Osvita.ua Середня освіта Гімназії зобов’яжуть приймати дітей без конкурсів
Гімназії зобов’яжуть приймати дітей без конкурсів

Міносвіти готує зміни до Положення про загальноосвітній навчальний заклад

Гімназії зобов’яжуть приймати дітей без конкурсів

Дітей, які проживають в зоні пішохідної доступності будуть зараховувати до всіх ліцеїв та гімназій без співбесід і конкурсів. Про це заявив міністр освіти і науки Дмитро Табачник під час Загальних зборів Національної академії педагогічних наук України.

"Треба порушити традицію, яка дратує населення України, коли до гімназії беруть тільки за конкурсом", - наголосив Табачник.

"Готуються зміни до Положення про загальноосвітній навчальний заклад – це постанова Кабміну, і друга постанова ще 1995 року про гімназію та ліцей – що дітей в зоні мікрорайону пішохідної доступності зобов’язані брати всі ліцеї та гімназії, а на решту місць вони можуть проводити співбесіди і конкурси", - сказав міністр.

Також за словами міністра освіти, готуючись до впровадження Концепції профільної освіти з 2018 року, міністерство планує зміни до Положення про експериментальний загальноосвітній навчальний заклад.

Освіта.ua
04.11.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Больше проблем в системе образования нет??? И учебники нормальніе віпустили, и питание в школах не из гнилого лука с морковью? И поборов нет? Осталось только за гимназии браться? У них своя система отбора, на фига лезть?
Ирина мама
так уже и нет особой разницы между стандартной программой и гимназийной...везде иностранный с первого, информатика со второго...прийдется гимназиям теперь какие-нибудь "основы экономики " в 3-ем вводить и пятый иностранный по субботам учить...ха-ха...
МАРІЯ
А ЩЕ СХОЖЕ НА ТЕ, ЩО ЗАГАЛЬНООСВІТНЮ ШКОЛУ БІЛЯ ГІМНАЗІЇ ЗАКРИЮТЬ ( ТРЕБА Ж ЕКОНОМИТИ ДЕРЖАВНІ ГРОШІ ), А ВИ, БАТЬКИ, ОЛАЧУЙТЕ НАВЧАННЯ СВОЇХ ДІТЕЙ У ГІМНАЗІЇ.
Ирина Шульгина
Для МАРІЯ: И такое не исключено, и так взносі ежемесячніе с 20 грн плавно віросли до 150 грн минимум, так еще можно вообще бесплатное образование упразднить. Никуда не денутся, будут платить
Коментувати
Artem
Схоже на те , що у когось з наших мажновладців чадо виявилось не достатньо розумне , щоб пройти по знанням та й хабара дати жаба душить , або керівник закладу занадто принциповий , дурних брати не бажає.
Родион
Пушкин в гробу перевернулся бы, узнав что теперь именуется лицеями и гимназиями. Бывшее ПТУ (в народе - бурса), где учат трактористов и поваров, теперь называется аграрным лицеем.
Михайло
Гимназии и лицеи - это учебные заведения нового типа.Так их принято называть.И в эти учебные заведения существует определенный конкурс.Так сказать отбор лучших из худших .Так что министр предлагает брать без конкурса в эти заведения всех.(Я понимаю, что речь идет о доступности среднего образования, которое гарантируется Конституцией)Так в чем тогда смысл этих заведений нового типа будет?
цікавий абітурієнт
Цікаво, у вузи теж братимуть без конкурсу тих абітурієнтів, які приходитимуть на заняття пішки, чи лише тих, які приїздитимуть на мерсах?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!