Затверджено Концепцію розвитку педагогічної освіти

Документ визначає основні напрями розвитку неперервної педагогічної освіти в Україні

Затверджено Концепцію розвитку педагогічної освіти

Наказом Міністерства освіти і науки від 14 серпня 2013 року № 1176 затверджено документ, що визначає основні напрями розвитку педагогічної освіти в Україні – галузеву Концепцію розвитку неперервної педагогічної освіти. Про це повідомляє прес-служба МОН.

«В основу Концепції покладено напрацювання експертів – членів відповідної робочої групи під керівництвом першого заступника міністра освіти і науки Євгена Суліми, до складу якої увійшли керівники і викладачі провідних педагогічних та класичних університетів, педагогічних коледжів, вчені Національної академії педагогічних наук України, керівники регіональних органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, директори шкіл, вчителі, керівники структурних підрозділів міністерства», - повідомили у міністерстві.

Як зазначають у Міносвіти, «вихідні положення нової Концепції ґрунтуються, зокрема, на рекомендаціях ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти України та Форуму міністрів європейських країн «Європейська школа ХХІ століття: Київські ініціативи», Педагогічній Конституції Європи, прийнятій на ІІ Форумі ректорів педагогічних університетів європейського простору».

«Проект Концепції пройшов широке громадське обговорення та був предметом конструктивних дискусій на засіданнях круглих столів, що відбулися у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського (вересень 2012 р.), Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (жовтень 2012 р.), Прикарпатському національному університет імені Василя Стефаника (червень 2013 р.)», - підкреслили у МОН.

Згідно з наказом, передбачено розроблення і затвердження відповідних заходів, які будуть спрямовані на реалізацію концепції.

Освіта.ua
16.08.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ах!
Долбодятлы! Вы какую Концепцию комментируете? Сначала потрудитесь хотя бы по названию отличать Концепцию развития педагогического образования от Концепции развития профильной школы. Я уже молчу о том, что их нужно хотя бы просмотреть, как минимум
Олеся
Якась порожня новина. Так у чому полягає концепція?
Віола
Для Олеся: У Концепції пропонується замість 15 обов’язкових предметів ввести лише 6: українську мову і літературу, іноземну мову, історію Україні та всесвітню історію, математику, природознавство та фізичну культуру. На вивчення кожного з них передбачається по 3 уроки на тиждень. Причому, новий предмет "Природознавство" включатиме в себе відразу фізику, хімію, біологію і географію... http://osvita.ua/school/news/36493/
Вероника Татаренко
Абсолютно деградаційний закон! якщо мені треба втиснути всю програму середньої школи в дев"ятирічну і зі скаженими темпами , не залишаючи жодного шансу на нормальне засвоєння матеріалу учням, гнатися підручником. то на виході ми вже будемо отримувати абсолютно не компетентних випускників. І якщо так будуть чинити вся предмети природничого циклу, то навіщо вже те природознавство? Про що там говорити з учнями. Це програма спрямована на масову деградацію молоді. З чим можна привітати вчителів, батьків та суспільство
Владимир
Нормальний закон. Хватит задалбывать детей кучей предметов.
Коментувати