Освітяни закликали створити Ланцюг Миру

Педагоги Хмельниччини звернулися до кримчан, білоруського і російського народів та західних побратимів

Освітяни закликали створити Ланцюг Миру

Прес-служба Міністерства освіти і науки повідомляє, що на адресу освітнього відомства надійшло прохання Управління освіти, молоді та спорту Хмельницької районної державної адміністрації підтримати ініціативу педагогічної громадськості Хмельницького району Хмельницької області до людей всіх націй та національностей на всіх континентах Землі створення Всесвітнього Ланцюга Миру о 10 годині 15 березня 2014 року та допомогти довести звернення освітян району до відома педагогічної громадськості всіх областей України.

"Люди доброї волі, люди всіх націй і національностей на всіх континентах, братній нам російський народе, люди, які хочуть миру на всій планеті! Звертаємось до Вас і щиро протягаємо руки дружби та єдності і закликаємо о 10 годині ранку 15 березня 2014 року в переддень проведення незаконного референдуму в Криму, результати якого вже відомі наперед, створити Всесвітній Ланцюг Миру, як символ єдності з українським народом у боротьбі за цілісність України, за мир і спокій на нашій Планеті", - йдеться у зверненні освітян.

"Дорогі наші західні побратими! Ми знаємо, що Вам не байдужа доля нашої держави, адже ми є невід’ємною частиною Європи. Ми Вам вдячні за політичну та економічну підтримку, які нам зараз так необхідні, і віримо, що в недалекому майбутньому станемо повноправними членами великої європейської родини. Але сьогодні ганебну для російського народу історію пише Кремль на чолі з Путіним. Ми просимо Вас підтримати мирну акцію, з’єднавши ланцюги миру через кордони. Нехай весь світ і, особливо, Кремль побачать, що Україна не самотня у своїй боротьбі за незалежність", - зазначають освітяни Хмельниччини.

Також вони звертаються й до білоруського та російського народу з метою підтримки українців.

"Брати і сестри Білорусії! У важку годину для українського народу ми як ніколи чекаємо підтримки від Вас. Кремль хоче зруйнувати мир і спокій на планеті. Посіяти розбрат між слов’янськими народами. Важко передбачити наслідки братовбивчої війни. Протягніть руки дружби українському народу. Виразіть стурбованість долею Криму через мирну акцію, утворивши людський ланцюг братерства з півночі на південь, де поруч, взявшись за руки будуть стояти білорус і росіянин, татар і українець, ті, кому не байдужа доля України", - наголошують освітяни.

"Братній російський народе! У нас з вами є багато яскравих сторінок історії у спільній боротьбі за світле майбутнє, з якої ми разом з честю виходили. Сьогодні в лиці "миротворчих" військ  ми знаходимось по різні сторони барикад. Ви волелюбні, добрі люди. Не дайте Путіну заплямувати історію! Не ображайте своїх братів! Протягніть нам руки дружби і підтримайте волелюбну акцію".

Окремо освітяни Хмельниччини звертаються до кримчан.

"Дорогі кримчани, брати і сестри! Ми одна сім'я, яку неможливо роз'єднати. Те, що відбувається в Криму – це наше спільне горе і біль, які ми маємо подолати разом. 16 березня багато з Вас буде висловлювати незгоду з політикою самопроголошеного уряду Криму. Ми знаємо, що Вам погрожують, заставляють виходити на прокремлівські мітинги, обіцяють світле майбутнє, але завтра Ви можете прокинутися вже в іншій державі, в якій за лозунг "Миру мир" можуть позбавити волі. Нам ніхто не допоможе, якщо ми будемо стояти осторонь. Просимо підтримати мирну акцію і вийти на вулиці міст і сіл Криму, показавши тим самим, що не всі на кримському півострові згідні з політикою Аксьонова і Константинова, політикою Путіна і Кремля", - йдеться у зверненні до кримчан.

Освітня громадськість наголошує, що 15 березня ланцюги дружби і єдності з українським народом миру і спокою на планеті повинні протягнутися з півночі на південь, з заходу на схід нашої держави.

"Нехай почують нас у всьому світі! Тільки разом ми зможемо відстояти незалежність України, мир і спокій на всій планеті Земля", - підкреслили автори звернення.

Контактні телефони: 03822-41276, 067-7284992.

Освіта.ua
12.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людина
Не чіпайте Крим брудними лапами - вони молодці! Їм набридли ваші ігри у владу, у вільну державу. Ви догралися, що у влади - американські прихвостні та фашисти. Де ж ваша вільна Україна? Продали!!! Нелюди!!!
Мила
А де ж саме у Хмельницькому збираємось?
не байдужий
Освітяни Хмельниччини забули як бігом бігли за першим наказом-проханням Ядухи на Антимайдан, мітинги в підтримку влади і персонально Ядухи?