єднання з Росіеїєю.
для українця
Людей убивають, а ви ,дебіли, своє- сепарватисти! Коли прийдуть у ваш дім, тоді побачимо, якої ви заспіваєте. Скоро забудете за всі дебати, якщо задавлять пів-України, то і вам не жити - почалася ГРОМАДЯНСЬКА ВІЙНА, а вона не питає: свій ти чи чужий. Наслухались запроданців турчинових, промили вам брехливі київські прогнуті журналюги. А американці (з дозволу київських гадів)уже роливають кров українців, вина яких тільки в тому, що говорять російською!!!!!!!!!
Танечка Кошман
Для Гость: Не можна так звертатися до Бога.
Коментувати
SOS
Чому ми такі українці " щирі", а щоб мені було добре. Скоротити інших, збереження моїх задоволень. Допоки ми не об"єднаємося, нічого не зміниться.
СВЕТЛАНА
ГОВОРЯТ ОДНО, А ДЕЛАЮТ ДРУГОЕ Попри зауваження МОН та ЦК Профспілки освіти і науки України Уряд таки затвердив зміни до постанови КМУ «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» від 23.03.2011 р. № 373. Про те, що таке рішення є неправомірним, ми інформували в новині «Запровадження Урядом гнучкого механізму встановлення надбавки за престижність праці педагогам у розмірі до 20% є неправомірним — Профспілка освітян». Згідно з прийнятою постановою КМУ від 25.03.2014 р. № 88, надбавку педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування прописали встановлювати в граничному розмірі 20% посадового окладу.
222
Я знаю,где сэкономить: сократите штаты районов,гор оно,облоно,институтов усовершенствования и т.д. Поверьте,никто не заметит отсутствие этих категорий "работников".
вчитель
Для 222: Повністю згодна.Також треба повернути виконання статті 57закону "Про освіту", бо дійсно в учительства "паски вже давно затягнуті"!
Liliya
Не забувайте, що у цих організаціях теж працюють люди! І їм теж треба їсти та кормити дітей! Міняти треба інше.
Нім
А чому ми їх повинні кормити? Хай ці люди йдуть до шкіл (якщо, до речі, мають педагогічну освіту). Скороченням цієї сили - силенної працівників буде подвійна користь: економія коштів та вивільнення часу вчителів, замість складати чисельні звіти, моніторинги, заповнювати все нові та нові форми, анкети, складати інформації...
Коментувати
1111
Як завжди, економлять на самих "БАГАТИХ"!!! З одного боку-"турбота про вчителя", а з іншого-сумні реалії...
учитель
А когда,интересно, "пошерстят" олигархов-ворюг? Чуть что-и ущемляют только простых людей.
Учитель
А вчителі не хочуть відповідати за старих тітушек. Наша провина в цьому є.
Ганна
Для Учитель: Серед моїх вихованців тітушок немає ! Так що "ми" тут недоречно! Кожен відповідає за себе! А якщо "вища освіта" готує саме вчителів для Тітушок, то це не за адресою!!!
Вчителька
Звичайно наша провина є... Моя і кожного, хто тут жив і мовчав. Мовчки спостерігав і чекав поки хтось змінить наше життя на краще... Тихенько ахали-охали, коли оті бездари лізли до влади (і в школах зокрема), проводили реформи освіти... А тепер "дякуєте Майдану", а що мали і далі горбатитися на Януковича-Путіна???????
Коментувати
Учитель Харкова
А нас повідомили, що знімають УСІ надбавки. Кому вірити???
1111
Для Учитель Харкова: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=50557 Прочитайте проект і все зрозумієте.
Учитель Харкова
Та все добре зрозуміли, що надбавки "до ХХ%" у межах передбачених коштів. А коштів немає - немає надбавки.
віктор
Для УЧИТЕЛЬ ХАРЬКОВА: так місто харків і має визначитись- платити надбавки,чи ні!!! При чому тут Київ,МОНУ ????? Можна платити великі надбавки,а за самі уроки не платити ,бо не вистачить коштів... От у нас вирішили платити великі надбавки,а за проведені уроки не платити..... теж варіант!
Коментувати
Женя
Українській освіті як я і говорив, приходить писець. Чекаємо на вулицях наших міст нових тітушок, яких недонавчила сучасна Українська освіта. Затягуйте паски освітянам сильніше, та тільки затяните собі зашморг на шиї.