Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Днюха
Як це не оцінювати? Цікаво цей чиновник коли-небудь працював у школі...Неначе з іншої планети "звалився". А може був напідпитку?
Днюха
Це бовдури таке можуть рекомендувати
Iryna Petrovych-Martyn
Можливо, хтось пояснить, у чому полягають нові стандарти середньої освіти?
Вчителька Інна
Шановні колеги! Якщо у 5 класі весь семестр не оцінювати учнів, бо це їх травмує, навіщо тоді було проводити державну підсумкову атестацію у 4 класі?!! Вона їх не травмувала? Навіщо весь семестр? До чього діти будуть звикати на протязі 4 місяців? Не знати, як вчитися! Не знати, на що вони здібні!
Наталія/
Для Вчителька Інна: дЛЯ ЧЬОГО, ВЧИТЕЛЬКО ІННО?!
Коментувати
Дарина
Про адаптацiю - все зрозумiло, згодна - не треба дiтей травмувати психологiчно, поки звикнуть до великоi кiлькостi нових учителiв. Але навiщо цiлий семестр?!?!
OLGA
Зачем им тогда ходить в школу, если нет мотивации. У нас мин.образование находится на другой планете.
мама
ой, а че там за программа, что даже нужна адаптация....и как-это не навчатимуться у 2гу змину?... наши во вторую идут...
сергій
Якщо Світлани пише до мене, то я говорю про підручник в якому вставка з іншого підручника, а саме з підручника з російської мови.
Светлана Бойко Зинченко
Для сергій: Я зверталась до всіх, Сергію. Про підручник тільки тепер побачила Ваше повідомлення. ((
Марія
а де ви побачили цей підручник?
Коментувати
Светлана Бойко Зинченко
Сам текст методичних рекомендацій розміщено на сайті МОН, але спробуй його там відкопати)))) А ще його можна завантажити звідси: http://rozoom.at.ua/news/p_jatiklasnikiv_ne_ocinjuvatimut/2013-08-22-72 Там не тільки про п’ятикласників ідеться.
сергій
Хто знає телефон гарячої лінії МОНУ? Треба підказати про неподобства з друкуванням підручника з української мови для 5 класу.
Марія
Для сергій: пришліть сайт будь ласка!
Коментувати
сергій
Шановні колеги, зверніть увагу на новий підручник з української мови (Єрмоленко, Сичова) для 5 класу!!! Особливо на сторінки 129 і далі.... до 160 сторінки вставка з підручника з російської мови. No comments...
Марія
Для сергій: Справді? Чи не могли б Ви прислати сайт, на якому можна переглянути цей підручник? Дуже важливо.
Коментувати
Алексей
Я предлагаю рекомендовать не оплачивать работу чиновников, рекомендовавших не оценивать выполненную пятиклассниками работу, на протяжении первого полугодия. Извините за тавтологию.
Светлана Бойко Зинченко
Колеги, а що ви робите для того, щоб вас почули в Міністерстві? Ви хоч раз на міському (районному) методоб’єднані склали лист, надіслали бодай одне звернення до того самого МОН? Звісно, там сидядть люди, які трохи віддалено юявляють, що так буденна праця звичайного провінційного освітянина, але ж як вони дізнаються, що для нас комфортно, а що видається абсолютним безглуздям? :)
Ego
Для Светлана Бойко Зинченко: А МОН ті звернення ЧУЄ???! Учителі світової літератури вже колись складали листа щодо нової програми - то їх звинуватили в тому, що вони, мовляв, ретрогради і заважають процесу реформування освіти. Змінилася від того програма? Лише трохи. Для виду. Потрібно просто на місцях саботувати такі дебільні рішення. Раз МОН РЕКОМЕНДУЄ, значить для виконання це не обов’язково! Провести через рішення педради - і все!
Коментувати
Ольга!
А давайте вообще никого и не оценивать, и не учить, школы закроем! И ни у кого стресса не будет, а экономия какая для наших чиновников!!!!!!!!!!!!
Учитель
Давайте с целью "максимального полегшення процесу адаптації" не оценивать одиннацитиклассников! Сильно большой стресс у детей!)))))))
я
Для Учитель: +100000000000000000000000000000000
Коментувати
нік
Шановні колеги, не нервуйте. Уявіть, їм же якось потрібно виправдати своє перебування у кабінетах, от всяку ,,,,,, і придумують. Це у вас зараз підготовка кабінетів, календарні плани, виховні, підготовка до першого уроку і т.д. Вони ж уявлення не мають про школу
Eva
К чему адаптироваться???? Каждый год дети переходили и переходят в 5й класс. Не вижу ничего особенного в этом году, в появлении информатики и второго языка. Нет ничего особенного в процессе адаптации, все как всегда. Меньше нужно акцентировать внимание, и все будет нормально. Отсутствие оценок - плохо. В начальной школе были оценки и вдруг тут "послабуха". Идиотизм....
Инна
Для Eva: Для ребенка переход от одного учителя к нескольким - стресс, он растерян, в случае возникших проблем в начальных классах - он знал, что помочь ему сможет его учительница, а сейчас для понимания нужно время, ребенок знакомится с требованиями множества разных учителей, с разным темпераментом, и нормально то, что оценки будут выставлять во ІІ семестре.
Наталия
В нашей школе уже много лет мы не ставим пятиклашкам оценки ниже 10 только в сентябре. И я уверена,что одного месяца вполне достаточно для адаптации.
Елена
Абсолютно согласна!
Коментувати
Eva
Не оценивать???? Вот это да... Слов нет...
Учитель
Для Eva: потрібно дивитись дальше - адже европа вже давно не оціює - і памятаєте - А судьи кто? Ми сильно привикли когось оцюнювати - а давайте спробуємо без цього!
Ника
В Европе менталитет совсем другой, другие цели в жизни и идеалы. Ребенок учится, чтобы чего-то достичь в жизни, а у нас перестань выставлять оценки - и учебе прийдет конец. П.С. Мой четырнадцатилетний племянник (родился и живет во Франции) искренне удивился, когда узнал, что у нас на контрольных практически все стараются списать - до сих пор не поймет, зачем это делать, ведь учимся для себя...И как ему объяснить...
Ирина Шульгина
Ну, дети перепуганные - это раз. Два, все это превратилось в гонку за оценками родителей. Спросите детей, оно им надо? Ну и участилась практика, когда учителя изначально занижают оценки, чтобы ходили к ним на дополнительные платные
Коментувати