Кримським дітям сприятимуть у навчанні

МОН просить забезпечити належні умови для навчання та виховання дітей, які виїхали до інших регіонів

Кримським дітям сприятимуть у навчанні

Міністерство освіти і науки звернулося до керівників управлінь освітою на місцях, керівників дитячих садків та шкіл з проханням забезпечити належні умови для навчання та виховання дітей, які виїхали на проживання або тимчасове перебування до інших населених пунктів України, а також надати необхідну психологічну підтримку таким дітям.

Про це повідомляється у листі міністерства щодо зарахування учнів та вихованців, батьки яких змінюють місце проживання, до навчальних закладів у 2013/14 навчальному році.

Міністерство освіти просить сприяти батькам дітей у вирішенні питань, пов’язаних із зарахуванням дітей до закладів освіти та, у разі необхідності, забезпечити їх взаємодію з відповідними установами та закладами освіти за постійним місцем проживання.

Також, зважаючи на обставини, що склалися в окремих регіонах країни, у міністерстві звернулися до керівників навчальних закладів з проханням забезпечити прийом цих дітей до навчальних закладів, здійснювати прийом дітей до дошкільних навчальних закладів без попередньої електронної реєстрації, у разі відсутності свідоцтва про народження дитини сприяти батькам у його подальшому поновленні, у разі відсутності особової справи учня, документів про рівень його навчальних досягнень або медичної картки після зарахування учня направляти письмовий запит до місця його попереднього навчання тощо.

Міністерство освіти також пропонує спростити процедури оцінювання учнів, які виїхали на проживання або тимчасове перебування до інших регіонів.

Відповідні рекомендації надані й щодо учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Освіта.ua
24.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гость
Надеюсь, Господь покарает наше правительство за лицемерие!