Osvita.ua Середня освіта У МОН шоковані насильством у московській школі
У МОН шоковані насильством у московській школі

В українських школах проведуть інструктажі з людьми, які відповідають за безпеку навчального процесу

У МОН шоковані насильством у московській школі

Міністерство освіти і науки звернулося до психологів-науковців, практичних психологів, які працюють у школах з проханням підготуватися до винесення питань насильства на обговорення круглого столу, що найближчим часом буде проведено освітнім відомством. Про це повідомив заступник міністра освіти Борис Жебровський, коментуючи нещодавні трагічні події у московській школі.

"На жаль, ми вже звикли до повідомлень про насильство з застосуванням зброї в американських школах. Але те, що відбулося зовсім поруч, буквально шокувало", - сказав Жебровський.

Він наголосив, що необхідно терміново провести фахові інструктажі з людьми, які відповідають за безпеку навчального процесу. Також за його словами варто ретельно вивчити і розібратися в природі таких суспільних явищ.

"Як стало відомо, дев’ятикласник, який здійснив злочин, відмінно навчався, відвідував гуртки і студії. Тому очевидно, що причини криються у психологічній площині", - підкреслив чиновник.

"Безумовно всім зрозуміло, що пропаганда насильства, його героїзація, яка нахлинула на наших дітей з екранів, не могла не вплинути на їхній психологічний стан", - наголосив Жебровський.

Окрім цього, заступник міністра зазначив, що ця подія повинна стати приводом для розумів батьків та всього суспільства. "Занадто мало часу батьки спілкуються зі своїми дітьми. Про це говорять останні дослідження: практично кожен опитаний старшокласник говорить саме про це. Зараз настав час всьому суспільству задуматись над цією проблемою".

У Міністерстві освіти також повідомили, що у березні цього року відомство разом з представниками Європейського Союзу планує провести конференцію щодо питань насильства серед школярів та учнівської молоді.

