Osvita.ua Середня освіта У МОН звинувачують опонентів у політичній ненависті
У МОН звинувачують опонентів у політичній ненависті

Чиновники вважають, що мають чітке бачення розвитку системи освіти і можуть забезпечити її реформування

У МОН звинувачують опонентів у політичній ненависті

У Міносвіти підбили підсумки Парламентських слухань, що були присвячені доступності та якості загальної середньої освіти в Україні.

"Будь-які форми аналізу якості освіти безумовно корисні. Тим більше Парламентські слухання, які транслюються по всій Україні. Інша справа, чого в них більше – професійного аналізу чи політичних амбіцій? Було і те, і те. Стало очевидним, що політична ненависть призводить до професійної сліпоти", - наголосив заступник міністра освіти і науки Борис Жебровський.

На переконання Жебровського, доповідь міністра та більшості виступаючих засвідчили поступ української школи і педагогічної науки.

"Можна організувати штучні аплодисменти, як дехто говорив, але овації можуть бути лише щирими. І ми їх чули", - зазначив заступник міністра.

"Будь-яка думка має право на існування. Саме думка, а не амбітні емоції чи політична заангажованість. Ми намагаємося об’єктивно проаналізувати все, що було сказано на слуханнях", - зауважив Жебровський.

У свою чергу, директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН Олександр Удод зазначив: "Переважна думка більшості освітян – слухання мали позитивний суспільний резонанс. Висновок один – Міністерство освіти і науки має чітке бачення стратегії розвитку системи освіти України і може забезпечити і реформування системи, і відносно стабільне функціонування галузі".

Підсумовуючи обговорення питання результатів Парламентських слухань, міністр Дмитро Табачник наголосив: "Зростання якості освіти, яке засвідчило міжнародне дослідження TIMSS; щорічне зниження кількості випускників 11-х класів, які не перетинають рубіж у 124 бали; поступове вирівнювання якості знань, що зафіксовано завдяки проведенню зовнішнього незалежного оцінювання, випускників міських і сільських шкіл – це позитивні показники".

Освіта.ua
11.11.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
педагог
Дивно... В житті доводилося зустрічатися з Жебровським. Впевнений - розумна людина. Але, те, що з ним зробила політика.... Маріонетка. І, чесно кажучи, жалко його. Що робить з людьми політика ?
alkor
Для педагог: Не стільки політика, як політикани та адміністративно-командний пресинг!
Коментувати
VCh
«…овації можуть бути лише щирими. І ми їх чули» - так зазначав заступник «величного» міністра. Майже як по талановитому Крилову: Кукушка хвалит петуха... Наростаючий «шквал овацій» чуємо і всі ми: в школах, вузах, і даже в дитячих садочках. Самі «теплі слова» мимоволі появляються на устах наших співвітчизників, коли бачать постать керманича від освіти в особі Д.Табачника. Він володіє (разом із своїми опричниками) неперевершеною майстерністю називати біле чорним і навпаки. Мимоволі складається таке враження, що МОН робить все можливе і неможливе для того, щоб знищити залишки освіти. З кожним днем в ЗМІ зростає кількість критичних публікацій, в яких приводиться безліч переконливих фактів деградації освіти, і,особливо, вищої. Рівень знань на очах погіршується до критичної межі. Знайти спеціаліста – будь якого профілю – стає все важче і важче. Та щось не чуємо, на даний час, відповідної реакції Гаранта…
скептик
А оппоненты-вся Украина,кроме МОН.
alkor
Зараз стало "правилом гарного тону" пояснювати свою некомпетентність і низький рівень професіоналізму політичною заангажованістю опонентів. Наше міністерство в цьому плані просунулось особливо далеко. Варто лише покритикувати за неправильні дії і ви попадаєте до табору "політичних ворогів".
анти МОН
Для alkor: Горько и стыдно. Только нацисты уничтожали книги, сжигая на костре. А школьные библиотеки за годы независимости не пополнялись не разу(кроме учебников), вынуждены были выбрасывать книги без Грифа МОНУ
Коментувати
Ego
Ні, пане Жебровський! Не тіште себе! Вас і ваших зажерливих і непрофесійних колег з МОН ненавидять не тільки політичні опоненти! Ваше Міністерство знищення освіти ненавидять УСІ вчителі України! Ненавидять через те, що ви не маєте уявлення про освітянську галузь, не знаєте особливостей навчально-виховного процесу, не володієте елементарним здоровим глуздом, дбаєте лише про власні прибутки, які цинічно здобуваєте на простих вчителях і батьках дітей і при цьому постійно БРЕШЕТЕ! Якщо маєте мужність - витягніть, нарешті, голову з піску і хоча б раз почитайте те, що пишуть на osvita.ua про "геніальні" рішення МОН учителі і батьки України.
Олена
Для Ego: ПІДТРИМУЮ!!! Згодна з кожним словом! Зараз відбувається злочин проти освіти, проти майбутнього покоління, проти вчителів! Вражає безпардонність і лицемірство, абсолютна некомпетентність і незнання особистісних, психологічних особливостей учнів різних вікових категорій. А фокус з моніторингом просто вибив з нормального режиму... КОМУ прийшла в голову ця ідея??? У мене син відмінник, переможець міських і обласних олімпіад напередодні контрольної не може заспокоїтися, нервує і хвилюється... А ви стверджуєте, чиновнику Жебровський, що не бачите приводу для хвилювання... Ви байдужі, безсердечні і сліпі! Прочитайте ці коментарі, визнайте, що Міністерство освіти у нас лише на папері і приносить лише школу... Це Міністерство занепаду освіти...
нн
Для Ego: Молодець!100%
Коментувати
Михтод
Це для очільників галузі!
Михтод
Панове, дослухайтесь, прозрійте! Станьте щирими, бо не відаєте, що говорите!
гелена
Наша освітня галузь, керована міністерством,-це човен без керма і без вітрил. Керманичі охоплені реформаторською сверблячкою. а шкільні реалії вкрай сумні:діти потерпають від перевантажених програм та поступово втрачають бажання учитися. Учителі, затуркані феодалом-директором, райво, міністерськими "інноваціями", перетворилися на безсловесних істот. Як підневільний учитель може виховати вільну особистість?! А ми торочимо про "європейський рівень освіти"! Навіть не смішно!
УУУУУУУУУ
Після всіх моніторингів і прочєго табачників не тільки вчителі ненавидять, а й учні та їх батьки. І до чого тут опоненти. Нехай цап бородатий прочитає. що про нього думають та про його міністерство. Нормальна б людина повісилася б, дізнавшись таке про себе
елена
а с фактом про вно вообще лажа вышла: оценка рейтиговая, а значит - не может уменьшаться количество непреодолевших 124-бальный рубеж
Вчитель
Яка ненависть... В моїй школі держава не фінансує навіть придбання крейди. Це сором за державу і таку владу...
Тетяна
Для Вчитель: ні крейду, ні журнали не фінансує, на жаль... Все за батьківські кошти або вчительську зарплатню..
Коментувати
airinka-7
Они далеки не только от народа, а от НАШЕЙ общеобразовательной школы, учеников, родителей, а тем более учителей!!!!!
вчителька, яка хоче просто проводити уроки
И как далеки они от народа!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!