Osvita.ua Середня освіта Міносвіти просить зберегти позашкільну освіту
Міносвіти просить зберегти позашкільну освіту

Окремі органи місцевого самоврядування приймають рішення щодо скорочення видатків на освіту

Міносвіти просить зберегти позашкільну освіту

Міністерство освіти і науки стурбоване рішеннями окремих органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади щодо закриття позашкільних навчальних закладів, а також зменшенням годин на гурткову роботу в зв’язку із скороченням видатків місцевих бюджетів. Про це йдеться у листі міністра Сергія Квіта, що адресоване керівникам регіонів України.

У міністерстві зазначають, що така ситуація є неприпустимою з огляду на чинне законодавство та загрожує руйнуванням сформованої системи державної підтримки творчого, інтелектуального та наукового потенціалу України.

"Поспішність і необґрунтованість рішень щодо скорочення мережі позашкільних закладів може призвести до виникнення негативних соціально-економічних наслідків в регіонах: підвищення рівня дитячої злочинності та правопорушень; розповсюдження явища бездоглядності дітей та підлітків; збільшення проявів асоціальної поведінки дітей в наслідок незайнятості у позанавчальний час; збільшення безробіття серед молодих педагогів", - йдеться у листі.

Також у міністерстві наголошують, що крім освітньої, виховної функції, позашкільні заклади виконують важливу соціальну функцію, забезпечуючи проведення змістовного дозвілля дітей у вільний від навчання час.

"Враховуючи зазначене, в умовах обмеженого фінансування галузі освіти просимо забезпечити збереження в регіонах діючої мережі позашкільних закладів та годин гурткової роботи", - йдеться у листі міністра освіти і науки Сергія Квіта до керівників областей.

Освіта.ua
20.03.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Це едине,що ще лишилося нашим дітям...,особливо з малозабезпечених сімей.А їх дуже багато в Україні...а буде ще більше.............
Вважаю
Правильно, оскільки для збереження потенціалу країни мережу позашкільної освіти потрібно не просто зберегти, а підтримати та розширити!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!