Янукович і Табачник закрили 557 шкіл, - Бригинець

Народний депутат наголошує, що попередня влада працювала проти власного народу

Янукович і Табачник закрили 557 шкіл, - Бригинець

Упродовж 2010-2013 років Янукович і Табачник закрили 557 шкіл. Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат України Олександр Бригинець.

"Таку відповідь я отримав на своє звернення щодо надання інформації стосовно загальноосвітніх навчальних закладів, які були ліквідовані у період з 2010 по 2013 роки", - пише депутат.

Також він навів статистичні дані закриття шкіл упродовж останніх років. "У 2010 році – 115; у 2011 році – 213; у 2012 році – 78; у 2013 році – 153. Причиною закриття шкіл є відсутність учнівських контингентів", - зазначив Олександр Бригинець.

"Саме цей показник є однією з ознак попередньої влади, яка працювала проти власного народу. Не думаю, що хоч колись за історію України був такий страшний період, коли за 4 роки було закрито 500 шкіл. Тож, як бачимо, влада робила все можливе, щоб ускладнити життя громадян і віддалити їх від освіти. Значно легше закрити школу, ніж її потім відкрити", - наголосив депутат.

Освіта.ua
21.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ledi 2014
чи потрібні школи з малою наповнюваностю?чому навчать в таких школах? для чого школа в якій старі компи і немає інтернету? а рядом школа з двома автобусами, а влада вирішує-не закривати. Для чого тягнути цей воз
Надія
Пан Бригінець, мабуть, випадково не в курсі або спеціально підтасовує факти на користь своєї точки зору: право закривати школи належить виключно місцевим громадам, представниками яких є реально місцеві ради, тож відповідальність за закриття шкіл лежить персонально на них, а уж ніяк не на Януковичу з Табачником. Крім того, поспитайтеся в пана Ющенка - а це при ньому не народилися діти, яких не вистачило для відкриття шкіл - чого це в часи його президентства так впала народжуваність, що довелося закрити дійсно велику кількість шкіл. Критикувати попередників можна і треба, але щось новопризначений уряд, окрім як гавкати, нічого толкового не робить, і то часто гавкає невпопад
батько
Для Надія: а чому влада не контролювала діяльність місцевих рад.і хто давав таке право закривати школи? чому діти повині ходити до іншої школи 5 км.(про автобуси і мови не було) лише тому, що хтось хоче економити кошти.
Коментувати
Гость
А как насчёт отдыха учащихся, за которых так переживает автор, в лагерях, которые забрали под подготовку бендеровцев?!! И не в прошлом, а сейчас!!!
англійська
Скажіть будь-ласка, які якісні знання можна отримати в школі І-ІІ ступенів, в якій навчається 16 учнів, а їх обслуговують 14 вчителів і техпрацівників?! Який бюджет може витримати такі витрати? На учня такої школи витрачається 17-18тис.грн, тоді як на учня великої середньої школи (більше 500 учнів) - 4-5тис.грн. То можливо краще закупити автобуси і підвозити учнів до великих шкіл, де ці діти зможуть себе реалізувати.
Иван
Для англійська: Це дійсно правда, у закритті шкіл немає нічого поганого. Головне щоб це відбувалось у цивілізований спосіб.
Вчитель німецької
Цікаво за якою формулою вираховується що для малокомплектних шкіл грошей на 1 учня іде більше???Вони що навчаються не по тих самих програмах?Чи харчуються супер-пупер продуктами???А ви врахували як зимою учням буду добиратися до чужої школи,якщозамете чи перемете дорогу?Автобусам шини не міняють із літньої на зимню!Звичайно,знання менші дають у ЗОШ І-ІІ ст.,але причина не в тому,що на учнів(я цього не розумію,чому так),які вчаться в малокомплектній школі витрачається більше коштів,а в тому,що якщо в класі менше 5 учнів,то к-ть год навчальних предметів зменшується,Ви за 0,5 год. замість 2 багато навчите???І взагалі,на 1 учня повинна бути одна ціна незалежно від того,в якій школі він навчається,в малокомплектній чи багатокомплектній.Я розумію,що сільським школам І-ІІІ ст. дуже хочеться,щоб школи І-ІІ ст. закрилися,бо їм буде більше год.Але,ШАНОВНІ,МИ ВЧИТЕЛІ,І МИ ПОВИННІ ДУМАТИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ,ЯК КРАЩЕ БУДЕ НАШИМ УЧНЯМ!!!І да,я працював в малокомплектній школі І-ІІ ст. і діти гарновчились
коваль
Підтримую п.Івана. Вартість навчання у малокомплектних школах при к-сті 16 уч. буде більшою ніж 20тис. на 1уч.
Коментувати