Osvita.ua Середня освіта В Україні на 27 учнів припадає один комп’ютер
В Україні на 27 учнів припадає один комп’ютер

Фахівці сподіваються, що реалізація проекту "Відкритий світ" наблизить показники до європейських

В Україні на 27 учнів припадає один комп’ютер

Директор освітніх програм Intel Роберт Фогель вважає, що реалізація національного проекту "Відкритий світ" має кардинально змінити освітній процес в Україні. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами.

"Для успішної імплементації освітніх програм ХХІ століття я працював із урядами по всьому світу. Те, що відбувається з освітою в Україні, є суспільно важливими, цілеспрямованими кроками для довготривалого успіху наступних поколінь українців", - зазначив Фогель.

Він зауважив, що в українській галузі освіти мають відбутись кардинальні перетворення, які б покращили якість навчального процесу та зробили освіту більш конкурентною.

За його словами, в сучасній глобальній економіці країна повинна готувати дітей відповідно до вимог ХХІ століття. Серед них Фогель назвав: навички стратегічного та аналітичного мислення, вміння швидко вирішувати проблеми, експериментаторські й підприємницькі здібності, комунікаційні навички та самовдосконалення.

"Ми змушені шукати нові сучасні шляхи для підвищення мотивації дітей до навчання. Розвиток цього процесу в ХХІ столітті можливий завдяки рівному доступу всіх учнів до навчального середовища, яке вже забезпечує національний проект «Відкритий світ", - сказав директор освітніх програм Intel Роберт Фогель.

За останніми офіційними даними, на сьогодні в Україні на 27 учнів припадає один ПК, лише 50% шкіл мають підключення до швидкісного широкосмуговогу Інтернету, але у Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами сподіваються, що реалізація проекту кардинально змінить ситуацію і наблизить зазначені показники до найкращих європейських та світових практик.

Як відомо, президент Янукович заявив, що держава створюватиме рівні можливості для кожного учня, незалежно від достатку батьків. За його словами, до кінця цього року дві тисячі шкіл отримають сучасне оснащення і матимуть змогу використовувати новітні технології у навчанні, а до кінця 2015 року проект буде поширений на усі загальноосвітні навчальні заклади держави.

Освіта.ua
26.09.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Петро Шпига
Київський міжнародний університет навчить навіть тих, хто ніколи не бачив комп’ютер. Але він повністю платний - бюджетних місць немає. Тобто знову бар’єр для малозабезпечених. Хоча робота під час навчання може трохи згладити фінансові проблеми. http://egov.at.ua/board/osvita_nauka/osvita_v_kievi/osvita_v_galuzi_komp_juterni_nauki/13-1-0-10
Полина Осипенко
Какие компьютеры, тем более планшеты, когда туалетов в школах не хватает, особенно в сельской местности. Вводят информатику со второго класса, а многим ее придется изучать на пальцах.
Елена Задорожняя
Я думаю, что эта информация очень приукрашена! Если принять во внимание, что в стране только по статистическим данным, а они, как всегда должны быть умножены по меньшей мере раза в два - три , в нашей стране 8% безработных, коих детям часто покушать нечего, то компьютер они вряд ли будут покупать
Ирина Шульгина
Для Елена Задорожняя: ну в городах ситуация получше конечно, а в селах так, наверное, если есть старенький компьютер, хорошо. Ни о каком прогресси модернизации речи нет
Коментувати
Irina
А наш вчитель заборонив носити 4класникам планшети та електронні книги до школи, мотивуючи, що вони не у всіх є.
Ирина Шульгина
Для Irina: Это как со всеми подобными программами. Туда можжно попасть только если у директора есть связи, или учится кто-то из детей высокопоставленных лиц. а потом такую школу нам преподносят как среднестатистическую
Коментувати
Гімназист
Як прийняти участь у цьому проекті? Всі спроби зареєструватися у ньому виявилися безрезультатними.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!