Osvita.ua Середня освіта МОН хоче демонополізувати ринок підручників?
МОН хоче демонополізувати ринок підручників?

В освітньому відомстві запевняють, що теж намагаються вплинути на монополію ринку шкільних підручників

МОН хоче демонополізувати ринок підручників?

У Міністерстві освіти і науки категорично не погоджуються з думкою про монополізацію ринку підручників та спростовують інформацію про те, що половина всіх підрядів віддається наближеним до керівництва відомства структурам. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

"Хотіли би категорично не погодитися з такими заявами. Насправді, Міністерство освіти і науки виступає за демонополізацію ринку підручників для загальноосвітніх навчальних закладів", - заявили у МОН.

Чиновники наголошують, що свідченням цього є незаперечний факт, що 2013 року забезпечення видруку підручників за державним замовленням здійснювали 17 різних видавництв.

Також у відомстві переконують, що помилки у підручниках не є системними й обов’язково будуть виправлені.

"Нарікання на нові навчальні видання є поодинокими, не мають системного характеру і стосуються переважно окремих механічних помилок, допущених вже на стадії друкування. Після закінчення термінів апробації та моніторингу нових підручників усі виявлені помилки будуть виправлені", - наголошують в міністерстві.

Як відомо, останнім часом у педагогічних та експертних колах широко обговорюється питання прозорості розподілу державного замовлення на навчальну літературу та якості нових шкільних підручників.

Освіта.ua
02.10.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ego
"Торік "Видавничий дім "Освіта" мав 9 позицій, нинішнього року — вже 29 , "Генеза" — 17 та 27, відповідно, "Грамота" — 6 і 9. А популярне серед учителів видавництво "Навчальна книга — Богдан", наприклад, торік у 1–2-х класах мало 23 позиції з названих предметів, нинішнього року — жодної. Від видавництва "Ранок" до списку рекомендованих для 1–2-х класів підручників торік потрапили 18 навчальних книжок із чотирьох предметів, цього року — лише одна додаткова (тобто необов’язкова). І якщо раніше у 1–2-х класах були представлені по чотирьох основних предметах 19 видавництв, то нинішнього року — тільки 7. Два з них мають по одній позиції у списку. Та й то — в переліку додаткових підручників і посібників. Ще одному перепало три позиції. А левову частку підручників видають фаворити і маловідоме видавництво "ПЕТ", яке раптом з’явилося в списку (9 позицій)." (див. http://osvita.ua/school/37181/). Ось таку брехливу "демонополізацію" проводить МОН.
Учитель
А как исправите ошибку в букваре, где детки положили в дупло яблоки, груши, черешни и вишни одновременно! Ребенок, в отличии от автора этого бредового рассказа, знает, что все вместе это не растет. А клички и жаргонные слова типа "крутой" в текстах тоже исправят? А пять правил на третьем уроке в 1 классе по математике кто исправит? Скоты, просто скоты, а не чиновники.
Хома невіруючий
Невже хтось повірить брехливому Міністерству?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!