Osvita.ua Середня освіта Навчання у школах призупинятимуть при -20 С
Навчання у школах призупинятимуть при -20 С

При зниженні температури повітря органи влади мають приймати рішення про призупинення навчання

Навчання у школах призупинятимуть при -20 С

У Міністерстві освіти і науки надали роз’яснення щодо особливостей організації навчального процесу за складних погодних умов.

Зокрема, у відомстві повідомили, що відповідно до Державних санітарних правил навчальний процес для учнів 1-4 класів має призупинятися при зниженні температури повітря до мінус 20 град. C, а для учнів 5-11(12) класів - до мінус 24 град. C.

Також у міністерстві зазначили, що при швидкості руху повітря більше 5 м/с та при підвищенні вологості вище 80%, а також при надзвичайних ситуаціях органи місцевої виконавчої влади мають приймати рішення про тимчасове призупинення навчання учнів.

"Водночас зазначаємо, що призупинення занять у школах не повинно позначиться на навчальному процесі. Організація навчального процесу може здійснюватися дистанційно, шляхом виконання учнями індивідуальних та домашніх завдань, самостійного опрацювання навчального матеріалу", - зазначають в Міносвіти.

"Також, наголошуємо на необхідності проведення роботи з батьками. У випадку, коли діти залишаються вдома, батьки мають подбати про їхню безпеку та збереження здоров’я", - йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua
30.01.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
сільський директор
Зараз мова йде про здоров*я дитини, тому 3-4 дні до рахунку не беруться. Чому ніхто не хвилюється, що в травні святкуємо по тижню? Щось діти опрацюють самі, дещо з допомогою вчителя. Попіклуйтеся краще про те, щоб діти навчалися по понеділках після свят, які припадають на вихідні...
Сергій - Директор школи
Деякі очільники та директори шкіл перевиконують рекомендації міністерства: вони онлайн проводять уроки!!! Цікаво, як? Вебінари, скайп чи ще якось... Може поділяться з нами!
Леся
Для Сергій - Директор школи Ось, наприклад, сайт школи, яка проводить дистанційні заняття: http://lisschool6.ucoz.ua/index/distancijne_navchannja/0-60
Людмила
Ми знаємо як проводяться дистанційні уроки, мова йде про те. що не кожна міська школа зможе це зробити, не говорячи про сільську.Не в кожного учня є такі можливості. Далекі ми від цього ще.
Людмила
Переглянула вашу сторінку. Нічого цікавого. Тільки рубрики і то не з усіх предметів. У вас також можливостей для цього забракло Є домашні завдання з окремих предметів. Класи всі не включені. Це те саме, що передзвонити учневі і сказати, який параграф виачити.Для того, щоб усе це працювало, потрібно людину, яка буде вести всі предмети, а таких немає. А вчителі записувати відеоуроки також не мають можливостей. Тож, шановна. про дистанційне навчання говорити зарано.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!