Реалізація концепції профільної освіти розпочнеться в 2018 році

Цього навчального року старшокласники вивчатимуть фізику, хімію і біологію, як і раніше

Реалізація концепції профільної освіти розпочнеться в 2018 році

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник спростував заяви про вилучення зі шкільної програми фізики, хімії і біології та впровадження замість них інтегрованого предмета – природознавства, як це зазначено у проекті концепції профільної освіти, повідомляє Радіо Свобода.

"Цього року старшокласники вивчатимуть фізику, хімію і біологію, як і раніше. Інтегрований предмет "природознавство", згаданий у проекті концепції профільної освіти в середній школі (за умови ухвалення концепції), зможуть впровадити хіба із 2018 року", - зазначив міністр освіти і науки після засідання підсумкової колегії міністерства, де обговорювалась готовність закладів середньої освіти до нового навчального року.

"Не слухайте плакальників. Поки що розробляється тільки концепція профільної школи. Це значить, що кожен предмет викладатиметься у різних обсягах залежно від профілю. Ви захоплюєтесь українською літературою та історією України, тому у вас буде їх шість уроків, а фізики – два. А я, наприклад, добре знав фізику свого часу, але забув. То в мене буде два уроки гуманітарні, а шість – фізики", – пояснив він.

Міністр наголосив на зростанні обсягів варіативної складової у навчальних програмах до 50% та зазначив, що таким чином старшокласники готуватимуться до здобуття фаху у вишах та професійно-технічних закладах.

Освіта.ua
28.08.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ego
"Не слухайте плакальників" (!) В цьому весь Табачник: хамство, чванство і повне неприйняття іншої точки зору.
учитель
Про яку профільність може йти мова, якщо у більшості сіл чи маленьких міст у школах є лише один 10 чи 11 клас. 11 чоловік(більшість) обрало математичний профіль, а 10 - вимушені вивчати математику поглиблено, лише тому, що так вирішила більшість. А якщо в учня є бажання вивчати філологію, а він лише один на клас, то це нікого не хвилює - отримуй свої 5 годин математики та 3 фізики і вивчай мови та літератури з репетитором, якщо є гроші!
Студент
Навіщо потрібна та профільна освіта у школах, коли зараз люди навчаючись у технікумі не можуть визначитись із спеціальністю, а міносвіти хоче, щоб діти у школі вже знали точно, який оберуть напрямок/професію на все життя.
Иван Невзоров
Для Студент: Я визначився ще у 9 класі, хотів вивчати більше фізики, але в мене лише 1.5 уроків на тиждень. Як мені бути?
Некто
Можно перейти в другую школу, но такой вариант вряд ли тебя устроит. Тогда остаётся только одно - изучать дополнительно, то что тебе пригодится (самому или с репетитором). А чтобы было время на это самообучение надо меньше времени уделять другим предметам, которые тебе не пригодятся. Но так как аттестат всё таки играет роль при поступлении, то в 11 классе нужно будет работать на оценки по предметам. Используй все возможные способы, которые позволят быстро получить высокие баллы. Оценки по домашним работам хоть и влияют на баллы (в семестре, в году), но не существенно. Основные оценки это за контрольные и прочие работы такого типа.
Коментувати
Ольга Ильницкая
Та реалізація профільної освіти вже почалася з того, що вчителям перестануть платити зарплату, бо якщо в 2013 році не вистачає 3 мільярди, то до 2018 ця прфесія взагалі зникне.
Вероника Татаренко
Для Ольга Ильницкая: Ага, а орден Ярослава Мудрого Табачник, мабуть, щодня перед зеркалом протирає. Я взагалі вважаю що Янукович осквернив память князя таким вчинком
Коментувати
ой
... а концепцію хоч в очі бачив? чи тільки підписував ...чергова мильна булька з відмивом реальних папірців основна мета - повна д....ція нації щоб їхні діти вчились під ті концепції
Tatyana Svetlova
Боже! Когда дураков поубирают из министерств. Дети как подопытные кролики - каждые 5 лет - новая программа. Продолжаем "убивать" и детей и их интеллект.
Вероника Татаренко
Для Tatyana Svetlova: Дурні ми з вами, бо на вчительську зарплату працюємо і мовчимо, а наш міністр вже мільйони на нас нажив.
леся
В Положении об аттестации внесли, что без Диплома можно быть учителем, если у админ школы на "хорошем счету". И смех и грех.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!