МОН підтримуватиме обдарованих дітей, - Квіт

Міністр переконаний, що рушієм докорінних змін мають бути талановиті й небайдужі молоді люди

МОН підтримуватиме обдарованих дітей, - Квіт

Міністр освіти і науки Сергій Квіт наголосив, що держава зосередить увагу на підтримці обдарованих дітей і молоді. Про це він заявив, вітаючи фіналістів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

"Нині ми вибороли шанс змінити країну, створити таку систему відносин, у якій кожна людина матиме можливість для самореалізації та вільного розвитку. Переконаний, що рушієм цих докорінних змін мають бути талановиті, розумні й небайдужі молоді люди, які вже найближчим часом стануть новою науковою, технічною, гуманітарною елітою нації. Саме тому Міністерство освіти і науки України планує зосередити увагу на підтримці обдарованих дітей і молоді, зокрема учнів Малої академії наук України", - зазначив міністр.

За словами Сергія Квіта, Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН є однією з визначних подій української освіти. Фіналісти конкурсу-захисту мають всі потенційні можливості стати інтелектуальними лідерами нового покоління, авторами інноваційних ідей та проектів, що змінять у кращий бік життя окремих людей, так і суспільства загалом.

"Друзі, ви живете в особливий, насичений важливими подіями час. Україна потрібує вашої освіченості, щирості, чистоти помислів і прагнень, творчої енергії. Саме ви є потужною силою, яка вже в сьогоденні творить майбутнє, дієво впливає на формування стратегії культурного, економічного й політичного поступу нашої держави", - наголосив міністр освіти і науки.

Освіта.ua
28.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бєлий Володимир
Так, так. Дожилися, що дотепер наша свідомість намагається зберігати тотожність між інтелектуальним лідерським потенціалом та пільгами у вступі до ВНЗ, коли бюджетних місць чи не так як випускників. Люди, де ваша совість та сором. Пільги у порядному суспільстві передбачаються для інвалідів, а для лідерів на тлі рівних умов - моральні та матеріальні винагороди.
Гражданин Украины
Для Бєлий Володимир: Это вам должно быть стыдно! Никто у инвалидов не собирается их льготы отбирать, зато тем, кто учится на подкурсах почему-то их дают! А по поводу материальных и моральных наград - так нашим детя дают большую фигу! Максимум - это очередной набор канцтоваров! И если Вы, Владимир, поинтересуетесь и почитаете, то во многих странах мира учитывается так называемое "Портфолио", в которое входят все грамоты и дипломы. Против дополнительных баллов одаренным детям ратуют только посредственности!
Бєлий Володимир
Дякую за розвиток думки про РІВНІСТЬ умов та ЗНАЧИМІСТЬ набутих досягнень, чого без кардинальних змін у порядку вступу до ВНЗ не досягти, на що зараз просто не має часу. Головне, щоб потім нова влада не виявилась всього лише "новою".
Коментувати
Гражданин Украины
Молодец новый министр! Поздравил одареных детей! А почему же он им не сказал, что все их заслуги липовые и проплачены родителями? Ведь именно это он и сказал, отменяя этим одаренным детям дополнительные баллы при поступлении. В глаза сказать детям, что плевать он на них хотел, слабо?
Валентина
Для Гражданин Украины: Почему Вы так уверены, что заслуги детей липовые? Вы не верите, что у нас в Украине есть одаренные дети?
Гражданин Украины
Я-то как раз верю, а вот свими новыми законами наш новый министр Квит и его заместители делом показали, что не верят в одаренных детей Украины, отменив им дополнительные баллы при поступлении. Лично у меня ребенок сейчас поехал на Всеукраинскую олимпиаду, а потом поедет на Всеукр. защиту по МАН, и я знаю, какого труда ему это стоит! Когда другие дети выучили уроки и отдыхают, он трудится, выходных практически нет. Так почему у него не должно быть льгот - мне непонятно.
Коментувати