МОН не буде нав’язувати збірники ДПА

В українських школах планують пом'якшити процедуру проведення державної підсумкової атестації

МОН не буде нав’язувати збірники ДПА

В українських школах планують пом'якшити процедуру проведення підсумкової атестації, та не допускати нав'язування додаткових послуг для навчання, таких як придбання збірників завдань. Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Квіт під час обговорення стану середньої освіти в Україні.

Окрім того, Міносвіти дозволить використовувати підручники, що були заборонені за часів управління Табачника.

Як відомо, останніми роками посадові особи міністерства та Інституту інноваційних технологій та змісту освіти створювали умови для максимальної реалізації в школах різних збірників для проведення державної підсумкової атестації приватними видавництвами.

Наприкінці минулого року чиновниками міністерства був ініційований та проведений моніторинг якості освіти серед учнів 5 та 10 класів основною метою якого було розповсюдження збірників завдань серед батьків та школярів.

Освіта.ua
04.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
olesia.nla
Вважаю,що в 4 класі ДПА взагалі не потрібне,достатньо тематичних перевірок та директорських контрольних робіт в кінці семестрів,діти ще малі для скількох видів перевірних робіт.
Олеся
Скажіть, як розуміти за 4 клас ДПА буде
Вчитель
Для Олеся: Звісно буде.
Коментувати
Инна
Согласна насчет ДПА в 4 классе. Действительно в такое сложное время хотелось бы снизить нагрузку на детскую психику.
Елена
Если бы еще не было ДПА в 4 классе ето еще дети, а так не хочется, чтобы у них забирали детство!
Ольга
Доброго дня! Я бачу, що тепер можна користуватися будь-якими підручниками для підгоовки до ЗНО...а як ви оцінюєте якість цього посібника http://znoclub.com/matematyka/99-zavantazhiti-pidruchnik-dlya-pidgotovki-do-zno-z-matematiki.html ?
Оксана
Шановні працівники міністерства освіти, прошу звернути увагу на якість та зміст завдань для ДПА. Думаю, що в цьому році це вже не реально, а от в наступному.. Часто завдання, наприклад зі збірника для ДПА з географії, містять помилки та неточності. Деякі завдання є за межею шкільної програми (наприклад: визначення географічної широти за кутом спостереження Полярної зірки).
Вчителька
Для Оксана: Те саме з біології, через один білет неточності, некоректні питання чи відповіді.
Коментувати
Шкідливі балачки
Рішення хороше, не зрозуміло яка буде альтернатива! Але найгірше, що вже березень, а ясності нема. Хороші учні хочуть підготуватись до ДПА, це не студенти, їм три дні не вистачить!!! Маємо лист, який регламентує ДПА від "старого міністра" і усні заяви "нового міністра". Поки працює принцип : " А поговорить..."
Сергей Очеретный
Для Шкідливі балачки: +100 З установ вище та магазинів на школу тільки й приходять листи де купить та як купить. Завдання з іноземної мови 50, і відразу відповіді за 7 грн.
Коментувати
Ирина
Свежо предание, но верится с трудом...
iruna
я не вірю в покращення.Система корупції відладена так, що її ніхто не дасть зламати
Игорь
Кого вообще интересует ДПА, мониторинги да и вообще школа, после таких заявлений: http://osvita.ua/vnz/consultations/39854/
Освітянин
Сподіваюся на добрі наміри. І Вам раджу. Колись повинна прийти справедливість. Нвже усі втратили на це надію? Сподіваюся що ні. Вірте в добро і воно прийде.
сільський директор
Як це "пом*якшити процедуру"? Зразу роздадуть тексти переказів чи диктантів кожному випускнику у день атестації на парту? Якщо хочемо великої правди - то у школи в переддень ДПА повинні приходити пакети зі змістом завдань. Це ляже тільки на плечі адміністрації - доставити їх у школи і розкрити перед учнями. Жодної копійки батьків не буде потрачено. До цього всі готові? І батьки, і діти, та і вчителі? Отож-бо.
марія
За чий рахунок буде жити апарат чиновників в освіті. невже за рахунок вчителів
Олена
Доброго вечора. Хотілося б спитати, а чи не буде це виглядати наступним чином: вийде сувора заборона залучати батьківські кошти на пкупівлю тестових завдань, а всі затрати ляжуть на плечі вчителя. Особисто я щороку купую збірники диктантів і переказів.
ЛІЛІЯ
Ви в це вірите???? Придумають нові, якщо вже механізм атестацій і моніторингів запущений - ніхто нічого відміняти не буде!
Леонідович
Слава Богу! Хай вас Господь благословить і надалі приймати мудрі рішення!
тетяна
Для Леонідович: Правильно! На все треба час! Нарешті розумний міністр!
Коментувати