МОН відкриває гарячу лінію для батьків школярів

Батьки зможуть висловити скарги та пропозиції з питань навчально-виховного процесу в школах

МОН відкриває гарячу лінію для батьків школярів

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що з 2 вересня у Департаменті загальної середньої та дошкільної освіти розпочинає роботу гаряча телефонна лінія з питань організації навчально-виховного процесу в школах країни.

Свої скарги та пропозиції батьки можуть висловити за телефонами: 481 47 68 (початкова школа, 1-4 класи); 481 32 07 (5-11 класи).

За оперативною інформацією МОН, 1 вересня 2013 року розпочнуть роботу 19,5 тис. загальноосвітніх навчальних закладів, в яких навчатимуться 4,1 млн учнів.

Уперше сядуть за парти понад 443,5 тис. першокласників. Продовжать навчання у десятому класі 256 тис. учнів; у одинадцятому класі – майже 270 тис. учнів.

У 2013 році планується введення в експлуатацію 13 шкіл.

Освіта.ua
30.08.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Романа
Добрий день. Скажіть будь ласка куди звернутися якщо шкільний автобус не хоче заїжджати за дітьми які є першокласниками і до зупинки їм йти три кілометри, а дорогу неможливо перейти. Також водій школярика не взяв моїх трьох дітей хоча їхав по дорозі.
Олена
Доброго дня. Скажіть будьласка куди можна написати анонімно скаргу на директора школи і кухаря?
Наталья
Доброго вечора! З 12.03.21 р. в школі Черкаської обл.Чорнобаївського р_н.с.Мала Бурімка , в класах 12градусів тепла ,діти тільки з карантину тиждень такого навчання і вони знову на карантині .А обіцяють як потипліє зовсім відключать опалення,бо недостатньо коштів.Дорога наша громадо наші керівники схаменіться будь ласка до чого ми йдемо. Діти це наше майбутнє.
Замогильна
Війтовецькс ЗОШ чи можна вплинути на директора дуже багато дітей прогулюють школу і вчителі не звертають на це увагу,і не вимагають ніяких довідок, Діти нехворіють а просто бігають по селі , по леду та грають у сніжки. І батькам доречі також байдуже. Діти тижнями неходят до школи.
Людмила
Городоцька НВК Школ Сад, я мала на увазі с.Городок, Рівненського р-н Рівненської обл.
Людмила
Доброго дня, чи можна якось повпливати на Городоцька НВК Школу Сад..Більша кількість вчителів хворі на Корону, дітей навчати нема кому, діти хворіють, в класах дубарина, діти сплять, кашляють, ніхто нічого не робить, невже не можна відправити дітей на карантин покі таке коїться, дзвонила до Набочука, недопоможе дійду до Таргонского... Директору на плювати на наших дітей....
Инна
Доброго дня. Мій син навчається у 4 класі. У школі є не благополучна родина. Хлопець з цієї родини, б’є, та знущається над всіми дітьми. Ми з батьками написали заяви. Ні до якого результату це не привело. Хлопець став ще агресивніший. Намагались поговорити з батьками, у відповідь почули нецензурну лайку, та кулаки. Ця сім’я перебуває на обліку як не благополучна. Порадьте будь ласка куди нам можна звернутися, щоб добитися справедливості. Ми боїмося за життя своїх дітей.
Надія
Доброго дня, хочу запитати, чи діти винні що їх батьки не служили в АТО чи не переселенці, батьки платять щомісячні податки на армію, великі податки з яких виділяються кошти на підтримку переселенцям, а при вступі до університету їм не надається квота. Хіба діти батьків обирають? Не справедливо, я вважаю, що діти мають поступати по навчанню, і першочергове зарахування має бути лише по навчанню.
Влад
Для Надія: Зе влада, що ж Ви хочете...
Галина
Для Надія: для дітей АТОшників немає пільг при вступі. Щодо переселенців, то пільговий вступ лише для тих хто не є переселенцем, а саме вступає з окупованої території і не мав змоги навчитись в українській школі, а лише в школі утирків
Коментувати
Лариса
Добрий день! У нашій школі 224 м.Києва забрали 10-11 клас, залишили тільки 9 класів, неповну середню освіту. Куди можна звернутися з заявою про повернення повної середньої освіти, так як моя донька наразі є ученицею 9 класу. До речі, в нашому класі троє дітей з обмеженими фізичними можливостями
Олеся
Вчителька молодших класів у Вінницькій області, смт Крижопіль,школи №1 Ковбасюк Оксана Дмитрівна. Жахливе ставлення до дітей, пліткує про батьків, замовляє подарунки, то золоті цепочки то пральну машину, то ноутбук. Погрожує вчителям, розпускає плітки між батьківським комітетом, що батьки чуть не бються. Що робиться? Де перевіки на психологічний стан? Це неадикватна людина, психічно нерівноважена. НЕГАЙНО усунути від обовязків, куди дивиться Міністерство. Директор це все прикриває, бо вона вже судилася з ним і він її боїться. ЗРОБІТЬ щось БЛАГАЄМО!
Тетяна Василівна
Для Олеся: Аж цікаво: що вам зробити, про що ви благаєте? Ви хто? Якщо ви мама учня/учениці і вам не підходить учитель, школа в цілому, то у вас є законні право і можливість обрати для дитини іншу школу. Якщо ви учитель і їсте цей важкий кусок хліба разом із нами, то тоді ще треба подумати і про вашу адЕкватність, усунення від обов"язків і т.д. Назвіться, будь ласка, своїм іменем, а то навіть не знаємо кому помагати. У будь-якому випадку, ким би ви не виявились, - сором вам за наклеп. Благайте Бога про прощення і старайтесь більше так не грішити.
