Osvita.ua Середня освіта У казначействі не вистачає грошей для освітян
У казначействі не вистачає грошей для освітян

У Держказначействі переконують, що вживають усіх можливих заходів для виплати зарплат та стипендій

У казначействі не вистачає грошей для освітян

Державна казначейська служба України повідомляє, що не відповідає за наповнення єдиного казначейського рахунку та при наявності можливостей у першу чергу забезпечує виконання захищених видатків статей, а саме виплату заробітної плати, стипендій, оплату комунальних послуг тощо.

Про це йдеться у відповіді Держказначейства на звернення Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки.

У казначействі повідомляють, що казначейство здійснює через систему електронних платежів НБУ розрахунково-касове обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та управляє ліквідністю субрахунків єдиного казначейського рахунка.

У відомстві зазначають, що єдиний казначейський рахунок – це консолідований рахунок, що консолідує кошти державного та місцевих бюджетів, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, коштів інших клієнтів, обслуговування яких здійснюється органами Державного казначейства України.

"Податки і збори (обов’язкові платежі) та інші доходи державного бюджету зараховуються безпосередньо на єдиний казначейський рахунок. З огляду на вищевикладене, питання наповнення єдиного казначейського рахунка, за рахунок якого проводяться усі видатки розпорядників, одержувачів бюджетних коштів, інших клієнтів, не залежить від Казначейства України", - заявили у Держказначействі.

"При проведенні видатків розпорядників і одержувачів бюджетних коштів органи Казначейства в першу чергу та стислі терміни забезпечують виконання захищених статей видатків, перелік яких визначений частиною 2 статті 55 Бюджетного кодексу України, а саме виплату заробітної плати, стипендії, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, продуктів харчування, медикаментів тощо, враховуючи наповнення єдиного казначейського рахунка органами, що контролюють справляння надходжень бюджету", - повідомили у казначействі.

"Органи Казначейства України вживають усіх можливих заходів щодо проведення у повному обсязі розрахунків згідно наданих платіжних доручень розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів, направляючи на це весь наявний фінансовий ресурс єдиного казначейського рахунка", - переконують у Державній казначейській службі України.

Освіта.ua
14.12.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
123
Читаешь комментарии преподавателей, даже страшно становится, голодные, обозленные на жизнь, униженные властью, а в итоге, что раб посеет будущим поколениям в мозги, - только рабство
СЛАВА
Для 123: О! Дякую! Слушна думка. А Ви КИМ працюєте?
Коментувати
galina
вже грудень на межі, а зарплатні нема й за листопад,та й за жовтень не всім віддали
сергей
Для galina: на Анимайдан їздити залишилося! Разів з десять- ось і зарплата буде! Знову рознарядка від райвно- 5- 10 вчителів на ригівський майдан! Скорочують 5- 7 уроки! І нічого!
Oksana
Для galina: Все робиться швидко - дзвоніть на гарячу лінію вашої області або адміністрації президента!
СЛАВА
для Oksana: у нас деякі так і зробили. Зателефонували на гарячу лінію. Їм і "допомогли" - тепер залишки зарплати за листопад усі отримають невідомо коли...
Коментувати
читачки
У нас вообще прикольная ситуациЯ. За НОЯБРЬ ещё не выплатили. Да как-то странно. Вот думаем теперь на какие кнопки жать.
сергей
відправляти на Антимайдан за 300- 400 гривень - гроші є! а на зарплату за грудень - немає! покращення від проФФі в дії!
Зоя
Мечта семьи януковича- на долгие годы тупая и безропотная страна.Постоили колоннами, запхали в вагоны на " одобрямс" повезли.Строем , с перекличкой.Гулаги не напоминает?
Оксана
Остання зарплатня була за вересень... Хоча б за жовтень щось кинули...
Влада
Для Оксана: а ХТО за вас ЇХ тормошити стане?
Оксана
У маленькому провінційному містечку дуже не потормошиш - умить сім"я лишиться без шматка хліба, на твоє місце десятки бажаючих
Влада
залишається одне - об*єднатись. Тоді не схавають
Коментувати
Олег
Так а где деньги возьмутся? Сегодня на Антимайдан потратили
Олена
Для Олег: Порахуйте спочатку Майдан. Там поліг уже не один мільярд. А це також наші податки.
Ольга
Ошибаетесь, как раз Майдан стоит совсем за другие "деньги", наши налоги здесь не причем, а вот доп.поезда и т.д. за что?
Коментувати
Виталий
Навіщо гроші освітянам? Тітушок можна і без освіти вирощувати
Аврора
Для Виталий: Зачем образованию деньги бандерлогам образование никчему.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!