В уряді обіцяють не зменшувати зарплати освітян

У Міністерстві освіти і науки повідомили про результати обговорення заходів економії в освітній галузі

В уряді обіцяють не зменшувати зарплати освітян

Під час обговорення заходів економії в Кабінеті Міністрів України досягнуто розуміння щодо неприпустимості скорочення зарплат і збільшення навантаження вчителям та викладачам. Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

У відомстві зазначили, що міністерство запропонувало інші заходи економії бюджетних коштів, які б не порушували права та соціальні гарантії освітян.

Також у МОН повідомили, що оприлюднять детальний план оптимізації державних витрат.

У понеділок також було оприлюднено заяву ЦК Профспілки працівників освіти і науки з проханням до Уряду не допустити звуження трудових прав педагогічних працівників освіти та зменшення обсягів видатків на освітню галузь.

Освіта.ua
17.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Я здивована поведінкою уряду стосовно педагогів в будь-які часи. Хто, як не педагог, виховує саме найкраще, що має бути у громадян (патриотизм, справедливість, співчуття тощо). Невже наші педагоги такі багаті, що у них ще щось можна відбирати? Ми маємо такі мізерні зарплати, до смішного. Навіщо принижувати і так давно принижених. Навпаки, це як раз саме та галузь, яку потрібно сьогодні ще більше розвивати, утримувати людей на місцях, створювати цікаві проекти. Ми прагнемо до гідного життя, тоді навіщо собі риємо яму.
Володя
Ми проти пришкільних таборів, де виділяється 4 гривні на дитину із 6-ти годинним перебуванням дітей Бо це не оздоровлення, а фарс. Відмініть харчування безкоштовне у школах,гурткову роботу, залишіть одного заступника директора школи а не 3-5, зменшіть фізкультуру не три а дві години - цього достатньо, але не заробітну плату вчителям. Ось Вам і економія.
Танечка Кошман
Для Володя: Гурткової роботи і так уже немає, ще у попередню хвилю економії скасували. Діти і так мало рухаються, а ви пропонуєте скоротити фізкультуру. Для деяких сімей те, що дитина отримує безкоштовне харчування, хоч і мізерне, є великим щастям. А щодо скорочення заступників... коли це станеться, хотілося б, щоб ви спробували себе на цій ниві. Стосовно пришкільних таботів на 100% погоджуюсь.
Коментувати
Nina
Скоротити наполовину працівників методкабінетів. вони жодного разу не надали допомогу, а приїжджають, щоб їх погодували.
Светлана
4648 від 07.04.2014 класне керівництво: у 1 – 4 класах – до 20 відсотків, у 5 – 11 класах – до 25 відсотків; перевірка зошитів: у 1 – 4 класах – до 15 відсотків, у 5 – 11 класах – до 20 відсотків; Розмір доплати встановлюється керівником навчального закладу (установи) у межах фонду оплати праці. А министр обещал не уменьшать зарплату. Теперь на местах будет отговорка, что нет денег, чтобы не платить. И тоже самое касается 20% за престижность.
Суми
Для Светлана: Ви праві. У нас вже ця методика впроваджується в дію. зменшити престижність з 20 % до 5 %, за власним бажанням ніби то :)
Коментувати
Елена62
Сколько можно врать? Отдел образования г. Антрацит Луганская обл. разослал во все школы города приказ о том, чтобы с 1 сентября 2014г. в школах были уволены все внешние учителя-совместители. А учителей находящихся в штате посылают на дополнительные курсы повышения квалификации по другим предметам. Т.е. учителя стали массово проходить по 2-4-ро курсов повышения квалификации по различным учебным предметам. Так, например, учитель начальных классов повышается по этике, физкультуре, истории, химии, физике, информатике, зарубежной культуре и т,д) и потом будет в новом учебном году преподаватель эти предметы вместо квалифицированного учителя-совместителя, которого должны будут уволить согласно поступившего приказа зав.гороно госпожи Гетьмановой Л.М., которая в приказе ссылается на документы нашего правительства с формулировкой «в связи с кризисным состоянием экономики..». Благодаря подобным мерам можно только догадываться какое будет качество образования в нашем городе. ТАК МЫ ПОДНИМАЕМ ПРИСТИЖ...
