МАН просить вивести війська РФ з території України

Мала академія наук просить не допустити збройного конфлікту та території України

МАН просить вивести війська РФ з території України

Мала академія наук звернулась до батьківської та педагогічної громади України, зарубіжних партнерів і світової громадськості з приводу подій, що відбуваються в Україні.

"Мала академія наук України є освітньою системою, яка опікується пошуком і підтримкою обдарованих дітей і молоді, забезпечує їм умови для духовного, творчого, інтелектуального розвитку. З огляду на це, звертаємося до української і світової громадськості у зв’язку з подіями, що відбуваються в Україні", - зазначається в зверненні.

"28 лютого почалася неприкрита і необґрунтована агресія Російської Федерації проти України. Російська сторона всіляко провокує розгортання силового сценарію задля повної дестабілізації ситуації в нашій державі. Переконані, що військовий конфлікт є неприйнятним для обох держав, призведе до великої кількості жертв, загрожує втратою незалежності, суверенітету і територіальної цілісності країни, ставить під загрозу безпеку, захищеність і вільний розвиток усіх громадян України, зокрема дітей і молоді", - йдеться у зверненні.

У зв’язку з цим Мала академія наук звертається до батьківської, педагогічної спільноти і до всіх українців з проханням усіма силами і засобами донести до російської та світової громадськості думку про неприпустимість збройного конфлікту, вимогу негайного виводу військ РФ з території України.

"Звертаємося до наших закордонних партнерів і світового співтовариства: захистіть українських дітей від військової агресії!", - підсумовується у зверненні.

Освіта.ua
03.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ТТТ
Да уж, бедный Вербицкий с Лисовым!!! Теперь они меньше денюшек получат - крымчане к ним не поедут, торгануть местами будет меньше возможности! Посочувствуйте семействам Вербицких и Лисовых, которые оккупировали МАН и НЭНЦ, продали все на много лет вперед, а теперь убиваются с горя!
Алексей Иванович
Дорогие коллеги! Каждый из нас должен объяснить родителям учеников печальные страницы истории: мы не должны допустить деление нашего государства! Наши дети не заслужили войну! Мы не должны повторить Югославию, Абхазию и т.д.
Крым
Для Алексей Иванович: Дорогие наши украинцы не верьте лживой прессе которая крутит одно и тоже ежедневно.Мы совершенно спокойно работаем в школах, готовимся к Шевченковским мероприятиям.У нас тихо и спокойно,свет,вода,зарплата ,жд и авиа транспорт работают бесперебойно,в школах как и положено два флага,нет ни танков ни солдат на улицах. Да мы действительно не хотим видеть психически-неуравновешенных нар.депов,за которых мы не голосовали, вооруженных малолеток на нашей крымской земле ,поэтому временно перекрыт им въезд .А у всех на Украине непонятная нам истерия.Пожалуйста! Мы хотим мира и покоя !
Коментувати
PR
А МАн не хоче зайнятися своїми прямими обов*язками і навести порядок у себе, як то перестати продавати призові місця на конкурсах, занятися популяризацією науки, розвести в школи безкоштовно енциклопедіїї, ипустити книги з роботами призерів і т.д. Ось тосу ми так і живемо