Osvita.ua Середня освіта ПР не підтримала меморандум про закриття шкіл
ПР не підтримала меморандум про закриття шкіл

Депутати не змогли ухвалити рішення про мораторій на закриття шкіл, розташованих у сільській місцевості

ПР не підтримала меморандум про закриття шкіл

У парламенті розглянули питання впровадження мораторію на закриття навчальних закладів системи загальної середньої освіти, розташованих у сільській місцевості.

Проект постанови передбачав призупинення закриття навчальних закладів системи загальної середньої освіти, розташованих у сільській місцевості, з метою забезпечення дітям шкільного віку сприятливих умов для здобуття якісної освіти за місцем проживання.

За словами автора проекту постанови Олеся Донія, прийняття та реалізація проекту мала б дозволити зберегти навчальні заклади й забезпечити сприятливі умови для освіти сільським дітям.

Звертаючись до депутатів провладної партії, голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич закликала підтримати проект постанови. "Шановні колеги я прошу усвідомити вашу відповідальність за голосування за цю постанову, бо вона стосується саме закриття шкіл", - зазначила Гриневич.

Вона також нагадала депутатам більшості слова президента у зверненні до парламенту, в яких Віктор Янукович наголосив, що процеси оптимізації мережі навчальних закладів не мають позбавляти дітей можливості навчатися за місцем проживання.

Результатом розгляду питання у сесійній залі стала відмова народних депутатів Партії регіонів від підтримки впровадження мораторію на закриття шкіл, розташованих у сільській місцевості. Проект постанови підтримали 4 депутата провладної партії. Результати голосування >>>

Освіта.ua
18.09.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
user
Альтернативою можуть бути інтернати в районах ...
Полина Осипенко
Представляете, приходит депутат в Раду осенью, а ему говорят: с тебя бабло за ремонт, новые столы, стулья, микрофон и пульт для голосования. Смешно, правда? А родителям, которые деток в школу ведут — не смешно.
Жінки
Для Полина Осипенко: можливо й смішно, але батьки повинні принести гроші на чашки, тарілки, салфетки, нові доски для хліба... для ідальні. Та гроші у фонд школи - також. А школа у нас державна. ТА із 9 лампочок 4 на горять... І що? Та й - навіщо ті сільські школи. Позакривати, бо депутатам на допомогу не вистачає. (інформація - із розмов з батьками)
Ирина Шульгина
Жесть... При том, что каждые несколько месяцев покупаются иномарки и делаются фешенебельные ремонты в министерствах, закрывать школы, потому что не хватает финансирования - верх цинизма. А в тех школах, что остались, родители посуду покупают... Это в голове не укладывается. Просто не верится
Коментувати
Полина
Вони за школярів у селах не переживають, от не уявляю як Чечетов йде пішки 6 км в день, а от першачки можуть ходити в сусідні села по науку.
Жінки
Для Полина: автобус поламався, діти розійшлись по домівках. Ті, що грали у футбол каштанами та помідорами на місці зупинки) - дочекались . Приїхали.
Ирина Шульгина
Закрытие школы - это смертный приговор селу. Ыся молодежь будет бежать, как крысы с корабля. и правильно, потому что нафиг такое село, где нет ни садика, ни школы, а до ближайшей больницы 40 км. Все-таки, как развивалось село при коммуняках, и что творят теперь...
Жінки
Так именно комуняки ТЕПЕРЬ и творят. Ведь, посмотрите КТО рулит - комсомольско-коммунистический АКТИВ, коих УЧИЛИ "любить себя, плевать на всё", но чтобы было ИМ удобно
Коментувати
Вчитель сільської школи
Хто б сумнівався,а їх підтримають,на жаль,побачте......
таня
ми так само за них проголосуємо
просто так
Для таня: А ви за них голосували?
таня
Звичайно, що НІ!!!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!