Проблему шкільних вбиралень вирішать наступного року

Дмитро Табачник відзвітував про готовність шкіл до нового навчального року

Проблему шкільних вбиралень вирішать наступного року

Під час проведення засідання підсумкової Колегії МОН міністр освіти і науки поінформував про стан готовності загальноосвітніх навчальних закладів до початку навчального року.

За словами Дмитра Табачника, станом на сьогодні завершено поточні ремонтні роботи; харчоблоків та спортзалів відремонтовано більше, ніж було заплановано – 4132 та 2918 відповідно. Також облаштовано 1674 теплих шкільних вбиралень. "Ця робота продовжується, і лише до кінця 2013 року названа цифра збільшиться до 2 тис., а повністю проблему буде вирішено вже в наступному році", - підкреслив міністр освіти.

За словами міністра, згідно з графіком навчальні заклади готуються і до опалювального сезону. "Про це свідчать високі темпи проведення ремонтів систем опалення, котелень, завезенню твердого палива", - поінформував Табачник.

Він повідомив, що на сьогодні, зокрема, до шкіл завезено 65% потрібного палива, системи опалення відремонтовані на 99%, котельні – на 97%, відновлено 1238 покрівель.

"Таким чином, можна зробити висновок, що підготовка загальноосвітніх навчальних закладів до роботи у новому навчальному році відбувається як ніколи відкрито, під пильною увагою преси, під неусипним оком контролюючих організацій", - підсумував міністр освіти і науки.

Освіта.ua
27.08.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вася
Вбиральні це круто, а за чий рахунок? Знову вчителі після роботи будуть безкошктовно робити вбиральні. А котельні їх сертифікують за рахунок держави? Докотлова підготовка води, вимірювальні прилади, документація на котли і приміщення? Екологічна служба дала добро на звалювання шлаку* А елементарні фільтри поставити особливоа там де палять вугіллям, забруднення довкілля в 1000 разів перевищує ГДК. Ви якість вугілля яке завозять до шкіл перевіряли? А знаєте що ККД котлів часто не перевищує 40%? Заміни класного керівника до 10 днів не оплачують. Так званий вимушений прогул - оплата дві третини. Більне 18-20 годин вчителю не давати, мотивують тим що непрацевлаштовані молоді кадри ( а навіщо тод їм давали направлення, що не бачили що учнівський контингент скорочується) Напавнення кабінету за свої гроші. Всі перевірки ( відвези, привези наорми)Сьогоднв 28 а в Шаргородському районі Вінницької області зарплати за серпень не має.