Цього року плавати навчили 350 тисяч дітей, - Табачник

Міністр освіти задоволений темпами реалізації загальнодержавної акції "Урок плавання"

Цього року плавати навчили 350 тисяч дітей, - Табачник

Міністр освіти зауважує, що завдяки його ініціативи щодо впровадження уроку плавання, навички плавання опанували 350 тисяч дітей. Про це міністр Табачник заявив в інтерв’ю газеті "Освіта України".

"Нам приємно констатувати, що станом на кінець ІІІ кварталу цього року кількість дітей, які опанували навички плавання за час проведення акції "Урок плавання", становить близько 350 тисяч осіб", - зазначив міністр.

За його словами, серед регіонів найбільшу активність проявили освітяни Дніпропетровської, Вінницької, Івано-Франківської, Одеської областей, Автономної Республіки Крим, міста Києва. Активно використовувалися басейни ДЮСШ, баз відпочинку, культурно-розважальних центрів.

"Так, наприклад, на громадських пляжах м. Вінниці з ініціативи міської влади працювали волонтери – студенти Інституту фізичної культури і спорту Вінницького державного педагогічного університету, які й навчали дітей, а школярі м. Хмільника мали можливість навчатися плавати в басейнах відомчих санаторіїв, про що укладено відповідну угоду між управлінням освіти й адміністрацією санаторію", - зауважив міністр освіти.

Він також повідомив, що тільки в місті Енергодарі Запорізької області завдяки здійсненим заходам у літній оздоровчий період залучено до навчання плавання у виносних басейнах 1 311 дітей дошкільного віку.

Як відомо, ініціатива впровадження загальнодержавної акції "Урок плавання" була викликана складною ситуацією в країні щодо нещасних випадків на воді через невміння дорослого населення і дітей плавати.

Освіта.ua
21.10.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ха ха
А чому не 100% навчили плавати за літо? Слабо працюєте, міністре. От вчителів же за один місяць 100% комп"ютеризували.
Шестопалов
На днях басейн викопали. МИ У НЬОГО З ВИШКИ СТРИБАЄМО. Казали, що як будем добре поводитись, то навіть води напустять"
Ирина
Ну смех, да и только!Научили плавать.Акция....За 2 месяца детей научили плавать.Да они только начали учиться плавать, а в министерстве уже дети умеют плавть.Вот кино!!!!!!!!!!!!!!!!!Половину занятий они на суше учились, а частьзанятий в бассейне. Разве можно раз в неделю, за 2 месяца научить детей плавать. НУ может некоторых да, а остальная масса?
?!!!
Анекдот на тему. Приїхала у дурдом перевірка - ходять, розглядають усе. Підходить перевіряючий до одного з мешканців закладу та й питає: "Ну як вам тут живеться?" "Та добре, - відповідає той, - тепло, сухо, їсти дають. На днях басейн викопали. Казали, що як будем добре поводитись, то навіть води напустять".)))