95% шкіл готові до нового начального року

У Міністерстві освіти і науки відбулась нарада з питань матеріально-технічного забезпечення шкіл

95% шкіл готові до нового начального року

13 серпня 2013 року під головуванням заступника міністра освіти і науки України Бориса Жебровського відбулася нарада керівників господарських груп (відділів) матеріально-технічного забезпечення регіональних управлінь освіти з питань підготовки до нового навчального року та опалювального сезону.

Під час наради учасники визначили та обговорили типові зауваження контролюючих органів, що виникають під час перевірки готовності закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону, а також окреслили можливі шляхи їх вирішення.

Учасниками наради було зазначено, що «в Україні немає жодної області, в якій би 1 вересня 2013 року не відкрилася б школа через санітарно-технічну неготовність. Окрім того, в новому навчальному році розпочнуть свою роботу новозбудовані школи та дошкільні навчальні заклади, зокрема, в Сумській, Тернопільській, Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській. Житомирській, Чернівецькій, Київській областях та у м. Києві».

Також, представники обласних господарських груп поінформували, що до нового навчального року станом на сьогодні загальноосвітні навчальні заклади готові в середньому на 90-95%, а до опалювального сезону – на 80-85%.

У свою чергу, представник Державної служби надзвичайних ситуацій зазначив, що протягом останніх років одним з найактуальніших питань залишається автоматизація протипожежних заходів та обробка протипожежними речовинами дерев’яних конструкцій в навчальних закладів.

Крім того, Тетяна Сомова, головний спеціаліст відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду Держсанепідслужби України, висловила зауваження щодо організації харчування в закладах освіти.

Незважаючи на це у Міносвіти підкреслюють, що до 1 вересня 2013 року усі школи будуть стовідсотково готові до роботи.

Освіта.ua
14.08.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
проти покращень
100% відсутнє фінансування, кращі застійні часи, повна готовність "покращень" а б с у р д скоро будуть звітувати про 300% ГОТОВНІСТЬ 100 КРАТНІ покращення
Полина Осипенко
Прийомка шкіл як і прийомка садочків, щорічний ритуал, повязаний з попереднім збором коштів та дресируванням вчителів-вихователів щодо ремонту приміщень. Все це можна назвати косметичними заходами та "потьомкинськими селами", бо реально нічого не змінюється і з зроку в рік одне й те саме.
ник
Вчера стала свидетелем, как в школу заходили проверяющие - рожи надменные, поздоровались сквозь зубы. Потом пожрали бутерброды (не видела, но адм. с утра суетилась) И началось. НО самое интересное - никакого самоуважения. Неужели они малоимущие, прикорм обязательный .Фу, противно. Да и все семинары - пожрать обязательно. Мельчает народ, позорники.
Вероника Татаренко
О, благодатна тема!!! В нашій школі вчора проходив щорічний шабаш освітнього начальства під назвою "об"їзд шкіл." Директор скаржится, що на ремонт не виділили ні гривні, то мусів шкати спонсорів, просити батьків, вчителі по сотні скинулися - рідна ж школа - не жалко. Проте, це не завадило прибульцям вказувати на те, що можна було б покращити і те, і оновити се, і взагалі злізти з плечей районного бюджету і самим шукати спонсорів. Ось так насправді влада піклується про освіту
Ирина Шульгина
Для Вероника Татаренко: а у нас еще в начале лета сказали, что на ремонт сбрасываемся по 250 грн. А что самое смешное из бюджета деньги на ремонт выделялись, только непонятно, на каком этапе и в чьем кармане осели
Ирина Шульгина
Для Вероника Татаренко: а у нас еще в начале лета сказали, что на ремонт сбрасываемся по 250 грн. А что самое смешное из бюджета деньги на ремонт выделялись, только непонятно, на каком этапе и в чьем кармане осели
Коментувати
невідомий
Да бред это все, впрочем... как обычно. Страна такая к сожалению(((
Алла
А наш директор решил на ремонт школы с учителей собрать!!! Дожили!!!
Андрій
Цікаво, а чи входило в перевірку питання забезпеченості підручниками? Для 10-х і 11-х класів їх не вистачає, питання не вирішується. Дуже незручно також, що у російськомовних школах повинні використовувати підручники на українській мові.
Вероника Татаренко
Для Андрій: Просто це тому, що ще не встигли перекласти частину на азірівку - це як есперанто - універсальна мова, синтез російської і української і всм зрозуміла і питання двомовності знімає. Я думаю, що скоро всі підручники на ній друкуватимуть, Азарова висунуть на Нобелівську премію за особливий вклад у справу миру між народами.
Коментувати