У МОН звинувачують опонентів у політичній ненависті

Чиновники вважають, що мають чітке бачення розвитку системи освіти і можуть забезпечити її реформування

У МОН звинувачують опонентів у політичній ненависті

У Міносвіти підбили підсумки Парламентських слухань, що були присвячені доступності та якості загальної середньої освіти в Україні.

"Будь-які форми аналізу якості освіти безумовно корисні. Тим більше Парламентські слухання, які транслюються по всій Україні. Інша справа, чого в них більше – професійного аналізу чи політичних амбіцій? Було і те, і те. Стало очевидним, що політична ненависть призводить до професійної сліпоти", - наголосив заступник міністра освіти і науки Борис Жебровський.

На переконання Жебровського, доповідь міністра та більшості виступаючих засвідчили поступ української школи і педагогічної науки.

"Можна організувати штучні аплодисменти, як дехто говорив, але овації можуть бути лише щирими. І ми їх чули", - зазначив заступник міністра.

"Будь-яка думка має право на існування. Саме думка, а не амбітні емоції чи політична заангажованість. Ми намагаємося об’єктивно проаналізувати все, що було сказано на слуханнях", - зауважив Жебровський.

У свою чергу, директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН Олександр Удод зазначив: "Переважна думка більшості освітян – слухання мали позитивний суспільний резонанс. Висновок один – Міністерство освіти і науки має чітке бачення стратегії розвитку системи освіти України і може забезпечити і реформування системи, і відносно стабільне функціонування галузі".

Підсумовуючи обговорення питання результатів Парламентських слухань, міністр Дмитро Табачник наголосив: "Зростання якості освіти, яке засвідчило міжнародне дослідження TIMSS; щорічне зниження кількості випускників 11-х класів, які не перетинають рубіж у 124 бали; поступове вирівнювання якості знань, що зафіксовано завдяки проведенню зовнішнього незалежного оцінювання, випускників міських і сільських шкіл – це позитивні показники".

Освіта.ua
11.11.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
педагог
Дивно... В житті доводилося зустрічатися з Жебровським. Впевнений - розумна людина. Але, те, що з ним зробила політика.... Маріонетка. І, чесно кажучи, жалко його. Що робить з людьми політика ?
alkor
Для педагог: Не стільки політика, як політикани та адміністративно-командний пресинг!
Коментувати
VCh
«…овації можуть бути лише щирими. І ми їх чули» - так зазначав заступник «величного» міністра. Майже як по талановитому Крилову: Кукушка хвалит петуха... Наростаючий «шквал овацій» чуємо і всі ми: в школах, вузах, і даже в дитячих садочках. Самі «теплі слова» мимоволі появляються на устах наших співвітчизників, коли бачать постать керманича від освіти в особі Д.Табачника. Він володіє (разом із своїми опричниками) неперевершеною майстерністю називати біле чорним і навпаки. Мимоволі складається таке враження, що МОН робить все можливе і неможливе для того, щоб знищити залишки освіти. З кожним днем в ЗМІ зростає кількість критичних публікацій, в яких приводиться безліч переконливих фактів деградації освіти, і,особливо, вищої. Рівень знань на очах погіршується до критичної межі. Знайти спеціаліста – будь якого профілю – стає все важче і важче. Та щось не чуємо, на даний час, відповідної реакції Гаранта…
скептик
А оппоненты-вся Украина,кроме МОН.
alkor
Зараз стало "правилом гарного тону" пояснювати свою некомпетентність і низький рівень професіоналізму політичною заангажованістю опонентів. Наше міністерство в цьому плані просунулось особливо далеко. Варто лише покритикувати за неправильні дії і ви попадаєте до табору "політичних ворогів".
анти МОН
Для alkor: Горько и стыдно. Только нацисты уничтожали книги, сжигая на костре. А школьные библиотеки за годы независимости не пополнялись не разу(кроме учебников), вынуждены были выбрасывать книги без Грифа МОНУ
Коментувати
Ego
Ні, пане Жебровський! Не тіште себе! Вас і ваших зажерливих і непрофесійних колег з МОН ненавидять не тільки політичні опоненти! Ваше Міністерство знищення освіти ненавидять УСІ вчителі України! Ненавидять через те, що ви не маєте уявлення про освітянську галузь, не знаєте особливостей навчально-виховного процесу, не володієте елементарним здоровим глуздом, дбаєте лише про власні прибутки, які цинічно здобуваєте на простих вчителях і батьках дітей і при цьому постійно БРЕШЕТЕ! Якщо маєте мужність - витягніть, нарешті, голову з піску і хоча б раз почитайте те, що пишуть на osvita.ua про "геніальні" рішення МОН учителі і батьки України.
Олена
Для Ego: ПІДТРИМУЮ!!! Згодна з кожним словом! Зараз відбувається злочин проти освіти, проти майбутнього покоління, проти вчителів! Вражає безпардонність і лицемірство, абсолютна некомпетентність і незнання особистісних, психологічних особливостей учнів різних вікових категорій. А фокус з моніторингом просто вибив з нормального режиму... КОМУ прийшла в голову ця ідея??? У мене син відмінник, переможець міських і обласних олімпіад напередодні контрольної не може заспокоїтися, нервує і хвилюється... А ви стверджуєте, чиновнику Жебровський, що не бачите приводу для хвилювання... Ви байдужі, безсердечні і сліпі! Прочитайте ці коментарі, визнайте, що Міністерство освіти у нас лише на папері і приносить лише школу... Це Міністерство занепаду освіти...
нн
Для Ego: Молодець!100%
Коментувати
Михтод
Це для очільників галузі!
Михтод
Панове, дослухайтесь, прозрійте! Станьте щирими, бо не відаєте, що говорите!
гелена
Наша освітня галузь, керована міністерством,-це човен без керма і без вітрил. Керманичі охоплені реформаторською сверблячкою. а шкільні реалії вкрай сумні:діти потерпають від перевантажених програм та поступово втрачають бажання учитися. Учителі, затуркані феодалом-директором, райво, міністерськими "інноваціями", перетворилися на безсловесних істот. Як підневільний учитель може виховати вільну особистість?! А ми торочимо про "європейський рівень освіти"! Навіть не смішно!
УУУУУУУУУ
Після всіх моніторингів і прочєго табачників не тільки вчителі ненавидять, а й учні та їх батьки. І до чого тут опоненти. Нехай цап бородатий прочитає. що про нього думають та про його міністерство. Нормальна б людина повісилася б, дізнавшись таке про себе
елена
а с фактом про вно вообще лажа вышла: оценка рейтиговая, а значит - не может уменьшаться количество непреодолевших 124-бальный рубеж
Вчитель
Яка ненависть... В моїй школі держава не фінансує навіть придбання крейди. Це сором за державу і таку владу...
Тетяна
Для Вчитель: ні крейду, ні журнали не фінансує, на жаль... Все за батьківські кошти або вчительську зарплатню..
Коментувати
airinka-7
Они далеки не только от народа, а от НАШЕЙ общеобразовательной школы, учеников, родителей, а тем более учителей!!!!!
вчителька, яка хоче просто проводити уроки
И как далеки они от народа!