ПР не підтримала меморандум про закриття шкіл

Депутати не змогли ухвалити рішення про мораторій на закриття шкіл, розташованих у сільській місцевості

ПР не підтримала меморандум про закриття шкіл

У парламенті розглянули питання впровадження мораторію на закриття навчальних закладів системи загальної середньої освіти, розташованих у сільській місцевості.

Проект постанови передбачав призупинення закриття навчальних закладів системи загальної середньої освіти, розташованих у сільській місцевості, з метою забезпечення дітям шкільного віку сприятливих умов для здобуття якісної освіти за місцем проживання.

За словами автора проекту постанови Олеся Донія, прийняття та реалізація проекту мала б дозволити зберегти навчальні заклади й забезпечити сприятливі умови для освіти сільським дітям.

Звертаючись до депутатів провладної партії, голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич закликала підтримати проект постанови. "Шановні колеги я прошу усвідомити вашу відповідальність за голосування за цю постанову, бо вона стосується саме закриття шкіл", - зазначила Гриневич.

Вона також нагадала депутатам більшості слова президента у зверненні до парламенту, в яких Віктор Янукович наголосив, що процеси оптимізації мережі навчальних закладів не мають позбавляти дітей можливості навчатися за місцем проживання.

Результатом розгляду питання у сесійній залі стала відмова народних депутатів Партії регіонів від підтримки впровадження мораторію на закриття шкіл, розташованих у сільській місцевості. Проект постанови підтримали 4 депутата провладної партії. Результати голосування >>>

Освіта.ua
18.09.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
user
Альтернативою можуть бути інтернати в районах ...
Полина Осипенко
Представляете, приходит депутат в Раду осенью, а ему говорят: с тебя бабло за ремонт, новые столы, стулья, микрофон и пульт для голосования. Смешно, правда? А родителям, которые деток в школу ведут — не смешно.
Жінки
Для Полина Осипенко: можливо й смішно, але батьки повинні принести гроші на чашки, тарілки, салфетки, нові доски для хліба... для ідальні. Та гроші у фонд школи - також. А школа у нас державна. ТА із 9 лампочок 4 на горять... І що? Та й - навіщо ті сільські школи. Позакривати, бо депутатам на допомогу не вистачає. (інформація - із розмов з батьками)
Ирина Шульгина
Жесть... При том, что каждые несколько месяцев покупаются иномарки и делаются фешенебельные ремонты в министерствах, закрывать школы, потому что не хватает финансирования - верх цинизма. А в тех школах, что остались, родители посуду покупают... Это в голове не укладывается. Просто не верится
Коментувати
Полина
Вони за школярів у селах не переживають, от не уявляю як Чечетов йде пішки 6 км в день, а от першачки можуть ходити в сусідні села по науку.
Жінки
Для Полина: автобус поламався, діти розійшлись по домівках. Ті, що грали у футбол каштанами та помідорами на місці зупинки) - дочекались . Приїхали.
Ирина Шульгина
Закрытие школы - это смертный приговор селу. Ыся молодежь будет бежать, как крысы с корабля. и правильно, потому что нафиг такое село, где нет ни садика, ни школы, а до ближайшей больницы 40 км. Все-таки, как развивалось село при коммуняках, и что творят теперь...
Жінки
Так именно комуняки ТЕПЕРЬ и творят. Ведь, посмотрите КТО рулит - комсомольско-коммунистический АКТИВ, коих УЧИЛИ "любить себя, плевать на всё", но чтобы было ИМ удобно
Коментувати
Вчитель сільської школи
Хто б сумнівався,а їх підтримають,на жаль,побачте......
таня
ми так само за них проголосуємо
просто так
Для таня: А ви за них голосували?
таня
Звичайно, що НІ!!!
Коментувати