Освіта.ua
04.02.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ап
...а что он сделал этот бедный учитель географии, не дотянул видминника до 5-ки?... у нас в этом году видминник съехал, получил 9ку, так родители вчителя чуть не съели на собрании...так орали, 3года нормальная была учительница, а теперь-"плохая" стала!
коллеги
Цей випадок породжує масу питань. Але головне з них -в результаті системи яких дій суспільство прийшло до подібного? (Шокуючі факти самогубств дітей дуже забезпечених і не дуже забезпечених батьків, відношення міжособистістні.). За останні роки з*явилась величезна армія психологів. Чому? (Не навіщо, а саме - чому). Наступне - сказати про те, що суспільство має задуматись - не сказати нічого. Має задуматись не суспільство, а люди, які визначають напрям руху того самого суспільства. Слово - добре. Але ніяке слово не йде в порівняння з дією. А дія повинна бути направлена на майбутнє. Дуже далеке майбутнє.
Ego
І знову круглі столи, семінари, конференції, селекторні наради - суцільне бла-бла-бла! Побалакати, понарозробляти купу дурнуватих планів та заходів, понаписувати тони нікому не потрібних бумажок, щоб дармоїди-чиновники ними свої найцінніші місця прикрили, понаставити галочок про "проведену роботу", провести перевірки в школах стану виховної роботи і тим самим ще раз ВІДІРВАТИ ВЧИТЕЛЯ ВІД ДИТИНИ!!! А по телевізору як показували в найкращий вечірній час сцени насильства, так і далі показуватимуть! Пане Жебровський, коли ви вже разом зі своєю дурнуватою МОНівською шоблою перестанете колекціонувати макулатуру, замість РОБОТИ займатися БАЛАЧКАМИ і врешті-решт, звільните школу від своїх дебільних рішень і тупих цидулок??? Облиште школи в спокої і тоді і у вчителя, і у психолога знайдеться час для кожної дитини. А ви, збирайте всю свою паперофільську компанію, шикуйтеся в колону по чотири і в ногу, і з піснями забирайтеся з МОН якнайподалі! ЗАДОВБАЛИ!!!
Маша
Чиновники, уймитесь! Скоро мы будем отчитываться в каких трусах (красных, синих, черных в %) дети сидят на уроках, о времени, месте и позе зачатия каждого ребенка, а может вы придумаете что-то еще о чем мы должны "терміново надати звіт та інформацію". Из-за бесконечной тупой ненужной статистики, планов и отчетов, протоколов и инструктажей учителю совершенно некогда просто пообщаться с детьми, придумать что-то интересное, вникнуть в их проблемы, постигнуть их сложности да и просто подготовиться к урокам. Представьте себе матерей, которые вместо общения с детьми бесконечно писали бы планы или считали проценты какой-то там белиберды? Какие дети у них выростут? Пока бумажки стоят на первом месте, а человеческое общение и душевная теплота на последнем - насилие будет продолжаться. И если такое случится у нас, виноваты будут лично Табачник и Ко, расплодившие кучу чиновников, навязавшие школам многочисленных паразитов, забившие учителя своими бумажками.
Маша
Раньше была живая работа с детьми, а теперь начнется очередной идиотизм, типа каждый классный руководитель создаст папку с разработками мероприятий "Стоп насилию в школе!" и куча бездельников из РУО будет эти папки шерстить. В дневник напишем очередную цидулку "Проведена бесіда щодо..." И все это только ради того, чтобы прикрыть задницу очередному чинуше. Не приходит в голову Жебровскому, что если бы накануне клас.рук этого ребенка просто бы поговорил с ним, заметил бы его психологическое состояние, помог бы ему справиться с трудностями, то трагедии бы могло и не быть. Но, очевидно, психолог клепала свои папки, классуха свои, чинуши навешивали все новые и новые "звіти", а ребенок оказался никому не нужен из-за вороха ненужной школьной документации.
Виктория
Для Маша: Вы правы на 10000%. Каждый день какие то отчеты, папочки, конкурсы, бумажки, бумажки, бумажки. Вспоминаю, сколько внимания как классный руководитель я уделяла времени своим ребятам 10 лет назад, никто не требовал отписок, программ воспитательной работы ( и дети выросли хорошими людьми! Вот что главное). А сейчас от меня столько бумаг требуют, что нет просто физически времени с детьми поговорить, не то что в душу заглянуть.
Коментувати
Владимир
Какой шок?! Да все это закономкрно!!! Россия пошла по американскоиу сценарию - полного разложения какой либа морали! Кино, пресса, шоу-бизнес, литература и т.д. - везде насилие, вседозволенность, ненависть, погоня за долларом, жестокость по отношению е ближнему! Господин министр, разве не момнит, как его и по каким стандартам воспитывали в школе - в той школе, откуда выходили Гагарины, Плисецкие, Курчатовы, Шостоковичи и просто простые парни и девушки, глядя на светлые лица которых(на экранах старых добрых фильмах) - волком воешь от настольгии по чему то доброму, светлому, одухотворенному! А порождение Вашей образовательной системы, это - Березовские, Ходорковские и наконец, школьники, которые убивают себе подобных!? Или это преступная халатность министра или министр - засланный казачок!
olena
Для Владимир: Правы, не знает, что делается и у него.
Mentor
Березовские и Ходорковские - это продукт советской школы. Как и Янукович, Табачник и многие другие люди со "светлыми" одухотворенными лицами.
працюємо
Для Владимир: Чтобы появились Гагарины, Курчатовы и Шостаковичи, необходимо ДАТЬ МИЛЛИОНАМ ДЕТЕЙ шанс ИСПРОБОВАТЬ себя в различных сферах деятельности. Таким же образом появляются и Ходорковские, Березовские, и иные лидеры. Наша же несистема позволит появиться именно вторым. Первым - просто негде пробоваться.Получается перекос в одном направлении.Что до насильства, о котором удалось причитатьне только здесь - ДЕТСКИЕ(да и взрослые, но это уже другой вопрос) головы НЕОБХОДИМО НАПОЛНЯТЬ!!! Сами они не наполнятся. ТО, что ребёнок видит и слышит вокруг - это и есть его наполнение. Видит ложь-будет лгать, видит секс-еротику-будет этим заниматься, слышит мат-это станет его родной речью(обратите внимание, как повторяет маленький ребёнок незнакомые слова. Увидев улыбку одобрения на лице родного взрослого он поместит её в память свою НА ВСЮ ЖИЗНЬ. И никто НЕ в силах это перебить). Видит, как взрослый нежно относится к окружающим - сам таким станет...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!