МОН створює банк інтелектуальних досягнень дітей

Банк є електронною картотекою для обліку, накопичення та збереження інформації про досягнення дітей

МОН створює банк інтелектуальних досягнень дітей

Основними завданнями функціонування створюваного банку є накопичення, систематизація та збереження інформації про інтелектуальні досягнення дітей.

Відповідне положення про банк інтелектуальних досягнень дітей затверджено наказом освітнього відомства та зареєстроване у Міністерстві юстиції.

За визначенням МОН, банк створюється з метою державної підтримки та стимулювання до творчої праці інтелектуально обдарованої учнівської молоді та її самореалізації в сучасному суспільстві.

Банк є електронною картотекою для обліку, накопичення та збереження інформації про досягнення дітей, які запатентували свої винаходи, та є переможцями Міжнародних і фінальних етапів Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, конкурсів-захистів науково-дослідних робіт учнів - членів Малої академії наук України.

Накопичення, систематизація та збереження інформації про інтелектуальні досягнення дітей здійснюватиметься Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти.

Також міністерством затверджено положення про експертну раду для визначення найкращих інтелектуальних досягнень дітей, члени якої мають забезпечити єдність вимог, об’єктивність, повноту оцінки інтелектуальних досягнень дітей.

Експертна рада формується МОН України з представників Національної академії наук України, національних галузевих академій наук, центральних органів державної влади, які мають у своєму підпорядкуванні наукові установи та організації, відомих фахівців у галузі спеціальних наук, педагогіки і психології, які мають досвід роботи з обдарованими дітьми.

Освіта.ua
27.09.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена Задорожняя
А зачем нашему президенту интеллектуалы, если после подписания соглашения с ЕС - всем им дорога на клубничные и картофельные поля Европы или в лучшем случае - посудомойщиками при недорогих забегаловках

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!