Олеся
Дитину вже забрали з класу! Благати Бога я буду про покарання для цього вчителя. Якщо Ви не знаєте ситуації, то не приплітайте сюди Бога та плітки. Я віруюча людина і знаю, як правильно чинити. А звати мене Ратушняк Олеся Василівна і свого імені я не приховую. Ви не знаєте, що ми через неї пережили і краще Вам не знати. Тому дякуйте Ви Богу, що не мали спорів з цією людиною. І соромно мені не буде, ніколи не буває соромно за правду, просто Ви цієї правди не знаєте. Тому перш ніж робити висновки і давати рекомендаці, дізнайтеся про всю ситуацію.
Коментувати
Галина
Добрий день!Директор школи(смт.Великий Любінь,Львів.обл.Матківський Олег Юліанович)регулярно приходь п’яним на уроки і навіть на урочисту лінійку?як вплинути на цю ситуацію?всі це знають,всім не подобається,але ніхто не може нічого зробити!
007
Для Галина: вам що повилазило?! Вище написані телофони гарячої лінії. от і дзноніть та питайте. ось тільки стаття під якою Ви пишете за 2013 рік. Може вони вже змінились. Ну ви ж вмієте користватись інтернетом. Шукайте актуальні
Коментувати
Галина
Добрий день. Чи мають законне право в одній школі працювати 4 представника однієї сім’ї?
Галина
Для Галина: таких обмежень немає
Коментувати
Вікторія Михайлишин
Доброго дня.Підкажіть що робити,якщо дитина не поступила до вишу з вини невчасного видання атестату про повну середню освіту?
Ковальський ігор Богданович
По каналі ЗіК вчитель розказує що гострі кути трикутника дорівнюють 90 градусів.
Наталія
Доброго дня. До кого маю звернутися? Нас, батьків учнів, заставляють купляти в школі світильники в клас. В серпні минулого року примусово добровільно батьки перестелили підлогу, бо класна кімната не була готова до навчального року. Я відмовилася здавати гроші, тому мою дитину зараз не відпускають в музичну школу. На скільки мені відомо, зараз заборонили примусово здавати гроші у школах і проводити ремонти і покупки за рахунок батьків.
Дуре
Для Наталія: сидите в темноте, в бюджете страны на ваши лампы денег нет, но вы держитесь.
Hala
Для Наталія: що означає не відпускають в музичну школу? під час учбового процесу? І не повинні. Музична школа - позашкільна освіта, тому саме з ними з’ясовуйте графік навчання, аби уроки у музичній школі були не під час навчання в школі. Якщо ж мова про якісь разові виступи (концерти, фестивалі), то музична школа має писати клопотання на відділ освіти щодо звільнення від уроків задіяних учнів, а ті готують відповідний наказ на школи.
Наталія
Я мала на увазі, що не відпускають з групи продовженого дня, хоча я заяву написала і все узгодила.
Коментувати
Марія
Доброго дня. Скажіть будь ласка куди я маю звернутися мою дочку сьогодні 27.02 2020р Побила дівчина в школі . Вона боїться іти до школи. Деректор все знає вчитель теж. Ні які міри не приймають. Мою дочку затягнули в туалет заставляли щоб вона в клікала на коліна били її. Івано Франківськ 16 допоможіть будь ласка...
Галина
Для Марія: як це куди? в поліцію.
Коментувати
Чень Ірина
Доброго дня ,як реагувати батькиам коли на уроках англійської мови,їхніх дітей в 2 класі обзивають ДИБІЛАМИ,і цілий час вчитель до них кричить????????
Olga
Для Чень Ірина: Батькам правда очі коле?
К
Для Чень Ірина: Це напевно так говорить вчителька,яка "дуже любить свою роботу і дітей",і яка хоче вищої зарплати.До директора з питаннями,але мені-не віриться,цілий клас обзиває і Ви їй-не можите дати ради?-поставте вчительці діагноз,що Ви за такі батьки?.
Коментувати
Людмила Мартинюк
Доюного дня! Як батьки мають реагувати по відношенню до них до вихователів садочка коли від них звучить така вимова-"Шановна ти не упамянула жодного вихователя так але ти зганбилася на всю країну я маю на увазі за те що ти писала у фейсбуці По перше - ти написала шото така за професія Вихователь ,моя ти золота якого ти милого ведеш те дитя у дит садок , якщо ти незнаєш шо то за професія Вихователь,чому ти нетримаєш дома сама не виховуєш якщо твоїй дитині чи тобі так погано Я вчилася не для того стільки років щоб мене ганьбили ато повиучуються на поварів і потім возмущаюця" Як взагалі примустима така поведінка з боку державного працівника???
Миколаївна
Доброго дня. Моя скарга буде на директора Великокучурівського ЗЗСО.ім. В.Бузенка. Томянець Альону Константинівну, яка неоднократно під час навчального процесу забирала учнів з уроків для власних потреб , а саме, для так званої масовки, вивозила учнів до області, відвідували кладовище, це все робиться завжди , без попередження та дозволу батьків. Як доказ , фото та відео є в соц. мережах та інтернеті.
Галина
Для Миколаївна: це ви пишете тут з якою метою?
Коментувати
Роман
Прочитавши опуси батьків, розумієш, що країні гаплик. Можна на лігу сміху відсилати те, що вони тут пишуть.