У МОН обговорять вплив політичної напруги на дітей

Представництво ЮНІСЕФ в Україні цікавить питання забезпечення прав дітей на освіту в нинішній ситуації

У МОН обговорять вплив політичної напруги на дітей

Міністерство освіти і науки має намір ініціювати проведення круглого столу із залученням науковців у галузі дитячої психіатрії, психології, медицини, фахівців практичної психології та педагогіки, під час якого запропонує обговорити питання впливу політичної напруги на психіку та поведінку дітей.

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Борис Жебровський під час зустрічі Головою представництва в Україні Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Юкіе Мокуо та її заступником Руді Лухманном.

За повідомленням прес-служби освітнього відомства, керівника представництва ЮНІСЕФ в Україні цікавило питання як в нинішній складній політичній ситуації забезпечуються права дітей на освіту, соціальний захист, дозвілля.

Заступник міністра поінформував, що всі школи, дошкільні та позашкільні заклади працюють у звичному режимі. Лише в Києві школа № 94, поруч з якою збудована барикада на вул. Інститутській, тимчасово працює в приміщенні іншої школи.

У той же час, повідомляють у Міністерстві освіти і науки, чимало батьків та педагогів порушують питання як політична напруга в суспільстві впливає на психіку та поведінку дітей. Тому відомство найближчим часом проведе круглий стіл із залученням науковців у галузі дитячої психіатрії, психології, медицини, фахівців практичної психології та педагогіки.

"Юкіе Мокуо висловила задоволення інформацією, що всі діти навчаються у плановому режимі, підтримала думку про необхідність глибокого вивчення впливу гострого протистояння в суспільстві на психологічний стан дітей та висловила готовність до співпраці із зазначеної проблеми", - йдеться у повідомлені Міносвіти.

Сторони також обговорили питання реалізації двохсторонніх домовленостей у сфері захисту прав дітей, перебіг реформи інтернатних закладів та інше.

Освіта.ua
05.02.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Гунина
А как тут не оьсуждать, если в Донецке детей - старшеклассниковсо школы автобусами везли на антимайдан!!! да за день заработать на карманные потребности 500 (если дали) грн - неплохо. Но что воспитываем мы в детях этим? Или подросток, которому глаза обожгло в Доме профсоюзов, когда бомба взорвалась? ПОЧЕМУ ребенок был на террритории практически, военных действий??? Нельзя детей делать заложникми своих политических амбиций. Это взрослые игры.
мама
Да, Серж прав. Особенно в необходимом для обучения. Но это не только компъютер-это и тетради-ручки-линейки-краски-новый костюм-книги для чтения... Поехать на отдых? Сбалансированное распределение. Да ему неоткуда взятся. Когда наши школы финансируются родителями, а люди с именами ещё и призывают искать финансирование самостоятельно, дабы облегчить государственным чиновникам жизнь. Когда поиск финансирования - главная забота администрации. Детям невыгодно учиться
Серж
Можна ще обговорити, як впливає на дітей бідність або безробіття їхніх батьків, через що батьки не можуть забезпечити дитину всім необхідним для навчання (елементарним комп’ютером), поїхати з дитиною на відпочинок у Карпати чи Крим (не те що до Європи), оплатити необхідну медичну допомогу etc. А все тільки через те, що купка дорослих не може напхатися кешом. Дехто згадує єврейське "чому ж ти такий бідний, якщо розумний?" Але, погодьтеся, якщо б був збалансований розподіл суспільного (державного) блага в країні, то хіба була б у нас дотаційна освіта, безстатусні вчителі, а головне - політична напруга, яка так нещадно по-міністерськи впливає на психіку дітей?
Директор сільської школи
Хіба тільки табачник! Ви порахуйте скільки у вас в районі вчителів, а скільки працівників райво з методкабінетом. У нас в районі в середньому на 4.5 вчителя 1 представник райво. А тепер додайте рівень області і т.д. Ми їх годуємо, а вони нас гноблять, тому що знають, що ми не вийдемо на майдан і не будемо кричати "банду геть". Але відверто хочеться вити від свого безсилля в цій системі.
ага
Для Директор сільської школи: Как-то в жизни мне довелось стать свидетелем того, как учитель, обычный учитель самой небольшой(человек на 200)сельской школы НЕ ПОЗВОЛИЛ инспектору районо,приехавшему с проверкой, присутствовать у него на уроке(было такое право). Много ТАКИХ УЧИТЕЛЕЙ Вы знаете? Вы, директор, Вы уверены в том, что просто все учителя ПРОМОЛЧАТ.Вы? организовывали подписку на "нужные" издания? Если нет, вопросы отпадают. Если да... Хотя - нас и не гноблят. Если что нужно - консультируют. Инспектора. Что до политики - хороший был бы (идеалистический) вариант - ЗАПРЕТИТЬ УЧИТЕЛЯМ И ДИРЕКТОРАМ состоять в любой партии. НО это - утопия.
Сільський вчитель
Шановний "АГА" ! Ваш коментар про подвиг звичайного вчителя повторюється вже кілька разів. А САМІ ВИ НЕ ПУСКАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ВИЩИХ ІНСТАНЦІЙ ДО СЕБЕ? Пишете Вас не гноблять на підписку. А нас гноблять. При помаранчевих виписували "Главное" (газета Авакова), при Януковичу газету "Слобідський край". Всі вони одним миром мазані, а до освіти їм діла немає...
Коментувати
Женя
На дітей впливає не політика, а політики. Бо саме вони обкрадають учнів звичайних шкіл. А своїх дітей відправляють навчатися в дорогі школи і за кордон. Сільські школи на грані вимирання. Оптимізація потрібна не освіті, а політикам. Табачник! Почни з себе.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!