У казначействі не вистачає грошей для освітян

У Держказначействі переконують, що вживають усіх можливих заходів для виплати зарплат та стипендій

У казначействі не вистачає грошей для освітян

Державна казначейська служба України повідомляє, що не відповідає за наповнення єдиного казначейського рахунку та при наявності можливостей у першу чергу забезпечує виконання захищених видатків статей, а саме виплату заробітної плати, стипендій, оплату комунальних послуг тощо.

Про це йдеться у відповіді Держказначейства на звернення Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки.

У казначействі повідомляють, що казначейство здійснює через систему електронних платежів НБУ розрахунково-касове обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та управляє ліквідністю субрахунків єдиного казначейського рахунка.

У відомстві зазначають, що єдиний казначейський рахунок – це консолідований рахунок, що консолідує кошти державного та місцевих бюджетів, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, коштів інших клієнтів, обслуговування яких здійснюється органами Державного казначейства України.

"Податки і збори (обов’язкові платежі) та інші доходи державного бюджету зараховуються безпосередньо на єдиний казначейський рахунок. З огляду на вищевикладене, питання наповнення єдиного казначейського рахунка, за рахунок якого проводяться усі видатки розпорядників, одержувачів бюджетних коштів, інших клієнтів, не залежить від Казначейства України", - заявили у Держказначействі.

"При проведенні видатків розпорядників і одержувачів бюджетних коштів органи Казначейства в першу чергу та стислі терміни забезпечують виконання захищених статей видатків, перелік яких визначений частиною 2 статті 55 Бюджетного кодексу України, а саме виплату заробітної плати, стипендії, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, продуктів харчування, медикаментів тощо, враховуючи наповнення єдиного казначейського рахунка органами, що контролюють справляння надходжень бюджету", - повідомили у казначействі.

"Органи Казначейства України вживають усіх можливих заходів щодо проведення у повному обсязі розрахунків згідно наданих платіжних доручень розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів, направляючи на це весь наявний фінансовий ресурс єдиного казначейського рахунка", - переконують у Державній казначейській службі України.

Освіта.ua
14.12.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
123
Читаешь комментарии преподавателей, даже страшно становится, голодные, обозленные на жизнь, униженные властью, а в итоге, что раб посеет будущим поколениям в мозги, - только рабство
СЛАВА
Для 123: О! Дякую! Слушна думка. А Ви КИМ працюєте?
Коментувати
galina
вже грудень на межі, а зарплатні нема й за листопад,та й за жовтень не всім віддали
сергей
Для galina: на Анимайдан їздити залишилося! Разів з десять- ось і зарплата буде! Знову рознарядка від райвно- 5- 10 вчителів на ригівський майдан! Скорочують 5- 7 уроки! І нічого!
Oksana
Для galina: Все робиться швидко - дзвоніть на гарячу лінію вашої області або адміністрації президента!
СЛАВА
для Oksana: у нас деякі так і зробили. Зателефонували на гарячу лінію. Їм і "допомогли" - тепер залишки зарплати за листопад усі отримають невідомо коли...
Коментувати
читачки
У нас вообще прикольная ситуациЯ. За НОЯБРЬ ещё не выплатили. Да как-то странно. Вот думаем теперь на какие кнопки жать.
сергей
відправляти на Антимайдан за 300- 400 гривень - гроші є! а на зарплату за грудень - немає! покращення від проФФі в дії!
Зоя
Мечта семьи януковича- на долгие годы тупая и безропотная страна.Постоили колоннами, запхали в вагоны на " одобрямс" повезли.Строем , с перекличкой.Гулаги не напоминает?
Оксана
Остання зарплатня була за вересень... Хоча б за жовтень щось кинули...
Влада
Для Оксана: а ХТО за вас ЇХ тормошити стане?
Оксана
У маленькому провінційному містечку дуже не потормошиш - умить сім"я лишиться без шматка хліба, на твоє місце десятки бажаючих
Влада
залишається одне - об*єднатись. Тоді не схавають
Коментувати
Олег
Так а где деньги возьмутся? Сегодня на Антимайдан потратили
Олена
Для Олег: Порахуйте спочатку Майдан. Там поліг уже не один мільярд. А це також наші податки.
Ольга
Ошибаетесь, как раз Майдан стоит совсем за другие "деньги", наши налоги здесь не причем, а вот доп.поезда и т.д. за что?
Коментувати
Виталий
Навіщо гроші освітянам? Тітушок можна і без освіти вирощувати
Аврора
Для Виталий: Зачем образованию деньги бандерлогам образование никчему.
Коментувати