Osvita.ua Середня освіта Оновлено проект Концепції профільного навчання
Оновлено проект Концепції профільного навчання

Міністерство оприлюднило доопрацьований проект Концепції профільного навчання в старшій школі

Оновлено проект Концепції профільного навчання

Міністерство освіти і науки України розмістило на своєму сайті доопрацьований робочою групою проект Концепції профільного навчання в старшій школі.

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти, проект Концепції профільного навчання оновлено «з урахуванням отриманих зауважень і пропозицій».

Пропозиції до доопрацьованого проекту можна надсилати на електронну адресу: n_beskova@mon.gov.ua. (Наталія Бєскова, начальник відділу змісту середньої освіти та освіти національних меншин департаменту загальної середньої та дошкільної освіти).

Як відомо, на початку липня у профільному парламентському комітеті відбулося обговорення Концепції профільної освіти, що була запропонована Міністерством освіти і науки. Участь в обговоренні документа взяли представники Міністерства освіти і науки, керівники навчальних закладів, науковці, експерти освітньої сфери.

Також експертну оцінку проекту нової редакції концепції профільного навчання було надано фахівцями Центру освітнього моніторингу.

Планується, що проект «Концепції профільної школи» буде розглянутий на колегії Міністерства освіти і науки України 27 серпня.

Освіта.ua
19.08.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
проти конуепції
вернути освіту на 1990 рік, ввести смертну кару за реформи, концепції, покращення, оновлення
Светлана Савчук
Вся ваша концепція мильна булька, бо у школі нічого не змінилося - матеріальна база стара і обновлюється тільки за рахунок батьків. Зато міністерство інструктує що говорити та як контролювати емоційний стан учнів. Та на ці нові ідеї виділяє великі кошти.
Вероника Татаренко
Якою б не була ваша концепція, панове, але поки школи не будуть забезпечені відповідною до профілю матеріальною базою, а не вчителів примушуватимуть за власниц кошт скуповувативсе необхідне, аби навчити дітей, профільна освіта залишиться черговою профанацією.
Олекса
Думаете только у вас так?Да повсей Украине так.Полномочия директора в школе намного больше чем президента в стране.Что хочу то и ворочу,Оппозиционеры увольняютсся на раз.Хорошо если директор умный (как у меня сейчас) и переживает за школу , а если такая как была в прошлой школе - ворюга так та превратила её в дойную корову длясебя и подруг-замены не проводятся а записыватся на подруг и делятся+куча родственников сторожами техничками которых никто на работе не видел Почему родители не нанимают директора для детей?Она тогда бы думала о школе...
Алекс
Для Олекса: Капец, думала, что только у нас в городе в каждой школе "мертвые души", и главное никто ничего не боится, отстегивают, видимо, кому надо. С заменами такая же ерунда.
Коментувати
Анна
У нас в школе профиль класса зависит от того, кого именно деректор в этом году решит осчастливить часами - детей и их родителей даже не спрашивают...
салка
Для Анна: Но а когда директор и его жена физкультурники - естественно, школа спортиная (обычная, сельская школа )...
Вероника Татаренко
І ви вважаєте правильним те, що цілий клас роблять профільним, не зважаючии на нахили і бажання дітей та батьків? Реформувати профільну освіту потрібно так, щоб на базі великих шкіл можна було робити профільні класи, доставляючи бажаючих. Поки цього не буде - профільною таку освіту можна назвати тільки з натяжкою
Дана
Цілком згодна з Веронікою.У профільних класах більш-менш розуміють тему і можуть працювати 2-3 учні.Всі інші,а їх може буди до 20-ти і більше,баласт...І кому таке профільне навчання потрібне? Лише Міністерству,щоб звітувати,як вони сучасно працюють.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!