Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама
В Очеретненськійзош кременецького району Тернопільської обл директор Дунайчик я.п.збирає гроші з батьків на ремонт по170грн, а вчителів застаіляє здати на інтернет
Ольга
Чому у Врадіївському районі, Миколаївської області весняні канікули триватимуть 2 тижні, замість одного. Осінні тривали теж 2 тижні, в той час, коли у навчальному плані відведено по одеому тижню.
Батько
Чому у школі замість фізичного виховання проводиться інший урок, тому що директор набрала годинів,а не встигає їх проводити.
Маша
Чому у дитячому лагері закуповлюють продукти за вищенеми цінами у три рази,а подають неякісне?Лагер знаходиться у селі Митки Барського рн,Вінницькоі обл.
Надежда
Доброго дня. Куди скаржитися на бездіяльність вчителя та директора школи. СКІЛЬКИ МОЖНА ТЕРПІТИ ЦЮ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ?
Валя
Чому наші діти мають ходити у школу пішки коли є автобус тільки на літній резині чому некуплено зимові шини
Людмила
Доброго дня!Скажіть будь ласка! Чи повинні діти, першокласники купувати лампочки в клас???
Мальва
Гарна справа децентралізація! В класі +10градусів, світло заставляють виключати, підлогу миють через раз, туалети перекривають. Мерзнуть всі однаково і діти і педагоги. Хто ж це все на нас економить і де ж ті кошти, що виділяє держава?! А ще утримуємо відділ освіти на 3 школи. Ганьба.
Учебачачий
Для Мальва: Децентрализация -" ноу-хау" наших " рехформаторов". Маленький " осередок феодалізму". Усі кошти распределяются " по понятиям" голови ОТГ,контроль з боку держави-відсутній. Батько Махно відпочиває. Маленькі школи в таких ОТГ мета позакривати,так як і ФАПи разом з відділеннями пошти. Помітно тільки одне-штат співробітників сільради роздутий " донельзя".
Коментувати
Леся
добрий день! Хотілося б дізнатися, чому діти, які проживають в селищі і до школи 3 і більше кілометрів, не мають права на Державну програму " Шкільний автобус"? Чому таких дітей водій має право просто виставити з автобуса? А місцевий Відділ Освіти виправдовується тим, що підвезення стосується тільки сільських дітей.
Надія
Добрий вечір! Скажіть мені будь-ласка, чи наша освітана сьогодні безкоштовна? Якщо безкоштовна, то як це називається, коли лише за два тижні "навчання" першокласників зібрали з кожного більше ніж 2 тис. грн, і характерно - збирає гроші сама вчителька. На вимогу батьків прозвітуватися перед батьками на що потрачені гроші- безрезультатна відмова. ТО ПОЯСНІТЬ МЕНІ - ЩО ЦЕ РОБИТЬСЯ? А міністр освти напевно з іншої плати. Дуже шкода, що ми дожили до таких часів.
Анна
Добрий вечір! Скажіть, будь-ласка, чи повинен вчитель з української мови та літератури вимагати від дітей та батьків зошити з українським орнаментом???
Наталія
Доброго дня ,чи можете дати відповідь на таке питання :Чи може дружина директора школи займати посаду завуча з виховноі роботи?
Василь
Чи мае бути шкільний автобус для дітей які живуть за 3 км від школи .а ще діти ходять в другу зміну а повертатися з школи додому вечером де нема будинків і поле більше кілометра і неосвітлено .
Вероника Татаренко
Следует так понимать,что в вопросах организации учебно- воспитательного процесса компетентны все.Учителю нужно только постоянно поворачивать голову во все стороны и без конца спрашивать:"Чего изволите?"
Наталия
Чому батьки можуть скаржитися на вчителя за найменшої причини, а то й без неї. І чому вчителю нема куди скаржитися на нечемних батьків, невихованих, наглих та нахабних учнів?
Вероника Татаренко
Для Наталия: Все это очень хорошо продумано - чтобы мы с вами, коллеги, не возмущались низкой зарплатой - теперь нас будут запугивать горячей линией. Этот бородатый сам в год получаетдохода 2, 7млн. Откуда ему понять простого учителя?
Коментувати
Вася
В Техасі все спокійно, в Техасч все спокійно, в Техе... тху ти . В Україні все спокійно. В нас начальство смакує любі, навіть найменші скандали. А розібратись і притягнути до відповідальності скандаліста.... У нас всі розбираються в педагогіці, медицині, політиці, футбалі. Зрозумійте. Збирати бруд на вчителя вигдно. Тоді вчитель буде постійно в страсі і ним керувати одне задоволення. Доречі профспілка ви де? Знову пишете 657 китайське попередження уряду. Де ваша активна позиція? А то мені надоїло внески платити.
ніна
это очень хорошо!!! а то некоторые учителя считают себя "вершителями судеб"
ева
Для ніна: Действительно, некоторые учителя вообще обнаглели. Нацепляют ярлыки детям с первого класса, что до 11 не отмоешься. Или начинают требовать деньги, мебель и т.д. с первого же дня. Но также есть неадекватные родители, которые будут жаловаться по поводу и без. Так что здесь (как и во всём, что делает наше министерство) полный ...
ніна
В большенстве случаев учителя порядочные люди (особенно "старой закалки"),которым-- низкий поклон. А есть такие самовлюбленные,могут неуважительно относиться к родителям,детям
Коментувати
Валентина
А хіба вчителі люди? Й так гостро стоїть питання: школа-батьки! Замість того, щоб вчителя підняти на вищий щабель, нас опускають ще нижче. За батьків рада: при кожному слові вчителя, нехай він 7 раз правий, можна тепер залякувати не поїздкою в райво. Та й гроші на дорогу зекономлять. Як батьки, які за фахом лікарі, інженери, економісти і т.д. можуть давати рекомендації щодо навчального процесу????? Чого ж гарячу лінію а й не відкриє Міністерство охорони здоров"я чи якесь інше? От би ми телефонували, та давали поради в тих сферах, в яких не компетентні! Дурня та годі!
ольга
Для Валентина: ваша правда 100%.Чергове ОЧКОЗАМИЛЮВАННЯ. МОН саме ДЕМОКРАТИЧНЕ, знову придумали щось ПЕРЕДОВЕ і ПРОГРЕСИВНЕ. Не дарма грошики отримують і хабарями захлинаються...
Коментувати
Tatyana Svetlova
А гарячую линию для учителей организовать не хотите? Когда ученики отдельные творят, что хотят, а родители чуть что бегут в Гороно. А нам по сути и жаловаться безсмысленно... Учителя как сфера обслуживания - клиент всегда прав...
Батько
Для Tatyana Svetlova: Правильно, если у учителей хватает наглости заболевшего учителя начальных классов заменять школьниками из 9-го класса. Мало того что воспитания "0" (музыку слушают и ноги на стол складывают) так еще и оскорбляют детей.
Оксана
І знову батьки проявляють свою повну некомпетентність у справах школи, бо їм МОН навіяло, що вчитель завжди неправий. Хто хоч мінімально причетний до школи, розуміє - не вчителі призначають заміни, адміністрація для того є. Але наші батьки плазують перед адміністрацією, а козел-відбувайло - ось він, поряд, "наглий" і безчинсвующий. Сумно все це, бо діти ростуть у таких батьків ніяк не кращі...
Чапран Наталія Олександрівна
Наша освіта ніколи не буде працювати так як написано. Ніхто з дирекції навіть положення не виконує. Вони викладають і роблять ніби це їхня приватна школа. Психологів які потрібні навіть не допускають до дітей. Щоб якось покращити мікроклімат школи.
Коментувати