Osvita.ua Середня освіта Кабмін дискримінує освітян, - профспілка
Кабмін дискримінує освітян, - профспілка

Профспілка звернулася до президента з вимогою вжити заходів щодо підвищення окладів працівників

Кабмін дискримінує освітян, - профспілка

ЦК Профспілки працівників освіти і науки звернувся до президента Януковича з приводу зволікання урядом з прийняттям рішення про підвищення з 1 грудня цього року розміру посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки.

У профспілці наголошують, що у зв’язку зі збільшенням з 1 грудня розміру мінімальної заробітної плати до 1218 грн, грошовий розмір між цим державним стандартом та посадовим окладом працівника І тарифного розряду ЄТС збільшився з 295 до 366 грн.

"Відсутність рішення Уряду про підвищення базового посадового окладу ЄТС одночасно зі збільшенням мінімальної зарплати призвела до дискримінації в оплаті праці працівників бюджетної сфери. Порушено міжпосадові співвідношення значної частини працюючих. Урядом не забезпечуються взяті зобов’язання за Генеральною угодою", - зазначають у профспілці.

В освітній профспілці нагадують, що у вересні цього року був погоджений проект постанови КМУ "Питання оплати працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери", яким передбачалося встановлення з 1 грудня 2013 року посадового окладу працівника 1 розряду ЄТС у розмірі 923 грн.

"Але попри те, що розпочався грудень, така постанова не прийнята, що викликає глибоке занепокоєння працівників освіти, як і інших галузей бюджетної сфери", - зазначають у профспілці.

ЦК Профспілки працівників освіти і науки з метою упередження загострення соціальної напруги в трудових колективах і недопущення протестних настроїв серед освітян звертається до президента Януковича з проханням вжити заходів для прискорення прийняття урядом постанови про підвищення з 1 грудня розміру посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС.

"Вимушені констатувати, що президією ЦК Профспілки прийнято рішення у разі неприйняття Урядом постанови про підвищення з 1 грудня 2013 року посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС звернутися до Федерації профспілок України з пропозиціями входження в колективний трудовий спір з Кабінетом Міністрів України та вживати інших, не заборонених законодавством, дій",- йдеться у звернені освітньої профспілки до президента Януковича.

Освіта.ua
13.12.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
сергей
Ага! Янукевичу сейчас не до нас! Свою шкуру нужно спасать!
учитель
а правда что счета профсоюза заморожены?
irma
Для читачки: а ви добавки чере кого отримуєте урядові чи муніципальні, чи ще якісь доплати? думаєте уряд сам дав!!! ага 2 рази, дожене й ще раз дасть!То все через наполягання, листи, угоди профспілки!!! А як бездіяльний профосередок - то питайте з них, самі ж обирали! а ще краще беріть у свої руки правління в профкомі чи де там у вас і вимагайте свого, згідно з законом. Не полінуйтеся підняти законодавство про профспілки і вимагати від всїх роботи! от тоді й кажіть, як зось САМІ спробуєте зробити!
Влада
Для irma: Доплати? Які доплати. За зашити? Чи за класне керівництво?
Влада
для irma: і ще одне - МИ то ворушимо наскільки вистачає кебети. Та от проблема - МАЛО НАС
Алла
Для irma: про які доплати річ?
Коментувати
читачки
От тепер хай профспілка й покаже, що не лише кіло цукерок здатна вчителям раз на рік презентувати. Не можу взяти в толок - НАВІЩО вчительству профпрацівники... Користь від них яка?
тато
Для читачки: всі дивуються навіщо нам профспілка і платять, стадо!
Влада
саме через те й крутимо вихід із профспілки
Коментувати
PR
Пора на майдан! Профспілки повинні організувати акти непокори або страйк вчителів, звернутися до лідерів опозиціїї. хай захистять і організують мітинги. Я прийду і буду кричати "банду геть"!
irma
Для PR: ми давно там! УЖЕ 4-Й ТИЖДЕНЬ!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!