Розроблено рекомендації щодо перевірки шкіл

Міносвіти надіслало рекомендації щодо проведення державної атестації навчальних закладів

Розроблено рекомендації щодо перевірки шкіл

Державною інспекцією навчальних закладів України спільно з Міністерством освіти і науки України розроблено методичні рекомендації для проведення державної атестації, самоаналізу діяльності дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів та їх внутрішнього контролю в міжатестаційний період.

Як зазначається у відповідному листі міністра освіти Дмитра Табачника до місцевих органів управління освітою, методичні рекомендації розроблені з метою удосконалення програмно-методичного забезпечення здійснення місцевими органами управління освітою контрольних заходів у підпорядкованих їм навчальних закладах.

У свою чергу прес-служба Державної інспекції навчальних закладів повідомляє, що розроблені методичні рекомендації нададуть можливість як самим навчальним закладам, так і місцевими органам управління освітою під час здійснення контрольних заходів, більш системно та повноцінно оцінити результати діяльності закладів освіти.

Зокрема це стосується якості навчальної та навчально-методичної роботи, рівня управлінської та фінансово-господарської діяльності, матеріально-технічного забезпечення, стану фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми, дотримання санітарно-гігієнічних норм у навчально-виховному процесі тощо.

Освіта.ua
12.08.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1111
Чому ніхто не аналізує суті документу? За ними 90% шкіл, особливо сільських, підлягають закриттю, бо не можуть бути проатестовані. Освітянські чиновники, замість того, щоб фінансувати відповідність шкіл атестаційним вимогам, перекладали (і надалі теж!) відповідальність на директорів ("вам же зарплату платять!", "шукайте спонсорів" і т.п.) Атестувати потрібно не школу, вона чесно працює - " в межах фінансування"- а тих, хто перевіряє замість допомагати.
Dana
Cтоли не накривають, в ресторан возять.
ольга
неправда, столы уже никто не накрывает
таня
87 пунктів перевірки на 14 аркушах для ЗОШ-круто
Олена
Учителей администрация проверяет по принципу "как хочу, так оценю", теперь сами прочувствуют как это "приятно".
Нелли
Сколько сил и здоровья уходит на эти многочисленные проверки! Всякие инстанции бесконечно, всё уже надоело. Нервная система "летит". Лучше бы материально помогли, а не надоедали своими визитами многочисленными.
Родион
Больно бьют по учительскому карману эти проверки. В Н-ском районе аттестация школы обходится каждому учителю примерно в месячную зарплату. Это стало нормой, все платят исправно. Поверте, при нынешнем раскладе другого выхода просто нет.
Ирина Шульгина
Для Родион: да никто и не сомневается. Раз проверка, взятку надо дать. Потом поляну накрыть, и на все это сброситься школой. но меня удивляют проверяющие. Они не знают, кого они проверяют? Какие доходы у педагогов? И кусок в горло лезет, и конвертик в сумку помещается... А что, раз Табачнику, можно, им кто помешает?
Татьяна
Конвертики, поляны или ничего - все это зависит от директора школы, если он организовал высокий уровень работы в школе, все делается правильно, по закону, тогда всего этого не надо, к вам не придерутся. Люди, вы же живете не в каменном веке, откройте протоколы, по которых Вас будут оценивать и сделайте все документально правильно. Тогда ваша месячная зарплата останется у вас.
Коментувати
Учитель
Їх би перевірити! Деякі навіть говорити не вміють так як слід!
Татьяна
Для Учитель: Да потому что приехали из глуши, хотят продвижения по карьерной лестнице, а не думают что их еще надо подучить.
Коментувати
Ирина Шульгина
Перестаньте вы уже школы контролировать, дайте им спокойно поработать. Помощь от министерства минимальная, контроль, собственно тоже. Любую проблему директора стараются замять у себя в школе. Это просто поборы и бесконечная бумажная волокита. И постоянно накрывай поляну проверяющим. Проверки ради проверок, чтоб потом Гриневич было о чем вздыхать. Оставьте учителей в покое!