Навчання у школах призупинятимуть при -20 С

При зниженні температури повітря органи влади мають приймати рішення про призупинення навчання

Навчання у школах призупинятимуть при -20 С

У Міністерстві освіти і науки надали роз’яснення щодо особливостей організації навчального процесу за складних погодних умов.

Зокрема, у відомстві повідомили, що відповідно до Державних санітарних правил навчальний процес для учнів 1-4 класів має призупинятися при зниженні температури повітря до мінус 20 град. C, а для учнів 5-11(12) класів - до мінус 24 град. C.

Також у міністерстві зазначили, що при швидкості руху повітря більше 5 м/с та при підвищенні вологості вище 80%, а також при надзвичайних ситуаціях органи місцевої виконавчої влади мають приймати рішення про тимчасове призупинення навчання учнів.

"Водночас зазначаємо, що призупинення занять у школах не повинно позначиться на навчальному процесі. Організація навчального процесу може здійснюватися дистанційно, шляхом виконання учнями індивідуальних та домашніх завдань, самостійного опрацювання навчального матеріалу", - зазначають в Міносвіти.

"Також, наголошуємо на необхідності проведення роботи з батьками. У випадку, коли діти залишаються вдома, батьки мають подбати про їхню безпеку та збереження здоров’я", - йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua
30.01.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
сільський директор
Зараз мова йде про здоров*я дитини, тому 3-4 дні до рахунку не беруться. Чому ніхто не хвилюється, що в травні святкуємо по тижню? Щось діти опрацюють самі, дещо з допомогою вчителя. Попіклуйтеся краще про те, щоб діти навчалися по понеділках після свят, які припадають на вихідні...
Сергій - Директор школи
Деякі очільники та директори шкіл перевиконують рекомендації міністерства: вони онлайн проводять уроки!!! Цікаво, як? Вебінари, скайп чи ще якось... Може поділяться з нами!
Леся
Для Сергій - Директор школи Ось, наприклад, сайт школи, яка проводить дистанційні заняття: http://lisschool6.ucoz.ua/index/distancijne_navchannja/0-60
Людмила
Ми знаємо як проводяться дистанційні уроки, мова йде про те. що не кожна міська школа зможе це зробити, не говорячи про сільську.Не в кожного учня є такі можливості. Далекі ми від цього ще.
Людмила
Переглянула вашу сторінку. Нічого цікавого. Тільки рубрики і то не з усіх предметів. У вас також можливостей для цього забракло Є домашні завдання з окремих предметів. Класи всі не включені. Це те саме, що передзвонити учневі і сказати, який параграф виачити.Для того, щоб усе це працювало, потрібно людину, яка буде вести всі предмети, а таких немає. А вчителі записувати відеоуроки також не мають можливостей. Тож, шановна. про дистанційне навчання говорити зарано.
Коментувати