У Києві вчителів "просять" допомогти ветеранам, - УДАР

Депутати вимагають розібратися із ситуацією навколо збирання примусових внесків з учителів столиці

У Києві вчителів "просять" допомогти ветеранам, - УДАР

Народний депутат від фракції "УДАР" Віктор Чумак звернувся з офіційним зверненням до Прокурора міста Києва з вимогою розібратися із фактами вимагання «добровільних» внесків з учителів Дніпровського району міста Києва. Про це повідомляє офіційний сайт партії.

"До мене звернулися вчителі району та повідомили про факти незаконного вимагання з них грошей під виглядом благодійності. За їхніми словами, на школи Дніпровського району прийшла "рознарядка" збирати добровільно-примусові пожертви у розмірі 150 грн. з директорів та по 20 грн. з учителів, нібито на "допомогу ветеранам", - розповів "ударівець". Освітяни наголошують, що такі пропозиції надходять від представників службових осіб Управління освіти Дніпровського району м. Києва, а відмови надавати "пожертви" викликають погрози щодо можливих дисциплінарних стягнень.

Також Чумак поінформував, що у цих же школах було виявлено факти активного залучення школярів до участі у так званих "антифашистських" мітингах, які організовує влада. За словами стурбованих батьків, це робиться не офіційно і без належних на те розпоряджень з боку Управління освіти Дніпровського району міста Києва.

"Тому я вимагаю в найближчі терміни провести перевірку фактів і обставин, наведених у даному зверненні, та, у разі виявлення порушень чинного законодавства, вжити заходів прокурорського реагування", - підкреслив народний депутат.

Освіта.ua
28.10.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Кожного року це саме роблять і в нас у селах. То на хвору дитину, то для ветеранів (без призвіща і хвороби). Жодного разу не сказали кого вилікували. А зараз ще краще: не хочеш прививки від грипу - здай гроші!
Родион
ЦИТ.:"це робиться не офіційно і без належних на те розпоряджень з боку Управління освіти" Давно уже образование живёт по неписаным законам или по понятиям. В всё остальное - для формальности.