Столичних учителів змушують вступати до ПР, - УДАР

У фракції “УДАР” в Київраді заявляють, що керівництво міста просить звітувати про вступ до Партії регіонів

Столичних учителів змушують вступати до ПР, - УДАР

Київська влада в особі першого заступника голови КМДА Анатолія Голубченка, якого нещодавно призначили керівником Київської організації Партії регіонів, примушує керівників комунальних підприємств столиці, головних лікарів, директорів шкіл і очільників управлінь та департаментів Київської міської державної адміністрації вступати до лав ПР.

Про це заявив депутат фракції "УДАР" у Київраді Олексій Давиденко, повідомляє прес-служба політичної партії.

Він відзначив, що до районних громадських приймалень партії "УДАР" в столиці надходять численні скарги працівників бюджетної сфери щодо примусу до вступу в Партію регіонів. Фахівці у всіх сферах життєдіяльності міста поставлені перед вибором: або звільнення, або приєднання до лав ПР.

"Майже кожного дня збираються наради, на яких керівництво міста ставить задачу керівникам департаментів і комунальних підприємств звітувати, скільки осіб кожного тижня вступає до лав Партії регіонів. Під гаслом: якщо ви не члени ПР - ви не з нами. Таким чином вони намагаються формально збільшити кількість партійців і добитися лояльності від керівників всіх комунальних підприємств столиці", - зазначив Давиденко.

Депутат також підкреслив, особливо обурює той факт, що окрім столичних чиновників, до лав Партії регіонів примушують вступати вчителів, лікарів і керівників середньої ланки бюджетних підприємств м. Києва.

Освіта.ua
09.09.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родион
Вредители завелись в Партии регионов. По моим многолетним наблюдениям, подобная дурь всегда на выборах давала обратный эффект. Учитель под угрозой увольнения, аттестации, давления может сейчас пойти на компромисc из совестью, но в избирательной кабинке не пойдёт.
Ирина Шульгина
Для Родион: а они головой думают что ли, когда их в партию гонят? Так, для количества, хотя, зная УДАР, это вполне может быть вранье. Мол, какие там все плохие, а мы в белом
Коментувати
Irina
...тю, ...
Галина Снігур
Немає більшого раба в цій країні ніж учитель - він винен у всіх гріхах влади і суспільства, він безправний і залежний від чиновників різних рівнів. То чи варто дивуватися такій дрібниці.
Ирина Шульгина
Для Галина Снігур: учителями все дыры закрывают. Хотят, не хотят, никто не спрашивает. Тут в ПР, на Западе в оппозицию, должны рассказывать то, что им сказали. А эти поборы постоянные, которые их заставляют? Обидно, что престижная еще каких-то 25 лет назад профессия превратилась вот в это
Коментувати
освітянин
Зараз цим нікого не здивуєш. Усі людські якості (честь, совість і т.д.) за сучасної влади відходять на другий план. Лише вчителя заставляють формувати в учня патріота, лише не зрозуміло на основі чого.
Марина
І не тільки столичних...