Українська освіта має інтегруватися до європейської

Президент наголосив на важливості інтеграції української освіти до європейської освітньої системи

Українська освіта має інтегруватися до європейської

"Ми будемо прагнути до того, щоб наші діти отримували якісну конкурентоспроможну освіту. Освіту, яка була б інтегрована в європейську і світову",- сказав Янукович під час виступу з нагоди Дня знань у загальноосвітній школі №78 м.Києва.

Глава держави також вважає необхідним приділяти значну увагу розвитку дошкільного виховання.

"Наше завдання - зробити все, щоб наші діти були готові до навчання в школах, і кожного року ми повинні відкривати нові навчальні дошкільні заклади", - сказав Віктор Янукович.

Одним із головних завдань Президент назвав створення гідних умов роботи вчителів. "Я хотів би, щоб ми не забували при цій роботі про престижність праці вчителя, про умови роботи наших вчителів. І наше завдання - кожен рік ці умови покращувати", - підкреслив глава держави.

Як відомо, новий навчальний рік розпочнуть 19,6 тис. загальноосвітніх навчальних закладів із контингентом понад 4 млн учнів. У перший клас підуть близько 450 тис. учнів.

У 2013 році в різних регіонах країни заплановано ввести в експлуатацію 13 новобудов загальноосвітніх навчальних закладів на 3174 учнівські місця.

Освіта.ua
01.09.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вероника Татаренко
Интеграцию в европейское образование,если для него это так важно,хорошо бы начать с нормальной температуры в школах и внутренних туалетов,которых в большинстве сельських школ просто нет (и дети,особенно девочки,простуживаются в деревянных "скворечниках").Затем было бы весьма неплохо обновить учебное оборудование,которое последний раз обновлялось еще при "совке".А уж оттуда до Европы - да просто рукой подать...
marunka
Бажано щоб і заробітна лата теж була прирівняна до європейської
вчитель
Для marunka: Ага,буде.Питають, як з мудрих,а платять, як дурним
Коментувати