Королевська обіцяє вчасно платити зарплату

Влада обіцяє прискорити погашення боргів із заробітної плати до кінця поточного року

Королевська обіцяє вчасно платити зарплату

Кабмін виділив 771 млн. грн. на оплату праці працівників бюджетної сфери, що фінансуються із місцевих бюджетів. Про це повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська, коментуючи відповідне розпорядження КМУ.

"Кабінет Міністрів України ухвалив рішення додатково виділити 771 млн. грн. на заробітну плату працівників бюджетної сфери, що фінансуються з місцевих бюджетів", - сказала вона. Також вона зазначила, що у жовтні на ці потреби було додатково направлено 2,1 млрд. грн.

Королевська відзначила, що Мінсоцполітики підготувало пакет заходів щодо прискорення погашення боргів із заробітної плати до кінця поточного року. Він, зокрема, передбачає затвердження урядом окремого розпорядження щодо підвищення платіжної дисципліни на підприємствах усіх форм власності, посилення контролю за своєчасною виплатою заробітної плати, а також виявлення та усунення причин несвоєчасної виплати заробітної плати.

"Цей проект вже направлено на погодження до центральних органів виконавчої влади. Крім того, ми вже направили на розгляд уряду пропозиції щодо створення механізму гарантування виплати заробітної плати працівникам збанкрутілих підприємств. Усі ці кроки мають посилити соціальний захист громадян та забезпечити їм своєчасне одержання заробітної плати", - сказала вона.

Освіта.ua
26.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Sveta Miroshnichenko
Чернігівська обл.Щорський р-н.На сьгоднішіній день вчителі отримали зарплату лише за вресень.Зверталася за допомогою до Вас раніше.але мене тепер звинувачують у тому,що я дала вам неправильну інформаціюЯкщо Ви допомогти не можете,то хто?Уряд просто не контролює ситуацію?І чому треба мовчати,що нам не виплачують зарплату?
почитали-написали
Для Sveta Miroshnichenko: Свєта, хіба робітники порталу можуть допомогти? Ви намагалися підняти людей району на який - небудь рух? Як вийшло?
Коментувати
Просто вчитель
Чернгівська область. Зарплату за жовтень і листопад ще не бачили...
та отож
про зарплату вот что интересно. Выплачивают таким образом, чтобы люди не имели возможность объединиться. Интересный вопрос возникает - а не для того ли всех поголовно переводили на оплату через банк, чтобы официально скрывать то, что не делается?
Рибак
На Прилуччині Чернігівська область аванс ще не отримали навіть за жовтень. Як людям жити, не говорячи вже про комунальні послуги
та отож
Для Рибак: ЧТО ВЫ планируете делать? У нас подобнейшая ситуация и людей просто прижучили...
Коментувати
Учитель
За ноябрь только сегодня дали аванс на карточки 250 грн, дальше сказали неизвестно, за декабрь вообще не обещают. Как платить за жилье, ... Броварской район.
Тіна
Соціальний захист громадян і сучасна модель влади - це кардинально різні речі. У нас "Кріпосний лад", а при кріпосному ладі - НІЯКОГО захисту та прав НЕМА !!! Так далі бути не може. Україна велика і багата країна і час зажити добре УКРАЇНЦЯМ, а не можновладцям !!!
виктор
Наперсточница, лгунья. Утверждала, что все пенсии за ноябрь выплачены в полном объеме. однако после 21.11.2013 пенсии НЕ выплачиваются. Гадина, тварь!
Марк
А ей кто либо верит... А сама она себе верит, Да ей и мама родная не верит, Скорее повериш, что кот заговорил , чем ее тркпу.. она- НИКТО!