Osvita.ua Середня освіта Вчителі України звернулися до своїх колег (відео)
Вчителі України звернулися до своїх колег (відео)

Участь у відеозверненні до освітян взяли 11 учителів з різних регіонів України

Вчителі України звернулися до своїх колег (відео)

Освітяни України написали звернення до своїх колег, а також зняли відеопослання до учителів у зв’язку з ситуацією, в якій опинилась школа в умовах нинішньої кризи в країні.

У письмовому зверненні освітяни розповідають про школу в умовах нинішньої кризи в Україні та загрози зовнішнього втручання у внутрішні справи країни. Також вчителі висловили свої прагнення і вимоги до нової влади щодо освітньої політики та закликали до персональної відповідальності і громадянської позиції сьогодні кожного освітянина.

Відео та письмове звернення записали 15 березня під час семінару в рамках міжнародного проекту «Освіта для сталого розвитку в дії», на який зібрались освітяни з 14 областей України. Ініціатором звернення виступила неурядова організація «Вчителі за демократію та партнерство».

Участь у відеозверненні взяли 11 учителів з Київщини, Хмельниччини, Миколаєва, Дніпропетровська, Житомирщини, Донеччини, Вінниці, Івано-Франківська, Житомирщини.

Освіта.ua
17.03.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тамара
Місто Донецьк, ДЗШ № 144 підтримує все, що було висловлене нашими колегами зі всієї України. Ми є небайдужі до всього того, що відбувається в нашій державі. Боляче чути і бачити, як намагаються нас роз’єднати, але ми-розумні люди. Ми все подолаємо! Україна у нас одна і вона- нероздільна!!!
Вчитель
Найбільше сподобалися вислови вчителя правознавства. Яке право?.. Відбувся силовий захват влади у Києві - якими б словами це не називали. Дибіли такі як "Білий" стали відкрито ходити з автоматами по вулицях, на засідання ради, вчити слідчих, як вести кримінальні справи, вчити як жити.. Це наша правова держава?.. МАЙДАН ВІДКРИВ "СКРИНЬКУ ПАНДОРИ" - показав, що прав той у кого більше прав. Ніякої правової держави в нас не було , сьогодні немає, хотілдося б вірити, що хоча б у дітей чи внуків колись буде.
Центральний Українець
Для Вчитель: Сидячи на печі і тремтячі від погляду районного інспектора, Вам навіть немає на що надіятися. За Вас ваше право ніхто відстоювати не буде
Вчитель
Свої права відстоюємо - не сидячи на печі - і не тремтим від погляду інспекторів. Якщо не стояли за гроші на майдані - це не значить, що мовчки йшли як телята на бійню... Є й інші способи...
Центральний Українець
Хамство не найкращий спосіб боротьби...
Коментувати
Гость
Як можна називати людей, які не приховують фашистських вподобань, ходять із свастикою, автоматами, погрожують, вбивають? Можливо для них є інша назва - "борці за свободу" чи якось по - іншому?!! Це є ФАШИСТИ і викохали їх у Західній Україні американо- та євробарони і київські запроданці !!! З ними надії на майбутнє - НЕМА!
Центральний Українець
Для Гость: Проясніть будь ласка, про "фашистські вподобання" з наведенням конкретних прикладів
olga naumova
смотрите "Дістало" по ICTV 17/03 20.00
Центральний Українець
Так, Ваше майбутнє із законним злодієм В.В.Януковичем, порядним казнокрадом Табачником, захисником Конституційного права Пшонкою. "Фашизм", "націонал-соціалізм" це терміни які мають конкретні визначення, відкрийте підручник, енциклопедію та зробіть висновки самостійно
Коментувати
Гость
Марионетки!
Елена
Спасибо,дорогие. Так хорошо ощущать себя в семье единомышленников. Появляется надежда, что все будет хорошо.
ALLA
SNKD
ALLA
Дякую, любі колеги , однодумці !
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!