Galina
Для Елена62: извините, но сильно сомневаюсь, что учителям, не имеющим дипломов соответствующих предметов разрешат проходить курсы, а в Антраците что все учителя с высшей категорией, только они могут проходить бесплатные (не оплачиваемые государством) курсы
Радуга
Вы правы,Елена62! "Госпожа" Гетьманова Л.М. и профсоюз,во главе с Ворониной,учиняют безпредел в учительской среде. Прекрываясь липовыми законами,стараются подмять учителей города под себя. Самодурство Ворониной и безразличие Гетьмановой к своим подчинённым перешло все грани разумного. Мы не чувствуем поддержки в профсоюзе (за столько лет впервые у нас такой лидер,с отмороженным лицом ко всем и всему, с идиотской ухмылкой на лице) и зав.ГОРОО со стажем работы, который не позволяет смотреть на вещи объективно. СОКРАЩЕНИЯ УЧИТЕЛЕЙ, ЗАДЕРЖКА ЗАРПЛАТЫ, КОРРУПЦИЯ, ЗАКРЫТИЕ ШКОЛ, САМОДУРСТВО И НЕ УВАЖЕНИЕ К УЧИТЕЛЬСКИМ КОЛЛЕКТИВАМ ГОРОДА - РЕАЛИИ ГОРОДА АНТРАЦИТ!
Коментувати
Марія
Дніпропетровськ вже й зарплату за березень отримав
Ольга
В Мариуполе аванс не дали, а еще летом заставляют работать в пришкольном лагере 2 месяца за отгулы. 2 месяца каторги. Пусть власти попробуют 8 часов отработать , развлекая детей. Учителей не кормят, даже буфет не работает, приходится брать еду с собой, целый день на бутербродах, еще и без оплаты.
Любовь
Для Ольга: Пришкольный лагерь и его организация - дело рук Вашего директора.
Коментувати
Ирина
Мариуполь, почему молчим? Денег не дают!!!!
Любовь
Для Ирина: Вообще-то, по всей Украине учителям аванс уже дали. Видать Ваши местные чиновники чего-то мутят.
Коментувати
учитель
В Мариуполе тоже еще не выплатили аванс за март. Когда это все закончится. Сколько можно издеваться над учителями
Віктор Науменко
Черкаська область, Жашківський район - жодної заборгованості за останні три роки не було! Круто живемо!
Віктор Науменко
Потрібно переглянути акти про наповнюваність класів. Зменшити їх і перерозподілити вчителів. Таким чином учителі збережуть роботу, як тех персонали. А зайві заклади скоротять чи переформатують. Зекономлені кошти пустять на якісні автобуси для довозу, інші заощадження підуть на розвиток закладів освіти
nun
Для Віктор Науменко: Цікаво, а ви б згодились на посаду техпрацівника? Люди не один рік вчились і не один рік пропрацювали, щоб в один момент втратити все на що було покладено сили.
Коментувати
сергій
полтава аванс 7 березня на 30 відсотків більше від звичайного
Лидия
Одесская область, аванс за март получили еще 13 марта,все выплаты идут вовремя,даже на несколько дней раньше
Ольга Іванівна
Київька область , 21 березня, авансом і не пахне!!!
natka
Дніпропетровська область отримали аванс 20 березня
Анна Заречная
Для natka: Я не знаю як вся Дніпропетровська область, а в школах Дніпропетровська і не чути!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
natka
Я думала, що наш сільський (Софіївський) район одержить аванс останнім. Виявляється система видачі інша
Коментувати
lana
а як вам таке? http://argu.com.ua/novyny/144-koncepcija-novoji-redakciji-zakonu-ukrajiny-qpro-osvituq-ta-programa-jiji-realizaciji.html
Set
Для lana: У автора проекта не всі вдома. Жах!
Коментувати
Тетяна
Маріуполь, 21 березня, авансу не має і сьогодні не буде!
Олександр, Київ
Говорить Київ, Солом’янський район. 20 березня виплатили аванс. Так що - політ нормальний...
Alex
Луганська обл платять вчасно але інфляція зїдає значну частіну з/п
Наталья
Для Alex: Красный Луч тоже Луганская область, но сегодня 21 марта, а аванс еще не выплатили, все обещают.
Коментувати
Раїса
А я проживаю в Рівненській, виплати йдуть більш-менш нормально і в повному обсязі. Підвищення не чекаємо, хоч би виплачували це, бо всі розуміємо стан у країні. Сьогодні отримали аванс за березень - і це вже добре...