В уряді хочуть вчасно платити бюджетникам

Прем’єр хоче, щоб робота економіки дозволила його уряду унеможливити затримки соцвиплат

В уряді хочуть вчасно платити бюджетникам

Прем'єр-міністр Микола Азаров сподівається, що економіка в 2014 році буде розвиватися, що, відповідно, гарантує стабільність соціальних виплат. Про це повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

"Сподіваюся, що цього місяця і взагалі у 2014 році затримок (з соцвиплат) не буде", - сказав Азаров.

Він також повідомив, що це в першу чергу залежить від умов роботи національної економіки.

"Якщо економіка буде працювати без збоїв, в країні буде стабільність, то можна з упевненістю сказати, що ніяких затримок не буде. Але, треба пам'ятати, що вирішення цього завдання забезпечує не тільки Уряд, а й робота всіх наших підприємств, заводів, фабрик, транспорту, зв'язку - всього нашого народного господарства", - заявив чиновник.

Крім того, він зазначив, що, незважаючи на певні затримки з соціальних виплат, які були наприкінці року, рік вдалося завершити без боргів з абсолютно всіх соціальних виплат.

"Таке ж завдання стоїть перед нами і в 2014 році", - заявив Азаров.

Як повідомлялося раніше, ЦК Профспілки працівників освіти і науки звернувся до спікера парламенту Володимира Рибака з приводу необхідності фінансового забезпечення галузей освіти і науки при затвердженні Закону України "Про державний бюджет України на 2014 рік".

Освітяни звертають увагу Рибака, що при розгляді та прийнятті Держбюджету варто передбачити видатки на освіту і науку в обсягах, що відповідають державним гарантіям визначеним законодавством.

Як відомо, після домовленостей з Російською Федерацією прем’єр-міністр Микола Азаров заявив про підвищення соціальних стандартів у 2014 році. Однак попри заяви прем’єра проект Держбюджету не передбачає підвищення розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС та збільшення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2014 року.

Освіта.ua
14.01.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лептон Ферміонов
Хочу, сподіваюся, якщо щось десь буде працювати - достойна риторика для керманича державних процесів. Оце рівень і прогнозування, і планування, і державного регулювання. Тут Вам і обіцяне підвищення соціальних стандартів. Все регулюється в ручному режимі. Гарантовані рівні державних видатків на науку, освіту, медицину - дурниці, головне щоб можновладці, судді і правоохоронці не схудли. Обіцянки реалізувати в законодавстві, зокрема бюджетному - нісенітниці, краще перед виборами повернути законні копійки та виставити себе мало не героями і меценатами-благодійниками. Виконувати закони - "да пашлі ві са сваєй канституцієй". Постійний занепад в економіці - дурниці, головне що команда професіоналів не покладаючи рук працює над подальшими "пакращеннямі" в кредит. Соціальні стандарти (нове модне поняття) зростають чи то на папері, чи то за парканом у олігархів та політиканів, але ж зростають (особливо це помітно у порівнянні з 1913 роком)!
Ілля
Вчуся в КМА. Годину тому прийшла стипендія. На 120 гривен нижча за декларовану (610 замість 730 гривен). У кого були подібні проблеми?
Макс
де студентські стипендії?з листопада затримки....
Слава Україні!
Може дасть нам Бог та герої Майдану, що ця людиноненависницька влада буде на смітнику історії. Дай Боже сил Майдану! Слава Україні!
Максим. Херсонщина
Сьогодні вже 23 січня... а авансу й досі немає
покроково
Зарплаты? Авансы? Ребята, Вы о чём? Когда единицы коллективов ПЫТАЛИСЬ отстаивать права учителей на зарплату вовремя, другие УЧИТЕЛЯ показали остальным, КАК их станут наказывать. А теперь всё. Ведь научены все, и учителя, которые знают о последствиях, и те, которые ЗНАЮТ о собственной силе...
Arlin
Сегодня 22е число. Аванса нет и не обещают. Говорят "денег нет", а когда появятся - зарплаты в полном объеме не ждите. "А уряд хоче платити вчасно." Копейки и те дать вовремя не могут.
Ямпіль, Вінниця
сьогодні вже 22, авансу досі не дали.
працюємо
одна з колег у жовтні розповідала, що не встигла за літо відпочити, маючи попередній рік навантаження більш за 30 годин (нікого не було у допомогу(). Чи варто воно такого? Дехто з колег має від 25 годин уроків. Пірнає зранку, й видихує після того, як діти розійдуться (їм же не відмовиш у відповіді, у спілкуванні, та й проблеми, буває, варто вирішувати). І що скажу - тих грошей, які ПОЧАЛИ ВИПЛАЧУВАТИ із 2000 року хоч і не вчасно, але ПЕРЕД СВЯТАМИ (бо ж - витратять і повернуть у кубишку, на розвитлк двох дітей, на ... без додаткового фінансування, недостатньо. Не говорячі про щось інше.
новомосковськ
Новомосковськ. Потрыбно було ще 16 січня отримати аванс. але його і 17 січня не побачили вчителя. Тепер чекаємо на понеділок 20 січня
Вчителька
Для новомосковськ: Макіївка. Отримали аванс вчасно 15, але ввечері
Вчитель
Для Вчителька: Одеса. вже 21 січня - аванну нема.
Оля
21.01.14 Черкаси авансу не обіцяють до лютого.
Коментувати
песиміст
Цікаво в Уряді зарплати такі, як в учителів? Чи інші? А де ж те підвищення з 1 грудня 2013р? НЕМА! А де ж те підвищення з 1 січня 2014 р? Правильна відповідь: НЕМА І НЕ СКОРО БУДЕ! А коли вже зарплата учителя буде не нижче ніж середня по промисловості? НІКОЛИ! Я правильно розумію? Заголовок статті - В уряді хочуть вчасно платити бюджетникам. Щоб вчасно робити відрахування з таких малих зарплат тих бюджетників? Ще раніше міністр освіти висловив жаль з приводу того, що вчителі мають такі низькі зарплати, бо працюють мало - на ставку... Може хтось(таких було б багато, якщо не всі вчителі) і хотів би попрацювати з більшим навантаженням та де ж його взяти?????????