Osvita.ua Середня освіта МАН просить вивести війська РФ з території України
МАН просить вивести війська РФ з території України

Мала академія наук просить не допустити збройного конфлікту та території України

МАН просить вивести війська РФ з території України

Мала академія наук звернулась до батьківської та педагогічної громади України, зарубіжних партнерів і світової громадськості з приводу подій, що відбуваються в Україні.

"Мала академія наук України є освітньою системою, яка опікується пошуком і підтримкою обдарованих дітей і молоді, забезпечує їм умови для духовного, творчого, інтелектуального розвитку. З огляду на це, звертаємося до української і світової громадськості у зв’язку з подіями, що відбуваються в Україні", - зазначається в зверненні.

"28 лютого почалася неприкрита і необґрунтована агресія Російської Федерації проти України. Російська сторона всіляко провокує розгортання силового сценарію задля повної дестабілізації ситуації в нашій державі. Переконані, що військовий конфлікт є неприйнятним для обох держав, призведе до великої кількості жертв, загрожує втратою незалежності, суверенітету і територіальної цілісності країни, ставить під загрозу безпеку, захищеність і вільний розвиток усіх громадян України, зокрема дітей і молоді", - йдеться у зверненні.

У зв’язку з цим Мала академія наук звертається до батьківської, педагогічної спільноти і до всіх українців з проханням усіма силами і засобами донести до російської та світової громадськості думку про неприпустимість збройного конфлікту, вимогу негайного виводу військ РФ з території України.

"Звертаємося до наших закордонних партнерів і світового співтовариства: захистіть українських дітей від військової агресії!", - підсумовується у зверненні.

Освіта.ua
03.03.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ТТТ
Да уж, бедный Вербицкий с Лисовым!!! Теперь они меньше денюшек получат - крымчане к ним не поедут, торгануть местами будет меньше возможности! Посочувствуйте семействам Вербицких и Лисовых, которые оккупировали МАН и НЭНЦ, продали все на много лет вперед, а теперь убиваются с горя!
Алексей Иванович
Дорогие коллеги! Каждый из нас должен объяснить родителям учеников печальные страницы истории: мы не должны допустить деление нашего государства! Наши дети не заслужили войну! Мы не должны повторить Югославию, Абхазию и т.д.
Крым
Для Алексей Иванович: Дорогие наши украинцы не верьте лживой прессе которая крутит одно и тоже ежедневно.Мы совершенно спокойно работаем в школах, готовимся к Шевченковским мероприятиям.У нас тихо и спокойно,свет,вода,зарплата ,жд и авиа транспорт работают бесперебойно,в школах как и положено два флага,нет ни танков ни солдат на улицах. Да мы действительно не хотим видеть психически-неуравновешенных нар.депов,за которых мы не голосовали, вооруженных малолеток на нашей крымской земле ,поэтому временно перекрыт им въезд .А у всех на Украине непонятная нам истерия.Пожалуйста! Мы хотим мира и покоя !
Коментувати
PR
А МАн не хоче зайнятися своїми прямими обов*язками і навести порядок у себе, як то перестати продавати призові місця на конкурсах, занятися популяризацією науки, розвести в школи безкоштовно енциклопедіїї, ипустити книги з роботами призерів і т.д. Ось тосу ми так і живемо

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!